Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Danes anonimna

Danes anonimna

Zakaj? 😉 Tema govori o vseh tistih, ki dnevno spreminjate nick, da napišete kakšno težavo. Ok, so stavri o katerih nočemo, da vsi vedo, da se dogajajo nam, so stvari, ki se nas forumcev niti ne tičejo, pa vseeno nas zanima kaj mislio o tem, so pa stvari, ki so popolnoma normalne in ne razumem zakaj spreminjanje imena. Saj bi napisala tole direktno pod tisto temo, pa bi bila obtožena, da se oglašam tam, kjer me tega niso vprašali. Pa še prav bi imeli 😉 Ne razumem, zakaj preprosto ne spremenite nicka, ne pa da vsi pišejo danes anonimna, mislim take teme se odpirajo nonstop in večina samo zaradi tega, da mi ne bi pogruntali, da v resnici nimate popolnega življenja. Meni je kar slabo no. Toliko enega hvalisanja po tem forumu, stalno ko kdo odpre kako temo, se večina mamic spiči nanj, da pri njih s epa to OH SEVEDA DA NE, ne dogaja… Če pa se tedensko pojavi toliko anonimnih nickov(tokrat anonimna, danes brez nicka…), potem tale popolnost ni ravno v nebo vpijajoča. Kako vas naj potem pri kakšni temi jemljomo resno, če na pa ne vemo, ali lažete ali govorite resnico. In tema o tomažu, spet sami novi nicki, a ne znate pod svojim imenom napisat kaj mislite. kot neka popola slikica, ki se jo dopolnjuje in takoj ko bi priznale, da imate tudi ve napake ali da v družini kdaj kaj zaškripa, bi se slikca podrla? Svaka čast pa nekaterim od vas, Vallery naprimer, pa Skrbna, …. to so takšne za katere sem videla, da stojijo za svojimi besedami. Aja tema ki me je vzpodbudila pa je tema o kondomih, ker uporabnica očitno noče priznati, da doma tudi sexajo in to celo s kondomi, vseeno pa je želela povedat, da je to redna uporabnica, da ji boste bolje svetovali. Sem danes slabe volje? DA. Mogoče bolje, da čimmanj pišem, ker me bo vsaka stvar razjezila 😉

Sakrabolj, dobro jutro. Dobro si napisala.

Ne počutim pa se prizadeta, ker jaz sem v nicku vedno Pitka, spodaj podpisana pa Vidka.

Pa ne pusti se spraviti v slabo voljo na tako lepo jutro – je škoda!

Lep, miren in prijeten dan želim.

Vidka

Se popolnima strinjam. V bistvu se mi “tokrat anonimne” smilijo, saj njihova dvojna morala kaže na njihov mentalni primankljaj.

se strinjam, da je to malo moteče, po drugi strani pa razumite – ko sem sama odkrito pisala o določenih posteljnih zadevah, so me spljuvali, kako lahko, češ, ker te poznamo … in naslednjič ne rečem, da se ne bom sama skrila za kak nick (saj se ne bom, ampak razumite malo tiste, ki se – ne gre za težnjo po popolnosti, pač pa za to, da te nekdo ne bi prepoznal in ti ob kavi ali na cesti serviral “a, vi pa zdaj s kondomi …” – Slovenija je majhna in tistih, ki se gladko in brez kakšnih pomislekov odkrivajo, je malo …)

T.

Saj pravim Tinkara. So stvari, ki jih tudi jaz ne bi pisala, če vsi vedo kdo sem. Ampak se spremeni nick in je to to. Problem pa je, ker se potem piše tokrat anonimna, bla bla bla in to tudi pri takih temah, kjer se pač gre samo za eno mnenje, ali pa se v neki temi kjer smo malo bolj konkretni spremeni nick, zakaj? Lahko dam primer, kaj mislim. Sploh pa takšne stvari, kot je spodnja tema, ni nič posebnega.

Drugi dan pa je naprimer ista mama čez nekoga govorila…

Jaz pa razumem, da nekater teme pač ne moreš napisati pod svojim nickom, ker so stvari tako osebne (verjetno tudi boleče) in bi glede na temo te lahko nekdo takoj povezal z ostalimi odgovori in te prepoznal. Verjetno je sploh problem, če visita ne forumu mož in žena (pa ga želiš malo pošinfati brez posledic) ali dve najboljši prijateljici (pa ti gre tisti dan tok na živce, da jo moraš malo obrati)….
Jaz imam drugo težavo. Pomotoma sem kliknila naj si računalnik zapomni moj nick in geslo, zdaj pa ga sploh ne morem več spremeniti in zbrisati. Mi lahko kdo pomaga kako to popravim?

Še dobro, da preberete, kaj napišem… 😉

Jaz si anonimnost zagotavljam z menjavanjem nickov. To je anonimni forum in ne vidim razloga, da bi me morali poznati.

“No, za otroke se še nisva odločala, čigav priimek bosta imela ali pa mogoče celo oba…
Definitivno pa po poroki ne bom partnerja silila, da prevzame mojega, jaz njegovega pa pod nobenim pogojem ne želim. In mojemu je popolnoma jasno, da ne bom spreminjala priimka.

Stare bralke se še spomnijo teme izpred dobrega leta nazaj, ki jo je pisala moja bodoča tašča; mama X. In tistim so popolnoma jasni vzroki.”

Predvidevam sicer, da me osebno nobena ne pozna, po stalnem nicku pa ja.. pa vseeno.
Tema mi je boleča, moja bodoča tašča (in tast in njena sestra ter njena mama) še zmeraj zganjajo scene dragemu, nama pa še vedno ni jasno, kaj jih je do tega pripeljalo… Prišli smo le do kompromisa, da me ne bodo komentirali, imam pa prepoved vstopa k njim.

Sorry, ampak ta stvar mi res ni taka, da bi vsem znancem razglašala, kako in kaj. Saj vem, da ni v moji moči, da sama nisem kriva, pa vseeno mi je hudo. In tudi v realnosti ve o vsem tem zelo malo kdo. Le par prijateljev, ki so res taki, da jim popolnoma zaupava.

1.
Draga Sakrabolj, tudi tiste, ki jih opevaš, spreminjajo nicke, verjemi mi. Všečno mnenje napišejo pod enim, nevšečno pa pod drugim. Recimo Skrbna je za temo o homoseksualcih spremenila nick oziroma napisala anonimna. Zakaj? Pojma nimam. Ker post kar vpije po nestrpnosti? In tega ni storila ne prvič ne zadnjič.

2.
Pišeš, kako forumovk, ki spreminjajo nicke, ne moremo jemati resno. Ja, zaboga, če pa forum jemlješ resno, potem ti pa res ne znam pomagati. Očitno si nova (ker nicka sakrabolj prej nisem zasledila, ali pa si ga samo spremenila – et tu?) in vsemu skupaj pripisuješ preveč pomena. Čez čas bo tudi tebi vseeno.

3.
Kako se kdo podpiše, je izključno njegova stvar. Forum je bil tako zasnovan in kdo si ti, da se vtikaš v to?

4.
Tudi šoja ni moj pravi nick, oziroma ker ga danes pač uporabljam, je pravi, kot bo jutri pravi kateri drug. Razumeš, da se hočemo nekatere izogniti sledljivosti nickov? Če bi me recimo hotel kdo najti, samo vtipka moj nick in praktično najde vse moje poste za nazaj in tako izve vse o meni. A ti je zdaj potegnilo?

uboge na duhu so tiste, ki so full vezane na nick, pol pa hočejo kaj še bolj anonimno povedati in si ne morejo zmiselt nek drug nick, ampak so “tokrat anonimne”.

Eh, večina me sploh ni razumela. Točno to, kar si mi ti Šoja odgovorila, sem povedala tudi jaz že v prvem postu. Vedno anonymous, sicer se jaz ne bi tako izrazila, gre pa se za to ja. 😉 In šoja, ni moj problem nič od tega, sama sem izpostavila nekaj čisto drugega, pa se večini ni dalo prebrat, o čem pišem. Lep dan

Povej od kdaj si na starševskem čveku in zakaj se ne registriraš, pa ti odgovorim.

Točno to sem želela tudi jaz povedati, pa nisem prav napisala. Sicer niti ne ugotavljam kdo kdaj kaj menja.
In zakaj neki so potem sploh nicki, zakaj vsi ne napišemo kar domačega naslova????
A lahko kdo meni pomaga in mi pove, kako narediti, da ne bi imela nicka in gesla v spominu??

Ljubi bog, a me sploh berete? Če bi človek bral vaše odgovore, bi mislil, da je bilo moje vprašanje, zakaj ljudje spreminjajo nicke. Pa ni bilo ane ? Vprašala sem, tiste mamice, ki to počnejo, zakaj se skrivajo za popolnimi maskami, ko pa se potem ob vsaki temi, kjer bi jih samo malo prikazala kot nepopolne, skrijejo za nick tokrat anonimna. Lahko bi le menjale nick, pa bi bilo to to, nihče ne bi vedel, da gre za njih, tako pa se nonstop pojavljajo takšni nicki, da se točno ve, da si nekatere ustvarjajo prelepo “javno” podobo. Zakaj? In pač to, da ko se v kakšni temi večina spravi na koga, ker kaj ne počne tako kot one, pravijo, da se to njim ne dogaja, da je njihova družina popolna, po drugi strani pa toliko tokrat anonimnih nickov, ki pričajo, da tudi njihove družine niso popolne. Sploh me ne briga, če nekdo spremeni nick, samo jaz ne bom več verjela, da je vse tako lepo, pa tudi zdi se mi precej hinavsko. Ja so teme, o katerih noramlno, da ne boš pisal na glas in javno. Samo itak me spet ne berete 😉

eh ti imaš pa res čas.
Da se s takimi zadevami sploh ukvarjaš..

krneki. Po tvoje se ne bi smela nobena tema odpret.

S čim se imate nekatere čas obremenjevati? Jaz vzamem vse skupaj bolj z rezervo, tudi Skrbno, Vallery,…. Vsak lahko spremeni nick in tudi ti, če želiš. Tudi jaz sem ga že kdaj spremenila, pa kaj pol. Nočem, da sem preveč prepoznavna, povem pa vedno kaj si mislim. Brezveze je predalčkati ljudi glede na nick, ker nikoli ne veš.
BTW, tudi jaz sem že prepoznala dve znanki, ki sta redni obislkovalki foruma in sedaj točno vem, kakšne težave imata v postelji, s taščo, sosedi ipd…. Skratka, tole s stalnimi nicki meni ne leži, res pa je, da se mi ga za takšna splošna vprašanja ne da spreminjati.

zaradi mene lahko razpravljaš o velikosri delcev v atomu (to bi bila sigurno bolj zanimiva tema). Zakaj pa nekatere registrirane objavljajo probleme pod novim nickom, so ti pa ža razložili. A ni to samoumevno.
Think baby, think.

Glej, sakbrabolj, trenutno po dolgem času na svoje neznansko veselje spet berem knjigo z majhnimi tiskanimi črkami: “Le kako ji to uspe?”Priporočam v branje…

V tej knjigi se ženska občasno znajde pred Materinskim sodiščem in včasih imam občutek, da je tole tukaj isto.

Nihče noče biti napaden, osebno prizadet in izpostavljen v stiskah in težavah, dejstvo pa je, da vsak v življenju bije svoje bitke. Meni ni všeč, da si ljudje izbirajo nicke “tokrat neprijavljena” in podobne, vendar na nek način sporočajo, da ni res, da je vsem na forumu vse idealno in vse cveti…

Še odlomek iz knjige:
“Katharine Reddy” zagrmi sodnik, “danes stojite pred materinskim sodiščem z obtožbo, da ste zaposlena mati, ki pretirava v poskušanju, da bi z materialnimi stvarmi kompenzirala odsotnost d doma, kjer bi morali biti s svojimi otroki. Kako se zagovarjate?”
“Nisem kriva,” reče ženska.
Tožilec skoči na noge. “Ali lahko prosim poveste sodišču, gospa Shattock, mislim, da je to vaš pravi priimek, lahko poveste sodišču, kaj ste dali svojima otrokoma Emily in Benu za božič?”
“Hmm, ne spomnim se več dobro.”
“Ne spomni se,” prhne tožilec. “Povsem pošteno pa bi bilo, če bi rekli, da so se kupljena darila bližala vrednosti 400 funtov, kajne?”
“Nisem povsem prepričana,-“
“Za dva majhna otroka, gospa Shattock. Štiri. Sto. Funtov. Ali pravilno razumem in ste res najprej pojasnili svoji hčerki Emily, da ji bo božiček kupil ali kolo za barbiko ali hišo za punčke ali hrčka v kletki s samopolnjivo stekleničko z vodo, potem pa ste šli in ji dali vse tri prej omenjene predmete poleg tega pa še dojenčka, za katerega je izrazila zanimanje med kratkim postankom na bencinski črpalki pred Newarkom?”
“Ja, vendar sem najprej kupila hišo za punčke, potem pa je pisala Božičku in rekla, da bi rada hrčka…”
….

Draga moja, še enkrat dobro preberi svoj post. Očitno ti še za sabo ne znaš brati. Razburjala si se tudi nad novimi nicki ne samo nad Danes anonimna, torej te očitno moti tudi to. In ko ti odgovorim, pa jaz ne znam brati? Citiram:

“In tema o tomažu, spet sami novi nicki, a ne znate pod svojim imenom napisat kaj mislite?”

Kdo zdaj ne zna brati?

P.S. Ti priporočam, da spremeniš nick, ker si te bodo sicer vse forumovke zapomnile kot eno kuro, ki se je enkrat brezveze vsajala. Si se do konca blamirala. V tem je slabost stalnih nickov. A ti še zmeraj ne potegne? Če pa forumka napiše Danes anonimna ali pa spremeni nick, je pa en klinc vseeno. Očitno si zgrešila celoten point foruma. Pa nisi mi odgovorila. Si nova ali nisi ali imaš samo nov nick?

Eh, naj bo nick tak ali drugačen, važno je, da je človek zdrav in da mu koža
paše.
Me pa motijo “ustreljni mimo” naslovi tem.
Naj bi že naslov teme povedal v čem se v postu gre, kajne?

Poskusi tako, da zbrišeš cookije.

ti si prijavljena.

najprej se odjavi, potem, pa napiši kakšen post kot neprijavljena pod drugim nickom.

pa cookije si zbriši, kot ti je že ena rekla

Jaaaaa!!! Deluje! Hvala punci!

New Report

Close