Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Frizura za sprejem-Nujno!

Frizura za sprejem-Nujno!

Spet se obračam na vas, ker vedno imate odgovore na vse!
Torej, danes zvečer grem na sprejem ob državnemu prazniku Avstrije in sem hotela si frizuro pri frizerju uredit. Zdaj jo pa cel teden ni, v sosednjem kraju nima časa danes, drugje v bližini jih ni. bolj daleč ne morem iti, ker nimam prevoza, avtobus tudi ni, pa dojenčka imam zraven, tako da na kolo ne morem…

Kako naj si sama uredim frizuro, da bo dovolj elegantno. Imam goste ravne lase do bokov. Naj bo čimbolj enostavno, saj nimam časa ure in ure si jo uredit in tudi spretnost ne…

Hvala!

Aja, oblekla bom svilen kostimz dolgo krilo modre barve z zlatimi izvezinanmi.

Kaj pa če bi mela enostavno spuščene ali le rahlo zavezane s trakcem v barvi obleke ali v zlati barvi, če imaš v obleki nekaj zlatih vezenin.
Tako dolge lase boš verjetno sama zelo težko drugače ukrotila, sicer so pa ravni lasje zelo elegantni že sami po sebi.

Ps
Pa lepo se imej!

Spni si jih lepo v eleganten čop s primerno sponko ali pa si spleti kito. Vem, da je zelo neprijetno, da lasje vihrajo naokrog, sploh na sprejemih in popolnoma neprimerno.
Sem imela sam tako dolge lase in vem kako težko jih je ukrotiti, ampak se da.

lp

nova
Uredništvo priporoča

Če si iz lj ali okolice ti jih lahko jaz zrihtam.

Sem 30km proti Kočevju…

Škoda, predaleč.
Lahko ti dam pa kakšen nasvet na daljavo.
Povej dolžino las , ravni ali skodrani, ter kakšno frizuro želiš.

LAse do bokov, ravne (čist rahlo valovite, zaradi kit) Frizuro pa takšno, da bo izgledalo urejeno, hkrati pa ni prekomplicirano za sama naredit. Ker so ful goste in težke, razne sponke… bolj slabo držijo!

Kaj ko bi naredila figo, ali pa tisto skuštrano ala pamela anderson?
Figo gotovo znaš naredit, druga frizura pa se naredi tako , da vzameš tretjino las, zaviješ in spneš s sponko – metulj. Bolj ko je skuštrano, bolje bo. Vedi da ta frizura kljub vsemu deluje zelo urejeno. Lase ki visijo ven pa malo nalakiraš, ravno tako spete.
Tretja verzija je, da si spneš konjski rep, in lase nato zavijaš okrog njega, ter spenjaš s kakšnimi mini bleščečimi metuljčki.
Joj, toliko bi se dalo naredit. Škoda ker sva tako narazen.

Brez zamere, frizerka, a če ima andromea tako dolge in težke lase, bo tole s spenjanjem bolj težko izvedla. Drugo je, če ti dela frizer, sama pa…??

Figa se mi zdi super ideja, če bo le šlo?

Še vedno pa ti ostane kita. Zna biti tudi elegantna.

Saj ji lahko kdo pomaga, se ti ne zdi?
Sicer pa je z malo spretnosti tudi to mogoče, da si jih uredi sama. Mogoče še bolje, ima vsaj občutek če drži.
Vedi, da veliko majhnih metuljčkov drži zelo dobro, tudi tako dolge in težke lase.
V kolikor pa ni kakšen ekspert, pa res bolje da spne kito.
Se mi pa zdi, da je kar spretna, saj je znano da imamo dolgolaske grif za spenjanje.

Hvala vsem za nesvete!

Spretna sem že, samo z mojimi lasmi ne, nimam kdo, ki bi mi pomagal 🙁
Figo sem si že dostikrat poskusila narediti, samo meni ne drži… najbrž narobe tehnika spenjanje. Sicer pa potem tudi izgleda kot, da nosim zadaj na glavo melono, ker pride tako dost las…
Kaj pa so sponke metulji?
Druga verzija se sliši zanimivo, samo ne razumem čist točno, kako. Tretijna las se spne, ostale pa ostanejo spuščene?

eno vprašanje: že dolgo iščem nekoga, ki bi mi vsake toliko časa bil pripravljen priti na dom uredit frizuro (samo fen!!!) proti pavšalnemu mesečnemu plačilu seveda. Morda poznaš koga, ki bi to naredil oz. to dela???

Metulj je tista sponka ki jo imaš za speti lase za pod tuš. Imaš od mini do res ogromnih.
Tisto kar bo spuščeno pa lahko malo naviješ na figaro, da bo bolj zanimivo.
V bistvi lahko naviješ tudi tiste ki bodo gledali ven in metulja, in jih mogoče malo spneš z kakšno spango.

Če si iz lj ali okolice se lahko domeniva.
Cena bi bila seveda manjša od salona, tako da bi bili obe zadovoljni.

ja, sem iz ljubljane. Mi pošlješ kakšen mail, da se zmenive?

[email protected]

ok, ti pišem na mail!

Verjetno sem malo pozna, ampak morda samo ideja za drugic:

Lase bi ovila v trak, ki bi se barvno ujemal z obleko, tako da bi izgledalo podobno kot kita. Je zelo enostavno in lepo.
Jaz svojih las ne spravim v tiste sponke za lase, tudi v najvecje ne. Pa se v sponkah so lasje pod sponko se ok, potem se pa sirijo in sirijo in ni vec lepo.

New Report

Close