Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Podarila bi darilni bon!

Podarila bi darilni bon!

Brala sem v enih postih da je možno podarit darilni bon, pa saj to mi je bilo ze znano. Ker je sedaj obdobje samih rojstnih dneh in raznih drugih praznovanj, bi se jaz odločila vsaj v kakem primeru tudi za to varianto – ker rez ne bo casa za nakupobanja….Zanima pa me za katere stvarije mozno, kje,…karkoli, ker res nimam pojma katere so moznosti. Ma potem na bonu pise vrednost bona? Ker jaz tega ne bi rada.
Prosim za cimvec idej, za razno razne masaze pa ze vem da je mozno tako da prosim za kaksne druge variante!

Hvala!

Ja seveda, da na bonu piše vrednost, kako bi sicer dotični vedel koliko lahko v določeni trgovini porabi. Se pravi toliko kolikor mu boš namenila, če pa bi ta oseba porabila več, pa priloži bon in doda razliko v denarju.

Bone imajo načeloma vse trgovine. Greš do blagajničarke, ji poveš svojo željo in ti ta da bon v vrednosti ***, ti pa njej denar.

LP

danes lahko podariš darilni bon že skoraj za vse, če boš kupila bon v kakšni trgovini ….bo seveda na bonu pisala vrednost, če pa boš ti kupila neko storitev kot npr. masaža ipd bo pa verjetno pisalo darilni bon za bla bla masažo (teh še nisem kupovala – vendar predvidevam)

le kako naj potem obdarjeni ve koliko lahko “zapravi”, če na bonu ni napisane vrednosti???!!!

Ker dobi bon za določeno storitev…………in se potem ne more zmišljevati………………….če je pa vrednost gor………potem pa si privošči po mili volji do zneska……..ki je napisan gor………..

New Report

Close