Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek prosim za pomoč

prosim za pomoč

Prosim, če mi lahko pomagate našteti slavne ljudi rojene v avstraliji
( naloga hčerke ): pevce, igralce športnike…..vsaj kakšnega, lepo prosim

Nicole Kidman
Kylie Minogue
Michael Hutchence (skupina Inxs – že umrl)

Ian Thorpe (plavalec)

Kylie Minogue, Nicole Kidman, Russel Crowe, Ian Thorpe, Lleyton Hewitt

Lola -------------------------------------------------------------------------- Ne more biti učitelj, kdor ne zna biti učenec /B. G. Morales/
nova
Uredništvo priporoča

Russel Crowe, Heath Ledger, Mel Gibson…

Cate Blanchet, Mark Philippoussis

Lola -------------------------------------------------------------------------- Ne more biti učitelj, kdor ne zna biti učenec /B. G. Morales/

a ni namen naloge, da se sama potrudi, ne pa da ji mami najde in na pladnju servira?

ne rečem, da ne pomagaš svojemu otroku, samo poznam primer, ko bivša sodelavka svoji hčerki še na faksu piše seminarske. Začelo se je pa v OŠ.

več koristi ji boš naredila, če ji boš pokazala, kako iskat

Russell Crowe-igralec

Mel Gibson, Elle Macpherson.

se strinjam z Ariadne – lahko poskusi na internetu:

prim.: vpiše: famous born in australia

lp, sabina

ps. tudi moji bivši sošolki je mami v srednji šoli pisala spise za slovenščino, ki jih je potem hčerkica pridno menjala oz. prepisovala med samim esejskim izpitom. da misliti – tako o starših kot učiteljih

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.- "True to life, true to me The way it's got to be So simple, so simple, so simple Live to love, love to be Absolutely free" Stacie Orrico, So simple

to je en majhen delček naloge, ki je žal tudi sama ne znam, ker me pač te stvari ne zanimajo :-((
gre za projekt pri angleščini kjer mora napisati znamenitosti avstralije, živali, slavne ljudi, rastline….in to v angleščini………v četrtem razredu….torej mi povejte glede na to da se morajo podatki itak poiskati ali ne pretiravate s primerjavo vaše kolegice???? sploh ne gre za to koga bo napisala ampak za nove besede v angleščini kot igralec in …..ne pa ime in priimek osebe

ne vem zakaj potem sprašujete ostale stvari tu gor najbolje da poizkusite to pa ono nardit pa boste našle odgovore ko ste tako pametne

januška ne sekiraj se, saj vsako takoj napičijo. Se pač morajo na nekoga zdret 😉

oprosti, res sem malo prehitro obsodila in za to se opravičujem.

vendar pa se da danes stvari hitro posikati na internetu. morda to vzameta kot igro, in tako se bo poleg tega naučila še kakšno novo stvar. seveda je tu verjetno pogoj, da imate tudi doma dostop do interneta (morda sprašujete iz službe).

lp, sabina

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.- "True to life, true to me The way it's got to be So simple, so simple, so simple Live to love, love to be Absolutely free" Stacie Orrico, So simple

vem, da je šlo za neumestno primerjavo. :((((

upam pa vseeno, da ti je zgornji link kaj pomagal (je napisanih kar nekaj imen, če klikneš na posamezno se ti izpiše biografija). seveda je za to potrebno malček angleščine, ampak menim, da bosta s slovarjem tudi uspeli razvozlati bistvo.

upam, da mi je oproščeno :))

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.- "True to life, true to me The way it's got to be So simple, so simple, so simple Live to love, love to be Absolutely free" Stacie Orrico, So simple

20 strani, kjer najdeš raznorazne stvari o Avstraliji

nekaj bo že ….

In priporočam ti, da si Wikipedio shraniš med priljubljene :))))

LP,

Nataša

mogoče pa ti podcenjuješ svojega otroka

dost je že, da v google napišeš “avstralski igralec” ali pa “avstralska igralka” pa ti bo vrgel ven vsaj dvajset ljudi (v slovenščini)

hvala vsem za pomoč :-))

Ariadne in Sabina 79 pa sorry ker sem prosila za pomoč

New Report

Close