Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ŠKODA FABIA

ŠKODA FABIA

zanima me ali ima kdo ta avto in kako ste zadovoljni z njim?

Bolje, da vprašaš kako sem nezadovoljna z njim…
Crkuje elektronika, vedno svetjo ene lučke za blokade motorja, volan itd.

Nikol več Škode!

Mi imamo Škodo Octavio in moram priznati, da imamo po vseh polomijah z Opli in Audijem – moja stara hondička nas je vselej “gor držala” :)))))) – KONČNO dober avto. Zelo zadovoljni!!!

čao

nova
Uredništvo priporoča

Imamo Škodo Fabio Combi. Seveda smo si želeli Octavio, pa ni bilo denarja. Smo pa zelo zadovoljni.

LP

Mi smo kupili 5 let staro Octavio od enega starejšega možakarja – perfektno ohranjena, zelo malo prevoženih km, redno servisirana,… Kaj še češ lepšega 😉

Imava Fabio, letnik 01, trenutno prevoženih malo čez 60.000 km. Avto je zakon! Kupila sva testni model, ki je imel prevoženih 4.000 km in nimava nobenih problemov. Enkrat samkrat je bilo treba zamenjati senzor za izpušne pline (hm, lahko, da se temu strokovno reče drugače), to je bilo pa tudi vse.

Že prej sva imela Favoritko – enkrat Škoda, vedno Škoda, to je najn moto, hehe. Ko bova velika, bova imela Octavio combi. Ali pa če bojo vmes kakšnega enoprostorca pogruntali.

Škoda je zakon.
Prej smo imeli že dve feliciji, sedaj pa imamo fabio karavan oz. kombi. Niti prej niti sedaj nobenega problema.
LP
Malči

Škodo octavio od l. 97, praktično med prvimi v Sloveniji, dela ko šus… Lp L

New Report

Close