Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek toyota AVENSIS wagon 2,O D4D

toyota AVENSIS wagon 2,O D4D

ali ima kdo tak avto in kako ste zadovoljni z njim ?

saj vem da bi spadalo v drug forum, samo tu vas je veeeeč!!!

lep pozdrav!

Nimam, imam drug karavan, ampak toyota na cesti izgleda prava ladja!

Upam, da ne gledaš tistega na http://www.avto.net:)

nova
Uredništvo priporoča

katerega konkretno misliš , cena???

sem pozabila dodat, če kaj veš o tem avtu ( če misliva istega ) mi prosim pošli e-mail na

[email protected]

Toyota je res fajn. Mogoče mi bo kdo očital, da jim delam reklamo (ker je to tudi moja služba :), ampak tu so tudi dejstva, ki to potrujejo:

raziskave nemškega ADACA pravijo. da je Toyota statistično avtomobil, ki se najmanjkrat pokvari (glede na število njihovih intervencij na cesti).
Po anketi zadovoljstvamed vozniki pa je Toyota avto, s katerim so lastniki najbolj zadovoljni.

Pri nas vozimo sicer drug model Toyote (precej starejši), poznam pa tudi voznika, ki ima par let Toyoto Avensis Wagon in je z njo še vedno nadvse zadovoljen.

N:)

hvala za mnenje

tudi mi smo vedno bolj navdušeni,če bi imela denar bi kupila nov avto, vendar nimam okoli 6 mio

tako da bomo verjetno res vzeli avto star tri leta , moti me samo opomba cotke , mogoče pa bom dobila njen odgovor

pa lep pozdrav

Mi imamo Toyoto Avensis Verso, svak pa Toyoto Avensis wagon, s to razliko, da sta pri obeh avtomobilih bencinska motorja. Na tetnih vožnjah sem namreč preskusila oba avtomobila, tako z bencinskim, kot dizelskim motorjem, pa je bila vožnja z bencinskim prijetnejša.
Obe družini sva z avtomobiloma izredno zadovoljni: izjemno natančna izdelava, v 3 letih nisem imela nobene okvare (še žarnica ni pregorela).
Lp!
Nina

Nina Pirnat, dr.med., spec.epid.

Ojla,

no mi imamo točno takega kot ti sprašuješ..sicer je star komaj par mesecev, tako da bi ti težko rekla kako je kaj z okvarami. Na splošno men je zelo všeč in tud vožnja je super. Kaj več bom lahko povedla čez kakšno leto.

lp,

Mama3m

New Report

Close