Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vaše NAJBOLJ VROČE POLETNE AVANTURE

Vaše NAJBOLJ VROČE POLETNE AVANTURE

Pozdrav!

Mi je že sedaj vroče. Ampak danes sem poslušala na radiu Center – dobro jutro z Markom Potrčom in se mi je kar stožilo po takšnih bivših poletnih romancah…

Skratka tip je pomagal poslušalcem, da najdejo svojo “bivšo poletno ljubezen”…
In takrat sem se spomnila na svojo poletno avanturo – stara sem bila 17 let – s sestrično na morju na Pagu in takrat sem spoznala njega… Bil je 2 leti starejši iz gorenjskega konca, tip je bil totalen športnik, s teleščkom in ritko za ubijanje… Začelo se je s pogledi na plaži…Imel je sicer tudi frenda, ki se je potem posvečal sestrični in skupaj smo lahko rečem preživeli malo več kot 2 čudovita tedna… Se vozili z gumenjakom po zalivih otoka, ponoči pa do onemoglosti žurali…
Še danes ne vem ali je bilo krivo sonce ali sol ali voda – ampak tiste noči z njim so bile nekaj najbolj vročega in rajcastega kar pomnim. Znal se je božansko poljubljati, da o seksu z njim sploh ne govorim… Sploh ni vprašanje kje vse sva – ampak kje nisva???!!!

O slovesu in odhodu domov ne bi… sva se potem še nekajkrat dobila pri meni in pri njemu doma, ampak kot da je vsa čarobnost izginila… Ampak zame to še vedno ostaja najbolj vroča poletna avanatura.

sorry, sem mogla to deliti z vami…

krena

Ja, ja, še jih pomnimo. Vročina definitivno naredi svoje.

Lp, Monstro

ja, sladki spomini…na morju, Istra, sprehajala sem se sama po ulicah, z walkmanom na ušesih, prijateljica imela zasedeno sobo, hehe, in ga seveda zagledala…evo, izrezan Dragan Nikolič …so mi očke obstale na njem, njemu na meni, prijatelji (njegovi) niso bili nobena ovira, najprej sva klepetala z njimi ob obali, se vedno bolj goreče gledala, stiskala in hja, pristala v njegovi sobi…priznam, ena izmed najbolj sexi noči v mojem lifu…naslednji dan je odhajal, moj srbski študent medicine…in seveda, reka solz, kaj drugega…ampak, spomin je ostal, sladek in to je tisto pravo, tisto, čemer se bom nasmihala na stara leta in si priznala, da je bilo prav in vredno in edino pravilno…
lp

nora izkušnja……………..rajcanje po mailu s sodelavcem sto na uro………….vsak dan………teden za tednom……………..in ko sva se srečala na morju…………..je vse butnl ven……..joj koliko strasti…….nič naju ni ustavilo, vročina je le še vzpodbudila vse skup……………noro noro je blo…………še nikoli nism bla tko mokra, tko zadovoljena…….uff………….kaj bi dala da bi to lahko ponovila

dajat se dol z enim neznancen ni ne pravilno ne moralno
sram te je lahko

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

čim dalj od take

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

ti je kej na glavo padl al kaj?????……………..tu je govora o avanturah in o tem kok je to fajn, ne pa da nam en zadrgnjenc pizdaka………..itak si pa najbrž sam fouš………….ti bi že k je ženska samska da se obnaša k nuna al kaj………pejt raj na urgenco

Mogoče je pa že bil, pa ga niso dobro pošlihtali! 🙂

Ne spomnim se zdaj kakšne posebne avanture, ker sem bil tam vedno s “stalno”. Edino ene se spomnim spomladi, ko smo imeli neko proslavljanje kolega, ki je diplomiral precej “za” nami :-). Smo bili “fantje veseli” v Portorožu in ponavadi ob takih veselicah meni ne uspe priti nazaj brez kakšne nove telefonske od kakšne nove bejbe :-). Se spomnim, da sem eni mimogrede vljudno pripomnil, da je voda pod njo mrzla, temna in globoka, kar je bilo dovolj za mečkanje kasneje ob starem hotelu Palas. Nisva seksala, sva lepo stala in se poljubljala – in tako ji je prišlo, med poljubljanjem stoje. Ji pa nebi verjel, če nebi vsa otrdela in se nebi tresla. Pa ni bilo mrzlo 🙂 No, ostala je le telefonska pa moja naivnost, da bova zadevo ponovila naslednje dneve in med potjo domov narejeni novi napačni “življenski načrt”. 🙂

zlo zanimivo……..posebej zanjo 🙂 ……………….se je pa strašno lepo spominjat česa tacga…………..upam da boš še čim večkrat okusil čar teh avanturc 🙂

tud js mam lepe spomine na maturantski izlet, na potovanje z ladjo, kjer sem se z enim ladijskim častnikom čedalje bolj vroče spogledovala, dokler nisva pristala v njegovi kabini ….. celo noč je bilo sladko in vroče in …. ooooohhhh …..

:))))))))

tole je bilo pa zanimivo prebrat…. :))
tudi jaz sem imela 17 let, on je bil iz Domžal… sam tko do konca kot vidva pa nisva šla ;)))

Ugotavljam, da sem obupno dolgočasna…;)))

Ne beležim niti ene avanture, še nedolžnega spogledovanja ne…

Čez mesec dni bo 9 let od takrat…

Vse poletje smo ga žurali skupaj, hodili po veselicah, diskotekah, preplesali vse noči – pa se ni zgodilo nič. Le vsak dan sem bila bolj zaljubljena vanj, čisto nora nanj… In ob koncu poletja sem ga med plesom dražila, da ne upa z mano na morje. Beseda je dala besedo, provokacija je uspela in naslednje jutro sva bila že na poti v Istro.

Med potjo se ni dogajalo nič posebnega, debata, zajebancija, a napetost v hlačah se je stopnjevala z vsakim prevoženim km. Ko sva prišla v sobo, sva jo sprostila in jo sproščala še naslednja dva dneva in dve noči.
Bilo je nepozabno in še danes, ko grem mimo hotela, se spomnim njegovega dišečega telesa, tistih norih občutkov, vročega sexa, nežnih dotikov in razvajanja na vsej črti :))))

In ja, z njim bi ponovila kjerkoli in kadarkoli :)))

Moja najbolj vroča je bila pa zimska, in sicer se je začela na valentinovo. Že nekaj časa sva se ogledovala in si bila takooooo všeč, vedno več časa sva preživljala skupaj in iskala milion vzrokov, da sva se videla.

Za valentinovo sva šla na dolg sprehod ob reki, pa okoli jezera – bilo je hudo mrzlo, kar škripalo je pod nogami, a pri srcu noro vroče. Zgodilo se je, kar sva oba vedela, da se bo in bilo je še lepše, kot sva si oba predstavljala :)) Avantura se je razvlekla v nekaj mesecev in še danes ne vem čisto natančno, zakaj se je končala.

Spomini pa ostajajo…….

**************************************************************** The old dreams were good dreams; they didn't work out, but glad I had them. (Robert Kincaid v Najinih mostovih)

oh, biba, sej še ni prepozn, poletja še ni konc! Zato pa le kr hitr v akcijo!!!

Ma ja jaz sem tudi med bolj dolgočasnimi verjetno 😉 Moja prva avantura je bila pri 18 kar z nekom, ki sem ga imela rada, čeprav takrat “uradno” še nisva hodila. 😉 Z njim sem še vedno skupaj, tako da zaenkrat pri 22 letih še nimam tega za seboj. Ah ja pa pred tem fantom sem imela še enega, pri 17, pa sem imela priložnost, saj je na maturantskem sošolec že ležal nad mano, pa tega nisem storila, čeprav fanta v Sloveniji niti nisem imela rada. Vsaj zsaj vem,da ne, ko vem kaj je ljubezen haha 😉 Mogoče pa še bo kaj, čeprav sem za to mogoče preveč staromodna, jaz že poljub hranim za tistega, ki ga imam rada in sem z njim v vezi. BUUUU 😉

New Report

Close