Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Wrangler kavbojke, cunjice za naše moške…;o)

Wrangler kavbojke, cunjice za naše moške…;o)

Hay!

Moj mož vedno in že lepa leta kupuje in nosi samo kavbojke “Levis 501”.
Nikoli jih v trgovini niti ne pomeri, le pride, pove številko, kroj in jih odnese.
Zadnje čase pa ga vspodbujam, da bi kupil še kakšne druge, a ni preveč zainteresiran.
V začetku najine veze sva se zmenila, da mu jaz ne kupujem oblačil, ker je to skoraj vedno počel sam. O.K. razumela sem ga in se tega tudi držala, do nekje ani, ko sem mu kljub temu kupila majčko, kratke hlače…
Bil je vesel, oblačila so mu bila res zelo všeč in tako sem nekako dobila korajžo, da mu kupim še kaj. 😉
In ker se bliža njegov roj.dan sem v ta namen malo poiskala in našla v novem “Qelle” katalogu ( Razpolovljene cene str. 20 )te kavbojke. Wrangler – kroj bootcut.
Všeč so mi ( čeprav nič posebnega ) in nekako bi si ga želela imeti v teh hlačah. ;))
Mi lahko svetujete? Nosi kateri kavbojke omenjene znamke in ali se lahko primerjajo z Leviskami?
Rabim malo vzpodbude. Imate kaj izkušenj z nakupom preko Quelle-ja?
No, še namig – dobri so tudi čevlji na tej starni in pa jopica ( meni osebno modra ) na drugi strani tega kataloga.
Tudi cene se mi ne zdijo blazno visoke, vseeno pa ne bi rada kar tako na blef in hitro kupovala.
Prosim za vaša cenjena mnenja, saj bo prav prijetno poklepetati tudi kdaj o cunjicah za naše moške, da ne bomo vedno samo o otrocih in nas ženskah. 😉
Prijete dan.

Jaz mu kupujem v Tom Tailorju, Benettonu ali zgolj po naključju kje drugje. Preko kataloga pa ne naročam nič, ker sem imela dvakrat zelo slabo izkušnjo (ni bilo tako kot je izgledalo v katalogu).

Jaz sem mu že precej kupila prek Quelleja in Neckermana in je bil z vsem zelo zadovoljen. Se mi zdi, da je bolj kvalitetno kot za ženske…

Saj če ti ne bo všeč, boš pa vrnila.

Aja, “imela” ga boš pa najbrž brez kavbojk, a? Lepo se “imejta”!

New Report

Close