Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Dora Plestenjak

Dora Plestenjak

Ali si predstavljate kako gospo gledajo ljudje v trgovini, kamorkoli pride??
Ali kako gledajo njenega vnuka in Jana. Mislim groznoooooooooooo!!

Ali si predstavljate??? Človek lahko naredi še samomor in kdo ga bo imel na vesti??

A kdo ga bo imel na vesti: baje Bojan Požar 🙂

Zakaj bi jih kdo posebej gledal? A so se na blond prebarvali ali kaj?

A je teb mal dolgčas?

Pozdrav,
Pa sej Bojan ni sodeloval pri božanju. Lepo vas prosim, a zdej bo pa kriv ta, ki je kriminal prijavil in ne ta, ki ga je povzročil.
Lepo vas prosim, pa še dejstvo, da gre za javne osebnosti…
Lepo vas prosim, se je pač treba znati obnašati.
Toliko z moje strani

Vsi, ki ste brali 1. št. Direkta, bi morali prebrati tudi današnjo Jano – potem pa komentirajte.
Dejstvo je, da nas večina ve samo tisto, kar smo prebrali – glede na to, da večino v rumenem tisku, sem prepričana, da ne moremo soditi.

Kaj je bilo ali ni bilo pa zagotovo vedo le vpleteni.

Ja kaj pa piše dons v Jani? me res zanima k je velik bab v mestu mel Jano odrto na starni za naslovom Dora…..
je ne kupujem pa kle vprašam?? hehhe

Kje pa piše, da je v Jani zapisana resnica ?!

Ne sej ne mislim resnice, sam tiste besede pa tud če so trač k itak ne vem česa jo obtožujejo

Na srečo je šlo vse tole mimo mene in sem prvič hvaležna, ker nimam pojma, o čem gre debata.

čao

nehajte obsojat necesa, cesar ne veste…….lahko boste enkrat vi na vrsti in ugotovili kako je to, ce si brez dokazov lincan….
take revije so hudo nevarne, ker vem, da si veliko stvari zmisljujejo za vecjo naklado…..to delajo po celem svetu in so si isto omislili tudi pri nas………na zalost je Slovenija majhna…

Me ne zanima

ma to je res čudno, kar naprej jih vlačijo po sodiščih, ampak nikoli nihče ni obsojen.
govoric ne manjka, kjer je dim, je ogenj, pravijo.

ma men pa nekaj ni jasno,….

vnuček je star 4 leta,… zadeva pa je baje na sodišču kar nekaj časa,…

oz. je bila???????????????????????????””

a je gospa Plestenjak nadlegovala 1 leto starega otročka????

groza!!!!

ma o Požarju pa ne bom zgubljala besed

Kdor nadleguje, zlorablja, … drugega naj bo javno razkrit in kaznovan.
Kdor krade, laže, … naj bo javno razkrit in kaznovan.
Kdor se zapleta v kriminal naj bo javno razkrit in kaznovan, …. še in še je nepravilnosti, ki se dogajajo in nikoli niso razkrite in tako se jih preprosto kot pravijo pomete pod preprogo.
Da ne boste mislili, da to leti osebno na go. Plestenjak, moj komentar leti na vse, ki se tako ali drugače vedejo izven pravil dobrega, okusnega in poštenega življenja na račun drugih. Kje je tu resnica v Direktu ali v Jani (nisem prebrala Jane, vendar sklepam, da je kontra mnenju Direkta) naj presodijo in komentirajo tisti, ki so za to odgovorni, javnost pa si tako in tako ustvarja svoje mnenje preko medijev in časopisov.

lp

O Plestenjakovih ne bom.

O reviji Jana pa samo tole: pred kratkim sem prebrala en članek o osebi, katero dobro poznam. Predstavili so samo eno plat, samo eno stran, tisto, meni dobro poznano, niso pa niti omenili. Od takrat Jane ne kupujem več. Direkta tudi ne. (U, madonca, zdej sem pa že superforummama:-)))

Kar koli se je zgodilo, se je to 4 leta vleklo po sodišču, strokovnjaki so razsodili in sedaj bi morala biti zadeva zaključena. A ni in od vsega se mi zdi najbolj žalostno, da se je zgodba predala rumenemu tisku (ne vem če je to res naredila mamica otročka) in sedaj za to ve vesoljna Slovenija in največja škoda je bila s tem narejena otroku.
Še ena žalostna zgodba, ko se zakonca borita za otroka in bijeta bitko, uporabljata nizke udarce….., a v vsej tej vojni je največja žrtev otrok in največ izgubi prav on.

O Požarju pa človek ne bi zgubljal besed – že zaradi otročka to ne bi smel objavit!

vnuček je zdaj star 8 let

8? Se pravi, da je že v šoli? Ubogi otrok!! A res ni nobene inštitucije, ki bi otroka zaščitila pred takim izpostavljanjem?????

Ne vem no, tudi če je vse res in mati na sodišču žal ni nič dosegla, a res kdo misli, da tako pojavljanje v medijih, ko vsi vedo, za koga gre, bo pa otroku koristilo?????

…je razlika, če piše, da nekdo seksa z nekom itd. ali pa se nekoga obtoži pedofilije… no vsaj meni se tako zdi. zaradi otročka upam, da ni res.
Požar je pa svetnik, bi ga kar za papeža….

Če že omenjate članek v Jani. Totalna beda. Kako napolniti dve strani z enim samim podatkom, ker drugo se kao ne sme. Pa dejte no koga druzga farbat.

New Report

Close