Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Živalski vrt v Zagrebu

Živalski vrt v Zagrebu

Tiste, ki ste že obiskali živalski vrt v Zagrebu z otroki naprošam za kak vtis

Veliko lepše kot v Ljubljani. Ne bo vam žal.

In ceneje. Lep izlet.

Super! Za ogled kakšni 2 uri, potem pa je zunaj še velik park in otroško igrišče. Le pred ZOO ni parkirišča, tako, da je treba parkirati v okolici stadiona. Mi smo se na poti domov ustavili še v Kumrovcu. Otroci uživajo v takšnih muzejih (stare hiše, kmetija, delavnice…)

kaj mi lahko prosim poveš, če so smerokazi za ZOO skozi mesto??

je tam tudi kakšna gostilna oz. restavracija, da bi lahko jedli kar tam kosilo?

hvala, lp

mi nismo nasli nobene restavracije.

in smo na koncu pristali v mc donaldsu, ceprav smo apriori proti.

ampak zg zoo je pa zakon!

lp

a

http://www.zoo.hr
poglej pod ” gdje se vrt nalazi ” in klikni od kud prihajaš

Za ZOO ni nobenih tabel, držite se smeri za stadion Maximir. ZOO je pa nasproti stadiona.

Mi smo bili prejšnji teden in nam je bilo zelo všeč. Imajo lepo urejeno, naš dvoletnik je užival, najbolj so mu bili všeč morski levi in sloni pa seveda opice, ki jih zelo rad gleda tudi po tv. Potem smo šli še v park na igrala, tam je bil navdušen nad vlakcem, ki ima volan in je bil celi nori, da ga lahko on vozi in smo ga komaj prepričali, da moramo domov, ker je že pozno. Smerokazov za ZOO ni. Po ljubljanski aveniji voziš ravno, pri velikem OMV zaviješ levo, nato prva ulica desno, nato spet lep čas ravno, ko prideš do Maximirja parkiraš na desni strani, čez cesto je živalski vrt.

Bili za 1. maj – bilo je prekrasno!

Na veliko so urejevali nova bivališča za svoje prebivalce in sploh se mi zdi, da so v dveh letih, kar sem bila nazadnje tam, zelo veliko postorili.
Pa tudi ceneje kot v LJ je.
Priporočam!!!

hvala obema.
LP

Hvala vsem!

New Report

Close