Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pizzerija in gostilna PREPOVEDANO KAJENJE

Pizzerija in gostilna PREPOVEDANO KAJENJE

Zanima me če kdo ve za kakšno pizzerijo ali gostilno kjer bi bilo prepovedano kajenje povsod ne samo pri dveh, treh mizah ?

Zanima me Ljubljana z okolico.

Hvala in lp

Dokler še ne bo tudi pri nas sprejet novi zakon, kot npr. v Italiji, pa celo na Irskem, na to lahko skoraj pozabiš. Sploh ob vikendih, ko prideš npr. z družino v kako pizzerijo ali oštarijo, ki je morda na “dobrem glasu” glede pizz, pa ti, ko jih vprašaš, kje je nekadilski del, rečejo: “Danes imamo pa vse mešano”. Grozljivka! Jaz to razumem kot: Briga me, meni je važno le da je čimvečja frekvenca gostov in s tem tudi zaslužek! Ali pa ti pokažejo malo sobico za nekadilce, kjer se vrat ne da zapreti, tako da se dim seli tudi tja noter.

Ena redkih pizzerij, ki je po našem izboru zelo nekadilcem in družinam z malimi otroci prijazna tudi pozimi, saj nikoli ne prismrdimo ven po cigaretnem dimu, je Agata v Lenartu. Pa tudi pizze so okusne. Kar ti pa verjetno ne pomaga, ker sprašuješ za Ljubljano z okolico. Ampak veš, tudi mi smo Ljubljančani……In smo siti nekadilcem nenaklonjenih “Ljubljana z okolico” pizzerij 😉

Pa lp!

picerija Jurman (Zaloška c. v LJ) ima eno sobo za nekadilce, ki se nadaljuje v igralnico. Hrana je dobra pa še preveč drago ni.

picerija Tunel v Ljubljani ima cist locen del za nekadilce =) pa se fajn pice =)

New Report

Close