Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kaj kuhati?

Kaj kuhati?

Kaj že veste, kaj boste jutri kuhale? Jaz nimam ideje, pomagajte.

Lep pozdrav!

~ musaka
~ pica
~ špageti
~ gov. juha + govedina + solata
~ polnjene bučke
~ rižev narastek
~ zrezki v omaki
~ žganci
~ palačinke
~ dunajski + pomfri
~ pečen piščanec + pire
~ ražnjiči
~ carski praženec

Tudi jaz ne vem, kaj bi jutri kuhala.
Danes pa smo jedli zdrobovo juho s korenčkom in cvetačo, pleskavico iz govedine, pire krompir in kremno špinačo.

Pokukam zjutraj, če se najde ideja tudi za nas 😉

Lahko noč!

Vladka

*********************************************************************** http://galerija.over.net/main.php/v/ustvarjanje/Vladka+K/

Jaz sem že danes naredila goveji golaž in bo še za v sredo! samo menjam prilogo, pa bo.

Ja….hahaha….nič….:))))

Tudi jaz še ne vem za jutri, smo pa včeraj jedli dušeno zelje in pečenice, danes pa (prav nič nedeljsko kosilo :-)) skutine svaljke in solato (radič + krompir).
Najverjetneje bodo jutri kakšne testenine in zeljna solata.

********************************************************************************* Življenjska sreča se ne meri s številom vdihov, ki smo jih naredili, temveč s trenutki, ki so nam dih vzeli!

Hvala vam punce super ste, res ste mi pomagale, mi kar nekaj časa ne bo treba razmišljat kaj naj kuham.

Lepo se imejte in lahko noč!

Danes smo jedli goveje zrezke v omaki, skutine svaljke in solato, jutri pa bomo telečje zrezke v gobovi omaki, krompir in solato.

Predvčerajšnjim:
Golaž in kruhove cmoke, pecivo na suho

Včeraj:
Juha, njoki, telečji zrezki v omaki, brstični ohrovt, čokoladni in vanilijev puding s smetano

Danes:
Jota s svinjskim vratom, pečena jabolka

Jutri:
Krompir in ?????

Nataša

Sladko zelje dušeno na čebuli, krompir v oblicah in hrenovka.

Krompirjev golaž.

Lahko noč

Pri nas bo danes zelenjavna juha, dušeno rdeče zelje, puranji zrezki, pečen krompir, črni riž in solata, za sina, ki zelja ne sme.

Ni tako temnega oblaka, da ne bi imel vsaj svetlega robu.

nedelja: goveja juha +puranji naravni zrezki s sirom+ pire krompir+motovilec
ponedeljek: zelenjavna juha+polmesnipolzelenjevni polpeti+pire kropir + zelena solata
danes: zelenjavna juha + struklji + solata ALI zelenjavna juha+makaroni s tuno+solata ALI zelenjavna juha+gratinirani svaljki+blitva+zelena solata

Ne vem še kaj, tisto kar se mi bo dalo na hitro, ker danes nimam časa.

Pri nas bo na hitro kuhano… Makaronovo meso, solata zame (ostala dva je ne jesta), pa puding sem zvečer že skuhala, tako, da bo za sladico. Itak bomo večino današnjega dneva preživeli zdoma, vem pa, da bomo popoldne deležni še enega “narezka”.

LP

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

Včeraj: dušena govedina s korenjem + riž + rdeča pesa, zelena solata.
Danes: tunina pica + solata.

Lp, Sara 🙂

Mi smo pa včeraj imeli govejo juho, potem pa meso iz juhe, špinačo in pire, danes bodo pa sarme, ki sem jih skuhala že v soboto.

lp

lp, orehek

piščanlja prsa v smetanovi omaki (ptčja gripa napadaaaaaa, ha ha), sitovi njoki, paradiznik in paprika v solati.

Ste me spomnile, da je treba it kuhat.

Pozdravček Mateja

Jaz pa sedim pred računalnikom in pogledujem proti pečici, kjer se veselo peče gratiniran krompir, njaaaam! Lačna sem že, da se mi že kar sline nabirajo, ampak bo treba še pol ure počakati… Zraven bomo jedli pesno solato, sladice pa pri nas ne “sedejo” – za rezervo imam še vedno en kos taščine potice 😉

čao

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~

To temo si bom shranila, ideje za cel mesec!:-)))

Včeraj, pica, danes, ko pride obisk na pozno kosilo, mrežna pečenka, riž in restan krompir, solatni bife, s pohorsko omleto pa zgleda ne bo nič, ker tu visim.:))))

Hvala še enkrat za toliko predlogov.

Lep dan in lep pozdrav!

Evo še nekaj naših idej:

Petek:Korenčkova juha, ocvrt oslič, kuhan krompir z zeliščnim maslom, motovilec s fižolom
Sobota:Ponjene paprike, pire krompir, zelena solata, puding
Nedelja:Goveja juha z rezanci, mesno-zelenjavna rižota, radič v solati
Ponedeljek:Goveja juha z jeternimi žličniki, špinačka in pire
Torek: Cvetačna juha, gov. zrezki v omaki, testenine, zeljna solata s krompirjem, skutno pecivo
Jutri: nekja zelenjavnega,…….verjetno kakšna zelenjavna lazanja in sestavljena solata

Sobota: segedinar
Nedelja: Zelenjavna kremna juha, pljučna pečenka, krompirjev praženec, motovilec z jajčko
Ponedeljek: pica (dostava na dom)
Torek: goveja juha, piščančji zrezki v sirovi omaki, rižota z lisičkami, solata iz paradižnika in kumaric.
Danes: goveja juha (iz hladilnika), govedina s hrenom, radič v solati

New Report

Close