Najdi forum

Novoletne zaobljube

Navada je, da sami sebi ob novem letu obljubimo, da ne bomo več…. toliko kadili, pili, jedli, se drli, jezili…..

kakšne novoletne zaobljube ste si zadali vi?
Moje so: več potrpežljvosti, manj hrane, končno diploma in več časa zase (vedno poskrbim prej za druge, zame mi prevečkrat zmanjka časa).

T.

shujšat, biti bolj potrpežljiva, v službi se bolj trudit in skušat zaslužit več denarja, biti prijazna, začeti obiskovat aerobiko, več storiti za tiste, ki so pomoči potrebni, nasploh biti boljši človek
lp, ms

Uf, Tina, si pa zgodnja… 😉 No, jaz včeraj nisem sklenila nič prelomnega, sem se pa že nekaj dni prej odločila za:
– še naprej se bom trudila biti potrpežljivejša (no, pa saj ti veš kaj mi manjka, ne…)
– manj se bom jezila, potrudila se bom več videti dobrih stvari
– še bolj se moram poglobiti vase
– definitivno moram izgubiti vsaj del odvečnih kilogramov
– končanje šolanja
– aprila pa tako in tako pričnem delati (ker gre mali v vrtec)

He he, ko takole gledam, imava približno enake zaobljube, ne? No, pa saj to je klasika, kar si ljudje želimo (in na kar lahko vplivamo). Vsekakor se zavedam, da moram prvo veliko veliko narediti na sebi… Si pa vsekakor želim, da bi bili že letos v svojem stanovanjcu (na to pa lahko vplivava le delno :-(().

nika
nova
Uredništvo priporoča

Jaz pa:
-vec casa zase
-malce vec nasmeska na ustnice (ta bo verjetno prisel skupaj s prvo zaobljubo…hehehe)
-manj jeze…ker ta tako ali tako skodi lepoti..
-sproti zlikano perilo :)))

Verjetno si bom v teh dneh se kaj spomnila… Sigurno kaj v zvezi s kg…tile prazniki so prava grozljivka… Ampak, dokler trajajo, se bom raje prepustila in uzivala…
Lep “prvi” dan…S.

še jaz:
– končanje šolanja (diploma)
– menjava službe

in naj še Vam vsem zaželim čimveč lepega v letu 2004
lp, TT

p.s.: sem dobila sms z vsebino in mu verjamem :))
LEPO LETO BO.
DEDEK MRAZ.

V letu 2004 bom:
– enkrat na mesec naredila nekaj zase;
– poiskala način kako se čim manj sekirati;
– bolj zdravo jedla;
– še bolj zapolnila najino knjižnjico;
– namesto kupljenih čestitk izdelovala lastne;
– čim večkrat povedala mojin najbližjim kako veliko mi pomenijo.

Mogoče so nekatere trapaste, ampak z majhnimi se začne.
Lep in čim manj mačkast dan, vam želim.

No, jaz se bom v novem letu definitivno trudila biti bolj potrpežljiva z otroki, ker sem včasih v tej vsakodnevni naglici včasih kar premalo, predvsem pa se bom potrudila vzeti si več časa zase in za moža, oziroma samo za naju.

NO, to sicer ne spada med obljube, pa vseeno – dobila si bom gospo za enotedensko čiščenje naše luknjice, tako bom lažje izpolnjevala tisto zgoraj napisano….

Pa vsem mojim bom vsak dan povedala, kako zelo jih imam rada….

Srečno!!!
T.

POzna sem bila, pozna 🙂 Fanta sta drnjohala, mene pa spanec kar ni hotel obiskati – moja diagnoza: PREVEČ PRŠUTKA 🙂 No, potem sem nekako le zaspala on 3.00, a glej ga zlomka, dete je že od 8.20 pokonci…. Zeh, zeh….

Imejte se lepo, punce, naj vas leto 2004 crklja in razvaja 🙂
T.

Hallo!

Zaobljubila sem se sama sebi, da ne bom tečna mama, ampak taka z veliko potrpljena, ki bo poizkusila najti pravo mero vsega za zdrav razvoj in vzgojo svojega otroka. ( Težka zaobljuba in visoko postavljeni cilji. )
Da se bom manj sekirala in da bom pozitivno vplivala na ljudi, ki so okoli mene.
Poročam 1.1.2005 če mi je vsaj delno uspelo. ; ))
Srečno vsem! Valerija!

– poskušala bom čim več uživati (you only live once..)
– in moram postati malček bolj egoistična
– ker že sicer ne maram nikomur “lesti v rit” tega tudi letos ne bom počela
– ne bom izgubljala časa z neumnimi in dolgočasnimi ljudmi in se jih bom poskušala iznebiti takoj in ne šele po pol urnem nakladanju o težavah v zakonu (ali težavah s taščo)
– hrana…. mmmm – definitivno tudi letos nikakor ne bom načrtno hujšala – če pa bom šla na kakšen tek več, pa toliko bolje :))) (spelji se, Bridget Jones! )
– in če se končno odpravim na tečaj francoščine, toliko bolje
– doma pa…. nameravam tudi v bodoče biti nekdo, ki ga radi vidijo :)))

Ker se imam rada in sem realen človek, mi “new year’s resolutions” ne bi smele vzeti preveč časa in energije :))

Ali

Jaz pa sovražim novo leto oz. novoletne zabave in tudi zaobljub si zaradi tega čisto nikoli nisem dajala.
Meni Božič pomeni konec starega leta, spomnimo se, kaj smo dosegli, slabe reči pa spravimo v pozabo.
Moji plani za naslednje leto pa so:
-diplomirati
-ko zaključim diplomo, biti čim več z mojimi mulčki

Na prvem mestu pa želim sebi in vsej moji družini zdravja in sreče – ker če tega ni, ti noben denar, uspeh …. nič ne pomaga.

Midva z možem pa vsako leto po tistem, ko nazdraviva in si voščiva malo poanalizirava minulo leto – kaj vse sva dosegla in kako sva se imela. Vsako leto – do zdaj – je padel sklep, da je bilo uspešno. Verjetno zato, ker nimava pretiranih ciljev in tudi prevelikih zaobljub si ne dajeva. Vedno rečeva “če bo prihodnje leto tako dobro kot je bilo staro bo čisto o.k.” Prva in glavna želja je ta, da upava, da se bova ob letu še vedno imela tako rada kot leto poprej (vedno mislim, da se bolj sploh ne moreva imeti), saj se mi zdi, da s tako ljubeznijo lahko premagaš čisto vsako težavo, ki ti pride na pot. Druga želja je seveda zdravje za otroke in naju, tretja pa čim več napredka na najini hiši, ki jo gradiva.
Kar se pa mojih zaobljub tiče 1. da bom v tem letu dobila eno super službo, v katero ne bom hodila samo zaradi denarja in 2. malo več rekreacije.

Pozdravček in čim več izpolnjenih želja in zaobljub v letu 2004!

Barbara

Midva pa sva se odločila, da odslej ne bova več govorila grdih besed (miško bo zdaj zdaj star 6 mesecev, pa da se ne navadi). Vsaka grda beseda tako zdaj stane 50 sit, ki romajo v šparovček (nekaj je mali miško danes že zaslužil – he, he)

Maja

Hej!

Nekoc sem prebrala:

Zelim,
da zmorem mir v sebi,
da sprejmem vse tisto,kar pride, a ni v moji moci,da spremenim;
da zmorem pogum spremeniti tisto,kar je v moji moci
in modrost,da spoznam razliko med obema.

To si veckrat ponavljam;mislim,da nas zivljenje tega pocasi tudi nauci.

Lep pozdrav Babi

Če verjamete ali pa ne… nobene zaobljube. Samo velika želja, da bi bili vsi zdravi.

Seveda je s tem povezano tudi to, da moram jaz paziti sama nase zaradi sladkorja in holesterola… to pa potem za sabo povleče zdravo hrano…pa hujšanje tud…

no…. marsikaj bi se našlo, pa je zaobljuba izpred dveh let tako velika, da preseže vse (da bom imela v dveh letih otročka)

lp
Tanja

Nič več velikih želja… res sem srečen človek!!! Seveda je bila nekoč želja po diplomi, po službi, kjer bi uživala, po nekom, ob katerem bi se srečno starala, po lastnem domu, nazadnje po otročku… Vse to sem dobila oz. dosegla… Zdaj si želim le še zdravja, da bom lahko še naprej vse ljudi okoli sebe okuževala s svojo srečo….
Sicer pa je moj moto: Vse se da, če se hoče!!!!

Lep dan,
Irena.

New Report

Close