Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Danes glasujte za RADO!

Danes glasujte za RADO!

V Baru imajo spet izločanje!Danes na poptvju glasujte za Rado saj si zasluži da ostane noter!!!!Poleg tega pa še enega izmed tistih ki glasujejo izžrebajo in dobi 100 000 sit! in ta srečneš ste lahko prav vi!!!zato prosim glasujte za Rado!!!Vem iz prve roke kok je ona vrdu,prjazn,simpatičina,preprosta in vedno ti je pripravljena pomagati!!!Glasujte za Rado!!
hvala vsem in lep dan še naprej!!!Lp!

Sem zadnjič gledala striptiz fantov– se mi je un na balin postrižen tipček kar malo zagraužal, ko ima pri teh mladih letih tako nagraužen vamp..bljak..
Pa se mi je kar u redu prej zdel..

Meni pa se zdi Ažbe prenaduvan! Da o trebuhu ne govorim. Pa o obnašanje. Kaj se je kr nekej dru tam za šankom.
Bljak 🙁 Pa ne zaradi trebuha (moj ga ima tudi – manj kot on!), ampak samo za to ker misli kaj je!
Ne mislim glasovati, ker sem oddajo gledala 2x po par min. Včeraj pa ujela striptiz.

če je glasovanje danes, potem pomeni, da je danes volilni molk, tako da to kar počneš ni pošteno

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

Ažbe ne more biti zmagovalec, se napije in razgraja, bljak. Tanja je imela prav, da je agresiven, da o tetovažah ne govorim in tistem seksu v skladišču, če sta že kaj delala, zakaj je Ažbe to pravil vesoljni Sloveniji?????????????

Naj ga izločijo čimprej.

Moja favoritka je Sara!

Tudi, jaz mislim, da bi moral Ažbe zapustiti Bar. Moja favorita pa sta mišo in Sara. Oba sta organizirana in opravita delo tako kot je treba, da o idejah ne govorimo.
Kar se pa Rade tiče, je pa meni čisto OK, samo mogoče je mal preveč cmerava no. Pa ne dobesedno, ampak tko.

Jaz res ne gledam bara, ampak vem, da je mišo not… moram ti povedat, da nam v mariboru gre na kozlanje, ko ga vidimo. Ker takega gobcača kot je on… groza. Pa vedno je kao najlepši, pa najboljši, pa vse je že pof…., vsaj iz njegovih besed… adijo pamet. Pa tudi sama imam čudno izkušnjo iz srečanja z njim… ta tip je šele za odstrel…

a ti pa mišota prav osebno poznaš? oz. ga srečaš kdaj?pa ti ni vredu? men je pa on ravno favorit!!
rugače rada je pa res super, tako da brez skrbi-jaz bom glasovala za njo!

pa za Mišota sem jaz že skoz govorila, da je otročaj, hinavc, pa še marsikaj zraven, v resnici mi gre 1000x bolj za živce kot Ažbe

Ta Mišo se dela lepega, v resnici se pa skriva

kolk majo eni cajta … jest sploh ne utegnem ugotovit zakaj sploh gre … niti to ne vem, kdaj je …

Gledam, torej ne more biti tako slabo.:-))) Saško, tisto ukinjeno oddajo POP-TV-ja sem gledala le kako minuto, to pa še kar gre. Včasih se ful nasmejiš, drugače pa je zanimivo, kako 20-25 letniki obvladujejo življenje, spoznavam njihove poglede na svet, opazujem njihovo sposobnost presoje položaja in njihovo znanje izražanja,…

Alma je šla, ta je bila najbolj ambiciozna (divja), Tanja je sicer ženska in pol, a premirna, da bi se znala uveljaviti in zmagati, Cupi in Rada še nimata izoblikovanih pogledov na svet – obe sta prenežni in se pustita nosit toku, Mišo je playboy, Boris je tudi eden od favoritov, je lep in pameten, čustveno inteligenten,…, škoda, da je gay:-))), Klemen in Andrej sta kar, a premalo izstopata, Ažbe je kot skinhead, Sara pa ima vse, kar človek za zmago v taki oddaji rabi, najbolj mi je všeč njena duhovitost.

Celo Vzemi in pusti gledam, doslej sem gledala že tri oddaje, voditelj zna bit zelo duhovit na momente.

Jaz pa za Andreja navijam. Mi je še najbolj nepokvarjen. Klemen je pa tut faca.
Rada, Tanja in Boris so neutralni zame.
ne prenesem pa Sare! Kolk je ta ženska meni bedna. Groza. V koš z njo spadajo pa še: Cupi, Ažbe in Mišo.

le pazi, da ne boš doktorirala.

Ne vidim zaklepajev, torej ti ti resno, štumfek?

Kaj je krivo, janša, kaj drugega?

Ena, točno tako. Saj nočem bit nesramna do kogarkoli, samo jaz sem njemu v faco povedala, da je bedak. Glej, ko sem bila še samska pa sem kar dosti hodla okoli (mimogrede: sem dokaj mlada mamica – 26 🙂 ), ga je pač en moj kolega poznal pa se je pridužo v zgodnjih jutranjih urah pri čveku. in tip meni dobre pol ure razlaga, kak deklica nori za njim, ga prosi za sx, ga gnjavi, mu nevemkoliko keša stala, avto posoja, pol pa začne meni gnjavit v stilu, kaj pa bi on meni delal….. HALOOOOOO!!!!!!!!!!!!! Mislim, pa to je samo ena izmed njegovih anekdot. Pri nas je še lahko samo dobil kake naivne deklice, ki so komaj kaj začele ven hodit, ker ko si ga samo enkrat videl v elementu, se ti je tipček zagabo. Pa res ti povem, da v Mariboru je tip odpisan. Je pa res, da pa koktejle pa obvlada. :))) Pa takrat ko je v formi, ma telešček tudi tako kot treba…. :DDDD

lep vikend

Ko že omenjaš oddajo Vzemi in pusti – pri nas pa nikakor ne moremo “pogoltniti” ravno voditelja – Bojana Emeršiča. Za moj okus je to ena redkih vlog, ki mu ne paše (preveč klovnovsko vreščeč) – v Naši kliniki napr. je fenomenalen. Tukaj mi pa izpade tako nekako glup, da namerno oddaje ne gledamo.
Sori, saj vem da je bila tema Barovska!

Danes sem gledala ene pet minut Vzemi ali pusti, pa sem se narežala, ko je bil zmeden pri kontaktiranju z banko. Ko je lani vodil Viktorje, se mi je zdelo vse skupaj narejeno, nikakor mi ni sedlo, zato sedaj prvih oddaj Vzemi ali pusti niti nisem gledala.

najbolj mi je všeč Mišo in primorka Sara..

Mišo je flirtal, objemal, poljubljal eno deklico v baru. Potem se je njen fant zbunil, potem mu je Mišo vse lepo razložil (kaj???), potem je seznanil s tem fantom svojo punco in potem je vsak par srečno živel do konca življenja???????????????????

Dorinica, saj voditelj kviza ni Bojan Emeršič, ampak Zmago Batina. Za priimek nisem sigurna.))) Meni je všeč oddaja.

Če bi jaz izbirala med Rado in Tanjo, bi v oddaji pustila Tanjo. Žal (ali pa ima morda srečo) pa je baje izpadla…

LP

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

ne, ne, nisem mislila resno, sem pozabila dodat smeškote, sorry. je res izpadlo cinično, mislila sem kot joke. Torej 🙂 :

le glej, da ne doktoriraš :))))))))))

ne, Janša ni kriv, morebiti pa tudi, ker si ga ravno že omenila in je pri roki :)))

Ha, ha, ha! Batina pa taka! Bog vedi čigave čeveljce nosi? Mu jih je morda posodil Bojan? Pa res ne veš, ali se sam delaš, da ne veš, da je to igralec našemljen v klovnovskega voditelja? Probaj ga pocukat za brklce!

darja….ha ha ha ha ….pa ja ne no?????’!!!!!!

l.p.Ninjetka ***************** Kdor ima dobro srce, ta ne potrebuje lepega obraza

New Report

Close