Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek srbeče lasišče, prhljaj

srbeče lasišče, prhljaj

Lepo pozdravljene

Ne gre za otroško glavico, ampak za mojo. Znorela bom od srbečega lasišča (pa nimam ušk, ali kaj podobnega), ampak je problem v lasišču. Od kar pomnim imam prhljaj, so obdobja, ko ga imam in ko ga nimam.

Tako hudo, kot je zdaj, pa še ni bilo. prhljaj kar leti okrog, lasišče pa me srbi tudi ko operem glavo.

Res je, da sem v zadnjem času zamenjala ene tri šampone. Ker sem se prhljaja “znebila”, sem poskusila šampon proti mastnim lasem. In tu sem ga po moje polomila in kmalu so nastopile težave s srbečim lasiščem, ki pa se stopnjujejo.

Včeraj sem letela v lekarno po Vichyev šampon proti prhljaju (ta mi je pred časom pomagal proti prhljaju), ampak sem razočarana, ker me danes še vedno vse srbi (ja, saj vem, da ne more izginit takoj,…)

Mi lahko katera kako pomaga s kakšnim nasvetom? Hvala

meni pomaga edinole Oronazol šampon (dobiš v lekarni in je pasje drag, ampak zaleže!Q)

Te čisto razumem, meni je bilo tako ene 2 tedna nazaj in sem tud letela po Vichyev šampon sicer ko sem 1. oprala lase je bilo že 70{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} bolj, ta drugič pa je brez problemov.

sej veš, da 1. ne more bit najboljš, lahko si greš pa danes spet oprat lase pa pusti šampon ko se fajn speni na laseh ene 3-5min tolk da reagira, pol pa fajn speri.

lp,

Tudi meni pomaga samo Oronazol. Če imaš nadstandardno dodatno zavarovanje, ti ga na recept “časti” zavarovalnica.

Lola -------------------------------------------------------------------------- Ne more biti učitelj, kdor ne zna biti učenec /B. G. Morales/

Predvsem zamenjaj lak za lase, če ga seveda uporabljaš. Šampon pa od Vichia.

Oronazol !

Probaj s Surfinom, dobiš ga v lekarni. Tudi ni tako poceni.

LP

Pojdi k dermatologu. Mogoče imaš luskavico ali kaj podobnega.

Jaz sem to rešila s shauma samponom, ki je proti prhljaju in mastnim lasem, od takrat me ne srbi več, pa je bilo tudi zelo hudo, tudi spala nisem.Probaj, mogoče pomaga še tebi.

ce so se zacele tezave z samponom proti mastnim lasem potem imas pomoje presuho lasisce in zato prhljaj in srbecico. Pri meni je ze tako. Poskusi z najcenejsim, blagim samponom za normalne lase.( ilirija kamilica ali pa meni pomaga kopriva)

Oranozol mi ni pomagal nič, Vichy pa mi je odpravil prhljaj v celoti in se ni več ponovil!

Lp, ina

ja Vichy ima šampon tudi za občutljivo, srbeče lasišče. Ta meni zeloooo pomaga. Ni proti prhljaju, ampak je super. Poskusi.

New Report

Close