Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Čist iskreno…kok se da shujšat do 31.12?

Čist iskreno…kok se da shujšat do 31.12?

…tega leta namreč? Do tega je še mal več kot mesec in pol, ena moja kolegica pa se je odločila, da bo shujšala 15kg. A ji bo ratal? Jest jo sicer prepričujem, da to kar se bo šla ona ne bo glih extra zdravo in da bo izgubljene kg hitro pridobila nazaj-pa me ne posluša kej preveč. Ne vem no, a mislite da je možno shujšat tok v tem času?

Lp

Ojla!

Malo sem se nasmehnila ob tvojem postu, ……ker je kolegica kar velik optimist.
Jaz bi rekla da bo ‘dol spravla’ enih 5 kg in nič več.
Seveda bo pa morala vsak dan dobre pol ure delat na orbitreku, kakšno plavanje vmes, sprehod, in pazit kakšno hrano bo kombinirala in koliko je bo pojedla.

Seveda bo potrebovala veliko spodbude bližnjih, da ne obupa po 10 dneh!
Če bo pa pretiravala s stradanjem (hujšanjem), pa se bo kar hitro nazaj poredila.. ker finta je v tem, da ko nehaš z rekreacijo in samokontrolo nad hranjenjem se po takšnem hitrem hujšanju zrediš v pol leta nazaj.

Jaz pravim da je 3 kg na mesec več kot uspeh!

Želim pa da ji uspe čim več, in da se bo zraven dobro počutila, kar pa je najpomembnejše da bo željeno težo obdržala.

Lp
talari

S katero od čudežnih diet bi ji morda res lahko uspelo… Ampak… Da ne bo rabila pred prihodnjim NL hujšati 25 kg. Ker navadno se vse hitro izgubljeno vrne duplo nazaj.

Če kaj, sem sama že dojela, da je treba spremeniti NAČIN prehranjevanja. In to za vedno. Čim greš enkrat spet nazaj na star futer (nezdrav), imaš kile koj nazaj. Navadno še dodatne.

LP

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

0,5-2 kg na teden. Na zacetku ji bo slo hitreje, potem pa malo bolj pocasi. Za 15 ne vem, ampak 10 bi pa sigurno lahko.

jaz sem z 3md shujsala v dveh mesecih 10 kg, pa se nisem cisto nic stradala….

jaz sem na 3md-ju zdržala točno 3 dni….oz. še bolj iskreno….cela dva 🙁

Odvisno koliko kg ima, oz. koliko kg ima preveč.
Zdravo in uspešno hujšanje, je od 10 pa do 15{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} trenutne teže v pol leta.
Tako, da njeno hujšanje prav gotovo ni zdravo in močno dvomim, da ji bo uspelo, če pa ji že bo, pa predvidevam, da bo najkasneje v pol leta imela vse kg nazaj (+ še kakšnega zraven).
Štos uspečnega hujšanja je, da pospešiš metabolizem oz. porabo telesa, to narediš na tri načine, ki pa morajo potekati istočasno.
1. več gibanja (tako kardio, kot moč)
2. več manjših obrokov razporejenih čez cel dan
3. izogibanje določenim vrstam hrane ter pravilen razpored in kombinacija hrane preko dneva

Izgubila 7 kg v treh mesecih, ampak sem kar garala, stradala pa nisem. Na postavi pa izgleda, da jih je šlo dol vsaj 10.

Odvisno, koliko viška pa ima? Če ima npr. 100 kg, potem jih v dveh mesecih lahko s 3MD lahko izgubi 15…

Jaz bi tudi…

če ima letos še kaj namen jest, ji pač ne more ratat!

…no ja, začela bo z redukcijsko dieto, po njej sem jest zgubila točno 9kg v 14 dneh in sem bla pridna in niti enga nisem dobila nazaj…če bo pa ona zmogla, ja držim pesti.

Lp

povej mi kako ti je uspelo?kakšna dieta?hvala..

Ja, saj pravim redukcijska dieta, to je v bistvu dieta bolnic al kako se že reče. Kaj pa vem no, men je kr šlo, čeprav se recimo nisem točno držala (nisem jedla repe z limono, fuj:) Če hočeš ti jo pošljem na mail?

LP

žabi, a jo lahko meni pošlješ na mail? Prosim…!

[email protected]

hvala!
pozdravček
talari

Poslano (si dobila cel roman 🙂

Nočko

New Report

Close