Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek boleč želodec

boleč želodec

Težave imam s pekoče bolečino v želodcu. Če kaj pojem, je slabše. Nisem še ugotovila, kaj mi bolj škodi, ker ne upam ničesar dat v usta, ker me sicer preveč boli. Kaj mi lahko priporočate kakšno čimbolj nevtralno grano, ki jo sicer lahko jedo ljudje, ki imajo težave z želodcem?

Živjo!
Jaz ti naprej priporočam, da greš k zdravniku. taka bolečina je lahko znak rane na želodcu in zato potrebuješ potanko diagnozo.
Sicer pa se pri teh težavah jejo bazične hrane, nič svežega, samo kuhana zelenjava in sadje (pa še to ne kislo!), nič mastnega, sladkega.

K zdravniku!
T.

Zelo podobno so se začele taževe pri meni. Šla sem k zdravniku in nato k specilistu, ki mi je naredil gastroskopijo, vendar ni bilo ugotovljeno nič drugega, kot višek želodčne kisline ter po vsej verjetnosti psihosomatske težave, ki so se odražale na želodcu.

Zdaj si velikokrat pomagam z rupurutom, dejstvo pa je, da se zelo izogibam surovi zelenjavi, čebuli sploh in seveda kisli hrani. Tudi mleko povzroča višek želodčne kisline!

Veliko pa je možnosti, kot je omenila TinkaraC, da gre za rano na želodcu. Menda je to stvar lažje kontrolirati, seveda ravno tako z načinom prehrane.

Veliko uspeha ti želim.

Lep pozdrav.

marija (1)

==================================================== Tudi glavni dobitki so največkrat samo ... zadetki! (R.K.) ====================================================

No, meni so pa ravno mleko svetovali, ker baje da ubija kislino. ??? Saj ne vem več, kaj naj. Sicer pa niti ne vem, če imam s kislino težave, do sedaj jih nisem imela. Zaenkrat nisem jedla še nič in sem kar v redu, samo nekaj bo treba pojest, pa se prav bojim.

Rupurut pa mi žal ne pomaga, sem ga vzela včeraj, pa ni bilo efekta.

Mojega svaka je tudi nekaj časa bolel želodec – ugotovili žolčne kamne.

Če boš pojedla košček suhega kruha, pa morda malo sira zraven in en jogurt, dvomim, da bi ti to povzročilo veliko težav. Dejstov je, draga tehiza, da vsi ljudje, ki se prehranjujemo npr. po delavskih menzah, pridemo do stadija bolečega želodca. Meni je dejal zdravnik, da je to med drugim tudi posledica preveč prežganja, pa v menzah se v velikih posodah pečejo razne take in drugačne stvari, pa se kaj prime, pa postrgajo, pa je ogromno teh umetnih omakic in vsega mogočega, kar seveda želodcu ne dela kaj prida dobro.

Lahko da ni vpršanje kislina, če ti rupurutne pomaga. Meni zelo pomaga, res. Dobro se opazuj, ko kaj poješ, kdaj ti je potem najhujše. Meni je težko, če jem pohanje! Pa solato iz kumar in sploh mi zelo hudo naredi surova čebula, npr. narezana na krompirjevo solato! Lahko pa poizkusiš na sebi, kaj je tisto, kar te res škoduje in se potem izogneš tej hrani. Nekatera zelenjava tudi vsebuje sestavine, ki razdraženemu želodcu ne naredijo prav, npr. surov paradižnik, če ga je le preveč!

Nenazadnje pa bo verjetno res zelo dobro, če greš na posvet k zdravniku, ker ni rečeno, da ti nagaja želodec. Podobne težave in bolečine se pojavijo tudi ob težavah z žolčem! In če ti nagaja žolč, se boš morala odreči vsem stročnicam (fiožol, grah, čičerika …), paradižniku, jajcem, paradižnikovi mezgi in podobnim zadevam, o čemer ti bodo že povedali zdranviki, ki ti bodo dali napisano dieto, če gre za žolč.

marija (1)

==================================================== Tudi glavni dobitki so največkrat samo ... zadetki! (R.K.) ====================================================

Sama se že nekaj asa ukvarjam s to težavo in nikamor ne grem brez Rennija ali pa Rutacida. Ne jem pa čebule, česna, (v glavnem nič pekočin), mleka NIKAR, kislin tudi ne, ne mastnih stvari, nikakor ne kako cvrtje ali pa pomfri,… Sicer pa so ti v glavnem že vse našteli. Aja pa svež kruh, sploh pa ne vroč nikakor ni za tak želodec. Sicer pa nobena prevroča stvar ni dobra za želodec.

Meni pomaga na tešče prepečenec ali pa ko začenja peči ga hitro zgrizem pa je.
Še to, pojdi k zdravniku. Ne bo škodilu, tudi če te da na gastroskopijo, potrpiš tisith nekaj minut pa vsaj veš pri čem si. Čeprav najprej ponavadi dajo zdravila za pomiritev sluznice (Spasmex, Ranital, Ultop…..) potem pa če še vedno ni dobro pošljejo naprej na preiskave.

LP in čim manj bolečih želodčkov, Mirjam

Hallo!
Kadar je mene bolel želodec, mi je najbolj “pomagal” pire krompir, čeprav sem ga pripravila z mlekom (majhna količina). Mleka že zdavnaj ne priporočajo več – v želodcu se sesiri in tam obleži dalj časa -(ni navadna tekočina, ki gre samo skozi želodec), zato želodec proizvaja več kisline, da ga razgradi. Lp.

Tudi jaz sem imela podobne težave. Rupurut ni pomagal, rutacid samo včasih, grenek čaj je bil preveč grenek in učinkovit samo občasno. Zaradi živcev in slabe prehrane me je želodec bolel že vsak dan. Potem sem od prijatelja izvedela nevejetno rešitev, ki mi je pomagala.

Včasih sem pred jedjo ali pa po obilnem žretju pojedla pol pekoč ali pekoč feferon. Sedaj imam že kakšno leto mir.

Veliko uspeha in poročaj, če bo katera od tehnik delovala!

Kaj pa če ti bakterija povzroča težave? Meni ni pomagal noben rupurut, ranital…samo Ultop. tudi jaz svetujem pregled pri zdravniku, gastroskopijo.

Najboljša in najpametnejša pot je k zdravniku, ki naj te pošlje na gastroskopijo. Lahko, da imaš bakterijo, ki ti povzroča take težave??
Svetujem ti, da nič ne ukrepaš sama ampak se lepo drži zdravnikovih napotkov; ni druge to ti lahko povem iz lastnih izkušenj. Dalj boš čakala, slabše bo.
Korajžo in uspešno zdravljenje ti želim!

Saj vem, da ne gre norca delat iz bolečin v želodcu. Vem iz lastnih izkušenj…. Včasih boli, boli…
Ampak poznam nekoga, ki je malo nagnjen k hipohondriji in ga je zdravnik poslal na gastroskopijo, ki ni ravno prijetna preiskava… In glej, čudež…. Od takrat naprej ga želodec ni več bolel…

New Report

Close