Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Angelina Jolie in Brad Pitt skupaj?

Angelina Jolie in Brad Pitt skupaj?

Malo glupega čveka…;)))

Je to res, da naj bi se poročila? Včeraj gledala Mr. & MRs. Smith, meni je ona taka bejba ;))

Ja, pikica, kje pa ti živiš?
Sta že kar nekaj časa skupaj, če se ne motim. Menda sta skupaj dopustovala. On je zelo navdušen nad njeimi posvojenimi otroci. Ne vem ali ima 2 ali 1 otroka.
Men je pa on tolk dobr tip.

Ampak Angelina se mi pa ne zdi ravno vzor krepostne zakonske žene, čeprav je kul bejba. je pa res, leta prinesejo svoje.

Lp.

Ja, sem mal ven. Včasih sem vedla velik več ;))), včeraj pa me je moj informiral, k ga take stvari sploh niso nikoli zanimale. Meni je tudi Brad všeč, ampak ne tok kot od Lopezke bivši (pozabila ime, tisti ki je igral v Pearl Harbour).

Ta?? :-))

Ta pričakuje naraščajček….. :-))

Lola -------------------------------------------------------------------------- Ne more biti učitelj, kdor ne zna biti učenec /B. G. Morales/

Vau Lola, kok “njamsi” fotk. Ko ga zagledam, me pa začne kar metat. To je zame pravi moški ;))) Ja, Ben bi bil kar za ponucat, hi hi hi…

Kopiram novičko o Bradu.

Ben je čist fejst tipko, ampak počakajmo na Brada. Jest navijam zanj, k sva skoraj istih let.

Lp.

Res je The Bejba (RoboBejba by Wayne)!

Piki Miki, imava podoben okus, tudi meni je všeč za dol past :-). Konkurira mu kvečjemu Oliver Martinez (Film “Nezvesta”). Prilagam sliko :-)!!!

Hej! Se se spomnes kako sva fino klepetali… Saj sem vedla, da si mi podobna! Meni je tudi Brad vsec od Thelme in Loiuse dalje… najbolj pa v Jesenski pripovedi. O Angelini pa imam tudi enako mnenje. Ju ne vidim v dolgi zvezi. Imam jih 42 pa se tako rada sanjarim…

Ojla.

Ja, meni je bil tudi všeč v Jesenski pripovedi. Še bolj pa v filmu Reka poje mi, ko je igral z Redfordom. A si ga gledala? Takrat je zame postal igralec no.1.

Da sploh ne omenjam Troje.
Upam, da mu bodo zvezde v zvezo z Angelino bolj naklonjene kot so mu bile z Jennifer.
Saj sanjati nama je pa dovoljeno, kajne.

Daj, malo mi zaupaj, kaj si po horoskopu. Po letih sva si pa res blizu, fino.
Jaz sem vodnarka. Značilno, da vodnarji sanjarijo, čeprav moram zase reč, da vseeno ostajam na realnih tleh. Me pa včasih odnese, ko gledam dober film ali preberem dobro knjigo.
Pa ti?

Reka poje mi je film, ki ga je Redford samo reziral, v njem je bil Brad kakih petnajst let mlajsi in je igral enega izmed dveh bratov. Z Redfordom pa sta skupaj igrala nedavno v Spy game. Se motim?

Nikakor ne more biti slab film, ce je zraven se Redford…

Pa da bos vedela, ne gledam samo svoje generacije, dobri so tudi ta stari. Ampak o tem se bom mogoce razpisala pod eno zgornjo temo.

Dvojcek sem in vsec so mi temni in svetli, samo da znajo prav pogledat… Ha ha…

Moja zadnje sanjarjenje ni vezano na kaksen film (pred leti me je zadelo dobro po ogledu The Bridges of Madison County) ampak na knjigo Ljubezen v steklenici (N.Sparks).

Ej mama ce to ni pravi starsevski cvek!

Imaš prav. Redford je bil samo režiser, film pa je bil posnet l.92.
Z novim sodelovanjem redforda in Brada pa nisem tako zelo na tekočem.
V kino zaidem, ko grem s familjo pogledat kakšen zgodovinski spektakel, dobre filme drugih žanrov pa dočakam na TV.

Lp.

o, dami, vodnarka ;))) jest tud, jest tud.

Drugače pa Reka poje mi: tako mi je bil všeč, da imam posnetega na kaseti. bo treba spet mal pobrskat in gledat. Tudi meni je bil svoj čas Brad najbolj “kjut”, zdaj pa se mi zdi mičkeno star :(((.

jojprejoj2, ni samo tebe zadelo ob Mostovih ;)))

Kako že pravjo, stara koka, dobra župa. A je za moške tudi kakšen pregovor v tej smeri?
Men so pa všeč moški, ki niso glih golobradi po videzu in po letih.

Ko sem bila mlajša, je bilo enako.

Pri izboru partnerja pa se nisem preveč ozirala na to. Sva komaj 3 leta narazen. Tukaj so pa veljala druga pravila. Pregovor: ” Bolj star, bolj neumen.” pri mojem predragem velja v nasprotni smeri. Hvala bogu.

O , Piki, ti tudi vodnarka? Kdaj praznuješ, jaz 17.2.
Lp

Pred tabo, 29.1.

New Report

Close