Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek parkiranje na EF

parkiranje na EF

Punce, a mogoče katera ve, če lahko na parkirišču poleg EF v Ljubljani parkirajo tudi zunanji (ki niso študenti ali zaposleni na fakulteti)? Oz. je kje tam okrog kakšna garažna hiša ali parkirišče?

z.

Meni se zdi da lahko parkirajo tudi zunanji. Vzameš listek in ga potem plačaš na blaganji…te nobeden nič ne vpraša če si študent ali ne. Je cca.100 sit dražje kot če greš noter z štud.izkaznico.
Vsaj tako je bilo…zdej pa nisem bila že dolgo časa na faksu.

lp

Lahko samo moraš plačat. Je pa za zunanje precej drago.

nova
Uredništvo priporoča

Je pa tudi pri FDV parkirna hiša. Cene ne vem…

ne spomnim se, da bi me kdaj kdo vprašal kak dokument, ko sem plačevala parking na blagajni, ampak tudi jaz sem že kar nekaj časa nazaj parkirala tam..drugače lahko zastonj parkiraš za št. bloki ali še malo bolj nazaj za vrtcem (makadamski parking)-dostop z avtom je iz Dunajske, za AMZS. Pa saj ni take gužve (še).

Vsem najlepša hvala za informacije. Za tisto eno uro, kar potrebujem, bom pač plačala. Se bom odpovedala kakšnemu sladoledu ali kavici, he he.

LP z.

Če res rabiš samo za eno uro, je ceneje, če ga parkiraš kar v garažo fdv-ja. Pa še lepo na hladnem te bo počakal.

z izkaznico (slipneš) 200 sit
če rečeš, da si študent (še nikoli niso preverjali, jaz sicer sem izredni š.) 300 sit, če si kao ostali je 800 sit (to je parkiranje nad 1 uro oziroma cel dan ) do pol ure je druga cena- je ne vem.
Jaz sem se 2x zaj.. ker mi ni nihče tega ni povedal (pa sem bila že vpisana na faks!

Samo še poročilo. Za vsake začete pol ure je parkiranje 100 SIT. Za eno uro sem tako dala 200 SIT. Za kakšno daljše parkiranje pa to res ni. Se vidi, da so ekonomisti. :))

Še enkrat hvala vsem.

Z.

Za primerjavo še cena v garaži fdv:

Cena prvih treh ur parkiranja v garažni hiši FDV je po 100 SIT/h, vsaka naslednja ura pa se obračuna po 50 SIT/h.

Zivjo!
Ker so vse informacije ze stare nekaj let, me zanima, ce mi lahko kdo pove kako je zdaj s tam. Studiram na FDV in ker sem ne dolgo nazaj opravila vozniski izpit me rahlo skrbi kako je s tem parkiranjem. A mi lahko kdo napise kaksne so cene v parkirni hisi ali na tistem makadamskem parkiriscu pred EF?

hvala 🙂

New Report

Close