Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Koliko stane barvanje blatnika?

Default avatar

Brena

Lepo prosim za informacijo, lahko tudi zelo približno, koliko stane barvanje PVC obloge blatnika, gre pa za metal barvo. Rekli so mi, da mi bodo blatnik sneli in ga po barvanju ponovno namestili na avto.

Prvič in zadnjič sem peljala avto v ta servis, niti približno mi ne morejo povedati, koliko bo to stalo!
Default avatar

Brena

Se opravičujem, vedno zamenjujem blatnik in odbijač. Odbijač sem mislila.
Default avatar

aloha

Mislim da nekje od 20-30 tisoč, ampak privat, ne v podjetju.
Default avatar

dami

Tudi jaz sem enkrat dala 20.000 sit , sicer ne za moj avto, ampak sem žal nekomu butnila v blatnik in sva se raje tako zmenila namesto kupončka. S
Je pa že kar nekaj let od tega,zato ne bi mogla trdit, koliko je to zdaj.
Povprašaj še na avtomobilskem forumu.
Lp.
Default avatar

Brena

Hvala, bala sem se že, da bo čez 100.000. Saj delo si še lahko nekako preračunam, samo za barvo nisem vedela.
Default avatar

Brena

Danes sem zvedela, da bo stalo cca. 41.000,00 Sit.
Default avatar

dami

Ojla, ali si vprašala samo pri enemu ali si se informirala pri večih mojstrih?
Pokliči še kam, cene znajo biti zelo različne.
Lp.
Default avatar

Brena

Sem že plačala.

Cene so verjetno res različne, a nisem mogla preverjati na vseh koncih, ker so mi rekli, da mi ne morejo prej povedati, ker včasih se še kaj najde, ko se odbijač sname.()

Jezi me le to, da mi niso mogli povedati niti cene, če bi barvali le odbijač in ne bi popravljali ničesar drugega. Trikrat sem vprašala, a odgovora nisem dobila. Občudujem tiste, ki znajo palamudit.