Starševski čvek

noro dober koncert - Novi fosili

Default avatar
Zelo sem uživala, drla sem se na vse grlo. Samo prehitro je minilo. Pa Rajko Dujmić izgleda presenetljivo slabo.

LP
Default avatar
Ja blagor tebi. Jaz pa ostala s kartami doma, ker smo izviseli za varstvo.

LP Maja
Lep pozdrav !
Default avatar
Tudi midva z možem sva neizmerno uživala. Bolijo me roke in sem brez glasu - to bodo eni veseli ....
Default avatar
O, boga. Jaz sem šla iz tega razloga kar sama. Nisva dobila varstva in je mož ostal doma. Pa nisem iz Lj. Ampak danes je bilo toliko ljudi, da me ni bilo nič strah.
Default avatar
Ne midva iz solidarnosti en do drugega nisva šla, ker bi eden potem žalosten ostal doma za varuško. Se bom pa jutri zelo globoko zahvalila za ponujeno "prijaznost" glede obljubljenega varstva. Mislim, da bo mož glasnejši.

LP Maja
Lep pozdrav !
Default avatar
Moj mož pa na srečo ni tak ljubitelj te glasbe in bi šel pač le z mano. Tako da sem šla brez slabe vesti. Kdo vaju je pa pustil na cedilu zaradi varstva? Mene starši.

LP
Default avatar
Naju pa njegovi starši.
Lep pozdrav !
Default avatar
Še ena, ki je uživala. Pri Mileni so mi šle pa vse kocine pokonci. Grlo je pa itak čisto posebna zgodba. Sem že polizala en bombon, da jutri ne bom brez glasu.

z.
Default avatar
Tudi jaz sem neizmerno uživala. Na koncu sem sicer dožiivela hladen tuš, ker nisem pričakovala, da je res že konec, pa mojih dveh najljubših niso odpeli... Sicer pa je bilo super. Sanjin glas je še vedno lep in energija, ki so jo dali od sebe je bila ogromna. No, moje grlo pa bo moralo počivati. Kakšen luksuz za nekatere. :)))
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney)
-------------------------------------------------------
Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)
Default avatar
ojla! še jaz! tudi nama z možem je bilo prekrasno! z vzhodne tribune sva prav dobro videla na oder. Cela skupina naju je navdušila, še posebej Sanja. Res je tako lepa in polna energije! Pa njen glas--te kar zmrazi ko tako srčno lepo poje. Moj pravi, da ima sexapilen glas. Najbrž res.
Drugače pa je bilo izvrstno!
nočko

*~ *~* ~* ~* ~* ~* ~* ~* ~* ~*
'Saj res - mar bomo ves čas brez zabave?'

William Shakespeare

Default avatar
noro.
polno nostalgije, malo solzic, skratka super. Sem gledala posnetek iz ZG, pa mislim, da je bilo pri nas več "štimunge".
Ljubljana pa v prometnem infarktu, tudi to pove svoje...
Default avatar
Res je bilo noro,nepozabno, z možem sva uživala. Samo malo prepozno sva prišla, tako da sva se najprej drenjala na stopnicah na tribuni, potem pa sva se preselila v ''parter'' in je bilo res super.

Samo prekratko. Jaz bi še... Pa tudi moje grlo rabi malo počitka.

Pozdravček
lpD
Default avatar
Skoda BUM.Ce bi vedela, bi ti odkupila karte, midva sva namrec ostala doma, ker je zmanjkalo kart.Pa drugic.
Default avatar
Tudi jaz sem uživala. Res super! Se mi zdi, da je bila res prava atmosfera. Bila sva pa v parterju prav blizu odra. Sanja ima tak glas kot toliko let nazaj...super je! Rajko pa res bolj švoh zgleda...
Default avatar
Joj, sem ti kar "fovš"... Tako sem si želela iti, ampak ni zneslo :(((((((

čao
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~ NeVeR RuN FaStEr ThAn YoUr GuArDiAn AnGeL cAn FlY ~
Default avatar
Jaz imam pa v torek rok in nisem kupila kart, ker sem mislila... da bom v kaki drugi stavbi v Lj tisti čas... Šla pa bi, čeprav s trebuhom! Sem vam kar fovš! Tudi jaz sem gledala posnetek iz Zagreba, kak je blo fajn...
Default avatar
Uf, vas je bilo veliko v tandemu s partnerji... Ja, jaz sem mojega na trenutke prav pogrešala, da bi se privila k njemu... Tko sem se pa mogla zadrževati, da nisem kolegice napadla, hi hi hi. :)))
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Default avatar
ŽN, se strinjam. Jaz sem ga tudi pogrešala. Katera sta tvoja najljubša komada, ki ju niso zaigrali?
Default avatar
Dijete sreče in Zovem te. :))) So mi tudi drugi izredno všeč, pa vseeno sem ju želela slišati še v živo...
Default avatar
Jaz sem tudi opazila, da je moj najlubši komad prav tisti, ki ga ne zaigrajo. Včeraj so me kar presenetili, ko so igrali tudi kake komade, ki sem se jih spomnila iz prastarih kaset moje mami.

LP