Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vse, kar ste vedno hoteli vedeti o mleku, pa niste upali vprašati

Vse, kar ste vedno hoteli vedeti o mleku, pa niste upali vprašati

Super debata. No če lahko komentiram.
Glede dodatkov bi kazalo povedati samo kako omega3 spravijo v mleko ?

Sicer pa so mi bile živilke vedno pri srcu in všeč, tudi ta Ajsha , mogoče smo skupaj poslušali fisko na jamnikarjevi:) , same fejst punce pretežno s hribov in kitkami:)

Ni čudno, da otroci mislijo, da krava kaka tetrapake mleka.
Marija in nekatere iz co. si zaslužijo Nobela za neumnost!

nova
Uredništvo priporoča

Navkljub vsemu se vedno najdejo kljukci, ki trdijo, da je edino pravo oz. zdravo mleko tisto, ki ga spiješ direktno “izpod krave”. No, potem so še tisti, ki sploh odsvetujejo kravje mleko, v kakršnikoli obliki, češ da je škodljivo.

Glede mleka je bilo že toliko kreganja, tudi tukaj na forumu :-), zato ne vem, čemu si odrpla še to temo …

😉 Ja, dajmo samo teme pri katerih se strinjamo.

Šopek, pa kaj zdaj se niti o mleku več ne sme govoriti, ker koga asociira na dojenje?

Tako je kot rečejo stari ljudje. Pri nas je pol vasi hodilo h možakarju , ki je imel edini koze in kozje mleko, edino pravo za otroke:)

Ampak jaz bi še vedno raje o živilkah debatiral

Zaradi mene se lahko govori o čemurkoli. Tudi če bi imela možnost, ne bi prepovedala te teme. Sem samo izrazila svoje mnenje :-), sedaj pa še pristavljam, da se seveda lahko govori o čemurkoli.

Grem hitro po eno skodelico mleka, se mi je “zaluštalo” 😉

čao

Sopek, meni se pa zdi super, da je bila tema odprta, da se cim vec ljudi informira o kravjem mleku, ker je iz postov zelo ocitno, kako vecina ljudi nima pojma o kravjem mleku, o pasterizaciji, o homogenizaciji, o alpskem mleku itd…

Poleg vsega je debata na sosednjem forumu potekala resnicno kulturno, kar je glede na nivo tukaj ze skoraj presenecujoce. Zato se mi zdi, da so informacije podane v postu na sosednjem forumu se kako potrebne in zazeljene tudi tukaj!

LP,
Meli

New Report

Close