Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Topli pod ali tapison

Topli pod ali tapison

Na hitro moram opremiti garsonjero. Ali naj dam po tleh topli pod ali tapison?
Hvala.

topli pod

topli pod

topli pod

topli pod

--------------------------------------------------------------------------------------------------- Nasmej se pred tabo je nov dan

Samo namig,..isto hitro, pa stroškovno ne dosti dražje bi te prišel tudi laminat, ki je čist druga zadeva, kot omenjeni dve.

topli pod

Nič od tega, če pa je že treba, potem topli pod. Se lažje čisti.

topli pod

Če že zbiramo med tema dvema, topli pod.

Drugače pa definitivno laminat, pa ne kar kakšnega ampak mi imamo enega iz nemčije ki je k nam šele prišel, je pa tak nebrušen oz nelakiran, pride tak malo bolj grob ( ni čisto gladek) pa notri ima grče.

Ni nobenih problemov z čiščenjem, tako kot so pisali nekaj postov bolj dol.

LP

Hvala za odgovore. Bom pogledala še za laminat, po vsej verjetnosti pa bomo za prvo silo dali kar topli pod.

Tapison, kakšen topli pod! Fuj! Saj lahko tapison zamenjaš, ko se umaže. Je pa že lepši in toplejši. Se boš vsaj počutila, kot da si doma.

Topli pod pa enostavno pomiješ, ko se umaže, za tapison rabiš full dober sesalec. Jaz ne bi nikoli imela tapisona.

tapison je noro težko pucat – no al pa če si suženj nenehnega čiščenja! kaj pa, če se ti po tapisonu kaj polije? in po možnosti kaj “barvastega”, vino, sok ipd? fleki so neizogibni.

toplih podov imaš malo morje vzorcev. jaz sicer prisegam na parket, ampak med toplim podom in tapisonom ziher zmaga topli pod;))

No, mi se za otroško sobo nismo mogli zmenit. Laminat prehladen, tapison težko za spucat. Naredili smo kompromis: laminat, čez pa en pisan tepih (tisti otroški s cesto) in je ful O.K.

Sicer pa so danes tudi topli podi eni ful lepi. Ga imam v kuhinji in je kar vredu. Predvsem topel. Pazi pa, da ne vzameš ful debelega (govorim iz lastnih izkušenj), ker se ti zna gor poznat vsako prestavljanje malo težjega pohištva. Pri nas smo ga na dveh koncih kar malo uničili, ker je res občutljiv (premehak).

New Report

Close