Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Švedska grenčica!

Švedska grenčica!

Zanima me, kje se dobi ta stvar? Mojo1.5 letnico bi rada odvadila dojenja, pa ne gre zlepa! Prebrala sem, da je nekaterim mamam uspelo s tem!
Mogoče še kak drug predlog?

V Lekarni!

S česnom se namaži….. vsaj alkohola ni….:))

Drugače je pa grenčica za vsesorte stvari dobra….. se ti jo splača vseeno kupit….:)))

..in zakaj še malo ne počakaš? Saj je očitno, da ena stran ni za to;-))). Počakaj še malo pa se bo mogoče še deklica odločila ZA.

Iz izkušnje ti povem, da ko pride čas se bo deklica zlepa odločila in ne bo težav. Ne poslušaj drugih nasvetov. Odloči se tako kot vama dvema odgovarja. Vse ob svojem času.

Veliko lepih trenutkov in pametno odločitev ZA prenehanje,
Naja

Hvala za odgovore!
Naja, zakaj ne počakam! Mala bo šla zdaj v vrtec, najhuje pa je to, da bo v moji skupini (sem vzgojiteljica), a žal ne gre drugače! Zaspi mi samo na joški!! Če ji ne dam je joj! Kako pa me bodo starši gledali, ko bodo prihajali po druge otroke, midve se bova pa uspavali!?

Melitaz, zdajle nisem čisto 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, ampak se mi zdi, da švedska grenčica vsebuje tudi nekaj alkohola. Kako pa bi jo sploh uporabljala? Če pa si še za kakšen poskus, Karmen jih ima kar nekaj v rokavu:) –
odstavljanje postopoma in z ljubeznijo:
.

New Report

Close