Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek vis-dopust

vis-dopust

letos sem si zaželela počitnice na otoku VISU, pa me zanima če je tam možno kolesariti?-kakšne so ceste ali so klanci?? hvala in uspešen dan

Na otoku Visu je več klancev kot pa ravnih cest.
Mojca

na visu je v glavnem kar veliko vzponov in spustov (takšnih konkretnih), tako da jaz in moj mož ne jemljeva zraven na Vis koles, čeprav jih drugje vedno voziva

lp pa veliko počitniških užitkov

Kdaj pa greste?
Mi gremo 27.08.2005.
lp
tina

Hvala vsem, -za Klementino- midva pa 17.8.2005

Midva sva lansko leto kolesarila, ampak samo prov v mestu Vis, če bi kolesarila tam kjer sva bivala, v Komiži namreč, bi naju pobralo od tistih klancev, Komiža je pač premajhna, da bi se lahko pošteno zmigal. Saj tudi samo mesto Vis ni ne vem kako veliko, nekam se pa že da pripeljat, pa še veliko možnosti imaš da srečaš Jana Plestenjaka:))

Lep dopust želim

Metuljček-koliko KM pa je to po VISU , kjer si ti kolesarila??

ZELOOO težko boš kolesarila po Visu-mogoče enih 10-15 minut po mestu Vis-če se voziš naokoli -med pešaki…če pa hočeš ven iz mesta moraš pa takoj v klanec–v HUD klanec.Ceste ozke, oni avtobuski pa divjajo ko zmešani…mene je blo ful strah peljat se po tistih klancih z avtobusom v Komižo. NI in NI za kolesarje…
Jaz ti svetujem spremembo plana. Pojdi na KORČULO!!!!!(Ampak ne v Velo Luko-sam tja ne..) Tam je pa super za kolesarit. Midva sva bila v hotelu (bolj slab, ampak je kar no.) Bon Repos..to je pribl. pol ure stran od mesta Korčule…čudovito izhodišče za kolesarjenje…vsepovsod lahko greš, so mali hribčki, pa doline…super skratka…Greš v Lumbardo, pa do mesta, okoli, na drugo stran…in dalje..(ne spomnim se točno imenov vasi..ampak ne bo ti žal. Garantiram…
Pa tudi poceni je….če iščeš apartma ali pa hotel….vse se najde super poceni…

Uf, me mika….ta Korčula. Samo malo predaleč je še za našega malčka. Tako da čez kaki dve leti bomo tud mi zagotovo tam uživali…in kolesarli.
No, Vis pa je bolj za miren, res miren dopust…veliko sprehajanja po isti ”trasi” v mestu Vis in opazovanje trajekta večkrsat na dan. pa sedenje na klopci,….pa morda ogled modre špilje….

Linda HVALA, mislim, da si me prepričala, ker sem imela tudi to destinacijo v paci-letos je nama spodletelo kampiranje, zato iščem možnosti za dopust.Linda, kje si pa imela potem spravljen kolo čez noč, HVALA za odgovor in LP

New Report

Close