Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Napete prsi

Napete prsi

Mogoče mi boste znale ve kaj več povedat, ker jaz res ne vem kaj bi lahko to bilo. Zadnje par dni imam namreč strašno napete prsi. Zdijo se mi tudi malo večje in občutek imam tak, kot da bi bile napolnjene z mlekom, pa čeprav če ene … hm … 7/8 mesecev ne dojim več. Dvomim, da sem noseča, ker se mi je menza končala komaj 2 dni nazaj in sva vmes imela le en odnos, pa še takrat sva pazila (tako kot vedno). Domnevam, da me hormoni mal hecajo, samo je tako neprijeten občutek, da je joj …

Pri meni je bilo isto, sem že mislila da sem noseča (bil je že 32 dan po mensturaciji), ponoči sem se celo zbujala – ampak ko sem dobila menzus je vse to prenehalo.

Hm, tak občutek v prsih sem imela jaz samo takrat, ko sem bila noseča. Pred kakšnim tednom so pisale tu ženske, da jim še veliko mesecev po prenehanju dojenja priteče mleko – poskusi si iztisniti, da vidiš, če je napetost zaradi mleka.

nova
Uredništvo priporoča

Čudno se mi zdi, da bi bilo zaradi mleka. Do sedaj namreč nisem imela teh težav (no … mogoče v milejši obliki tik pred menzo) in sedaj pa tako … Pa mi je prav nerodno hodit okrog, ko imam skoz napete bradavice … :((((

Iztisniti sem si pa poskusila včeraj … sicer čisto narahlo … in ni priteklo nič ven. Bah …

Pa saj to tik pred menzo me tut mene (sicer v milejši obliki). Sam zdej pa … takoj po menzi … Ne vem, no …

Ojla,
kakšen nosečniški test bi gvišno ovrgel vse sume…neglede na menzo in “pazljivost” pri muckanju…živmu človeku se vse zgodi :))

Tudi jaz bi rekla, da naredi kak test. Mogoče pa tale tvoja zadnja M ni bila ravno ta prava, če veš, kaj mislim 😉

Meni se to sicer vedno začne dogajati kakšnih 10 dni pred M, vendar potem tudi takoj mine.

lp, t.

:))))))))))))) ti ti bugička………. ;)))))))))))))

@-->-- @-->-- @-->-- @-->-- @-->-- <http://pomarancka.moj-album.com>

Vsaj malo lepše stojijo. Niso več “prazne vrečke”.:)))

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

:))) Ti ti narančka … :)))) Sicer pa … ni nosečnosti … sem preverla … Bogtigavedi kaj so si zmislili moji hormončki …

To pa definitivno … :)))) Je prov luštno po dolgem cajtu spet občutit mal več … :)))

New Report

Close