Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek osvajanje

osvajanje

Računam na vaše poglede na naslednjo situacijo(čeprav imam jaz tukaj jasno izdelano stališče). Nekaj časa že delam na privat firmi…Do tu vse OK.Z delom zadovoljna, ker končno opravljam svoj poklic.*problem* je naslednji. Zadnje čase sem opažala da me moj nadrejeni gleda na povsem drugačen način in tudi pogovarja se drugače z menoj (beri:nenormalno prijazno).Danes pa mi je izpovedal čustva preko sms.Mene je šok,da bi najraje zlezla pod mizo. Sicer je ločen z dvema odrasllima otrokoma.Jaz sama imam družino,predana fantu,ampak to….Ne vem,kaj naredit. ignorirat ga ne morem,ker imava pisarni eno poleg druge,ampak po vsem tem,kako naj se obnašam do njega.Ne želim se spuščati v razmerje z njim (čeprav je privlačen za popizdit),ampak ne vem kako naj ga na najbolj prijazen način zavrnem brez posledic (kar se tiče zaposlitve)???????????Dajte mi pomagat, trenutno lahko nekdo s strani bolj jasno razmišlja.

Predlagala bi ti, da ga povabiš na pogovor in mu odkrito poveš, da si sicer polaskana, ampak imaš rada svojo družino in da zate ni dileme. Samo če ti je on to povedal po sms, potem ne vem, kako bo reagiral na tak pogovor… Joj, kako ti ne zavidam!

kako sovražim take moške, ki imajo vajeti v svojih rokah in del tvoje usode!
ne vem, kaj bi sama naredila na tvojem mestu, ampak glede na to, da nisem prizadeta ti svetujem, nabereš in zbereš vsa svoja jajca, greš v njegovo pisarno in mu poveš, da si prišla zaradi sms-a in da iz te moke ne bo kruha!

ne vem no, jaz bi mu na lep in pošten način povedala, da sem zasedena, da imam družino, ki mi pomeni vse na svetu in da je moj mož zame idealen. Če pa se srečava v kakšnem drugem življenju, pa je vse možno… :))

na vsak način priporočam odkrito besedo in ne dajaj mu občutka, da ima šanse, če se bo le malo bolj potrudil. Najbolje mu je že takoj odpreti oči. Mogoče tudi kar po GSM-u, tako kot ti je on poslal SMS, neosebno-ampak dovolj jasno.

LP

jaz bi mu poslala sms in povedala v tistih 160 znakih, da ne bo šlo;)

ojoj

Ce je pa fejst, dej pa mojo št. haha

mal heca.To je pa res smotana situacija. Pomoje ,najboljš da mu poveš, da si z možem fullllllll zadovoljna. Kar se tiče pa kakih sluzbenih zurk!!!! izogibat, kva češ

lp tina

Oj punce. Hvala za tako hiter odziv in dobre odgovore. To sem tudi jaz nameravala. Vstopit v njegovo pisarno in mu vse povedat tako kot je. Problem je v tem, da on vse ve,kako jaz čutim do svojega partnerja,spoštujem svojo družino in jo postavljam v prvo vrsto. Jaz vem,da si on želi le avanture,niti ne pride v poštev kaj resnejšega, in je že enkrat prej rekel, da mu je do zdaj uspevalo vse česa se je postopil (ne na osebnem področju).In tega me je strah,da ne bo odnehal. Ta hip si želim da bi imela vsaj 150 kg in gnile zobe:-)))Malo heca. Ne,res je danes en **** day zame. Še nisem bila ne v enaki ne podobni situaciji in me je presunilo do konca.Vem pa, da to ni značilno zanj,da bi nekomu kar nekaj izpovedal preko sms,ker je dokaj direkten in pove vse v ksiht kar ga moti,zato še toliko bolj čuden filing,če ti nadrejeni piše na gsm.

Oj, oj, meni se zdi, da ti ne čist vseno zanj. A se motim? Nekak preveč veš o njegovih osebnih zadevah.

Po moje si ti čist majčken vanj, pa je to on zaslutil??? A se motim???

Ne vem, ne vem….

Jaz prav gotovo ne bi stopila v pisarno in mu zacela razlagat, kaj mi je in kaj mi ni – ma a na en SMS al kaj? Niti pod razno. Tipcek te kuri in gleda, kako bos odreagirala (igra macke z misjo, bolj kot osvajanje ima pri tem svojo vlogo sadizem).

Na tvojem mestu bi SMSje ignorirala, z njim bi se se naprej pogovarjala, kot da jih ni bilo, absolutno bi vse odgovore omejila na sluzbene zadeve in se izogibala vsem situacijam, ko bi lahko z njim ostala na samem – mogoce se bo navelical. Ce jih bo posiljal se naprej: nadrejeni ima tudi svojega nadrejenega, ali ne? In SMSji imajo to prednost, da ostanejo v telefoncku.

Vsekakor pa zacni iskat drugo sluzbo – ce ne bo dobil tistega, kar bo hotel, te bo zacel podj*, se bolj pa potem, ce bi dobil in se navelical. V majhnih podjetjih je to obup.

Si pa v nezavidljivi situaciji.

SG

Povej partnerju, kaj se ti dogaja, povabi šefa in lepo v troje to rešite.

Nič mi ni do njega, da ne bo pomote (le priznam,da je simpatičen)…Kar se tiče poznavanja njegovih osebnih okoliščin,je to poznano vsem na firmi,ker kot sem napisala, je bolj odprt tip človeka. On je šef,nad seboj nikogar nima. San Giorgio, lepo in pametno napisano,in to bom naredila. Ignorirala, delala se da je vse tako kot prej, upam pa, da bo čimmanj zadev, katere bova morala skupaj urejat.Upam, da bo znal spoštovati moje trdno izdelano stališče (ne zapletaj se s šefom) in moj karakter ter osebnost. Saj drugače ni tako slab(kot oseba), vem pa da je zelo osamljen, ima vse,denar,vse kar mu srce poželi, zvečer pa gre vseeno sam spat….Žal mi je zanj,a jaz ne morem biti tista,ki bi mu lahko kaj nudila, pa čeprav samo kakšen poljub. Ne gre….

Kaj se delaste vse lepe??????????????????????????????????????????????????????
S kje pa tolk kurbarije na tem svetu??????????????????????????????????????
Pretiravate, da bi to ali ono mu povedale po drug stran pa komi čakaš, da te zasači. Mahhhhhh dejjjjjjjjjj nooooooooooooooooooooooooo skulirajte se vse pa bo!

Saj ti ugaja, da ti piše sms-e kaj hočeš sedaj izvedeti iz tega foruma????????

Blesava si!

Halo?Od kje pa tebi draga hmmmmmmmm vse to?A misliš,da bi si jaz namerno komplicirala življenje? Verjemi, da mi je tudi ob dveh majhnih otrocih dovolj pestro. Saj ti godi, da si komu všeč,ne pa šefu,sorry….To pa je zadnje,kar bi si privoščila. Ne vem pa kateri del mojega pisanja ti je dal na vedenje, da sem blesava. A zato,ker sprašujem, ko na drugi strani dobro vem kaj storiti? Vem že,ne vem pa kako se naj vsega skupaj lotim? In kaj je narobe,če sprašujem tukaj,na forumu,ki mi je že od nekdaj najbolj domač?

Pawla, se ti ne zdi ta izjava malo pretirana? Tip se je zatreskal in ji to pač povedal; nihče pa nima njene usode v rokah, ampak ona sama. Saj je od nje odvisno kaj bo naredila – ne verjemem, da je lahko zaradi tega ob službo, če ga bo zavrnila.

san giorgo ti je dala odličen nasvet; če bi kljub ignoranci sms-a nekega dne prišlo ponovno do njegovega osebnega vprašanja mu prijazno a odločno povej, da imaš družino in da nikoli ne mešaš privatnega življenja z službenim. S tem enostavno zaključiš debato za vedno.
LP

New Report

Close