Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek nova mobitelova storitev

nova mobitelova storitev

copy / paste

Nova storitev SMS zgrešeni klic

24. oktober 2005– Družba Mobitel je danes, 24. oktobra 2005, uporabnikom Mobitel GSM/UMTS ponudila novo storitev SMS zgrešeni klici, ki omogoča beleženje klicev, opravljenih na uporabnikovo mobilno številko, v času njegove nedosegljivosti. S ponovnim vklopom mobilnika uporabnik prejme sporočilo SMS z informacijo o zgrešenih klicih. Storitev je namenjena uporabnikom Mobitel GSM/UMTS in je brezplačna.

Z današnjim dnem je družba Mobitel uporabnikom Mobitel GSM/UMTS ponudila novo brezplačno storitev SMS zgrešeni klici, ki omogoča obveščanje o dohodnih klicih v času njihove nedosegljivosti. S ponovnim vklopom mobilnika v omrežje uporabnik prejme dve sporočili SMS. Prvo uporabnika obvešča, da so bili v času nedosegljivosti na njegovo mobilno številko opravljeni dohodni glasovni klici. Drugo sporočilo SMS pa vsebuje informacije o zgrešenih klicih: telefonsko številko klicatelja, število klicev ter datum in uro zadnjega klica. Uporabnik prejme informacije o zgrešenih dohodnih glasovnih klicih največ petih različnih klicateljev za obdobje zadnjih treh dni. Prejeta sporočila SMS z informacijo o zgrešenih klicih so brezplačna, tudi v tujini.

Uporabnik storitev vklopi tako, da pošlje sporočilo SMS s ključno besedo KLIC na številko 1918. Uporabniku se obračuna zgolj poslano sporočilo SMS z zahtevo za vklop storitve (20 SIT za naročnike in 21 SIT za Mobiuporabnike), medtem ko so vsa prejeta sporočila SMS, ki vsebujejo informacijo o zgrešenih klicih, brezplačna, tudi ko se uporabnik nahaja v tujini.

p.s.
kako je fajn ko vidiš, da te nekdo kliče, ko ti sladko spiš. Jaz sem imela danes točno 10 klicev :)))
Lp,
Nina

Jaz imam to funkcijo pri italijanskem operaterji že par let in mi je ful uporabna. Sem jo prav pogrešala pri nas. Upam da se bo tudi simobil zbudil.

Sem vklopil to storitev in sedaj sem večkrat čez dan nedosegljiv, čeprav je telefon vklopljen in signal na max.

In sem se hotel odjavit: to pa ni tako enostavno kot vklop, ker je treba poslat pismo ali fax s prošnjo za izklop. ampak ker imam službeni telefon to ni tako preprosto kot si prestavljajo na mobitelu…

Na kratko – sem besen ker so “pozabili” napisati drobni tisk.

LP J.

New Report

Close