Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kje praznovati rojstni dan 11-letnice

kje praznovati rojstni dan 11-letnice

Kje praznovati rojstni dan 11-letnice? Hči bi rada povabila cel razred. Doma nimamo prostora za toliko sošolcev in sošolk, pa tudi bilo bi za znoret. Imela sem eno varijanto pa je splavala po vodi.

LP Katrin

Če je nujno na vsak način ustreči hčerki in res povabiti cel razred, potem se pozanimaj v Konexu, v Sportcityu, v Galeriji Grad…, drugače pa se da 11-letnikom menda še dopovedati, da lahko domov na praznovanje povabi nekaj najboljših prijateljev, druge pa z malenkostjo pogosti v šoli.

Hvala za odgovor. Hči še nikoli ni povabila cel razred. Že lansko leto je imela to v mislih, pa ni šlo. Če bom najdla kaj bo povabila cel razred, če pa ne se bo morala sprijazniti (seveda se ji da dopovedati) tako kot ti praviš z najboljšimi prijatelji.

V Lj še GIB-zlati sonček v Šiški, pa mestni muzej, živalski vrt …

Mogoče pa organizirajte piknik – nam se je vedno zelo obneslo.

ja, cel razred je kar huda
piknik je še najcenejša varianta
ali pa morda bowling v klubu 3000 v Dravljah? – 1 ura bowlinga + pizze? Ni najceneje, je pa zabavno.
T.

Meni je tudi najbolj všeč, če imamo piknik. Problem je kje? Doma nimamo prostora.

LP Katrin

S tem vprašanjem se ravno sedaj ukvarjam tudi jaz, samo da gre za 10-letnico.

Variante, ki sem jih do sedaj našla in bi bile promerne za našo punco:

– Mestni muzej : 2 uri ustvarjanja in vodenje po muzeju – 20.000 sit

– Narodna galerija : 2 uri ,spoznajo evropsko zbirko skozi galerijsko ikono mišjega strahca, ki otrokom pokaže, kako lahko umetnine doživljajo z vsemi čuti – 650 sit na osebo

– Hiša otrok in umetnosti : 2 uri ustvarjanja po želji slavljenca – 20.000 sit

Povsod lahko hrano in pijačo prineseš s seboj.

Mi smo iz Ljubljane, pa smo imeli piknike vedno kar za Savo. Pa še kakšen starš od povabljenih je ostal, pa malo pomagal, pa je šlo.

New Report

Close