Forum.Over.Net

Starševski čvek

TURIZEM TOME!!!!!! :((((((((

Default avatar

Vallery!

Pozdrvavljene!

Saj najprej res nisem hotela vsega obesit sem gor, pa so me punce prepričale s spodnjim postom, da sem spet podoživela vse neprijetne trenutke, ki sem jih včeraj preživljala pri njih! :(((
Malo sem že "predelala" vse skupaj, a če se spomnim nazaj, mi je še danes neprijetno! :((
Če se vam da, preberite! Pa lahko le tisti del v katerem opisujem zgoraj omenjeni turizem in če vas ostalo ne zanima!
Lahko kaj pokomentirate?
Kako bi se počutile in odreagirale ve v mojem primeru?
Lep večer!
Vallery!

Evo:

Default avatar

Žogica Nogica

Jah, jaz sigurno ne bi tukaj imela tako osebnega praznovanja. S takim načinom žal ne bodo prišli daleč... Sem pa že spodaj napisala par možnosti.

LP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney)
-------------------------------------------------------
Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)
Default avatar

Mojca **

Ojej, Vallery, imam kar slabo vest, ker sem ti telefonsko od Tometa napisala jaz, ampak verjemi, da z najboljšimi nameni. Saj sem napisala, da tam še nisem bila, sem pa dobila reklamo za njih, ko sem okoli spraševala po gostilni za praznovanje abrahama. Zdaj vsaj vem, kje ga NE BOMO praznovali :((( Držim pesti, da vam rata dobit kaj lepega.
Default avatar

Vallery!

Mojca**, NIKAR slabe vesti!!!!!
Sem ti hvaležna do nebes in nazaj! Res!
Ti pa res nimaš za kaj čutiti slabe vesti in tudi napisala si, da še nisi bila tam, zato....
Saj, sem pa izvedela zato za Pr Žlaht, ki je res dobra gostilnica in bova sigurno še šča tja! ;))
Vsaka stvar je za nekaj dobra in iz vsake se nekaj naučiš!
Mojca** HVALA ti 100x, da si mi pomagala!
Lep večer!
Vallery!
Default avatar

Mojca **

Ja, pr'Žlaht sem pa tudi jaz že bila na službenem kosilu in je bilo res OK.

Zdaj pa brskaj naprej... Mislim, da ti je ŽN napisala Amforo in gostilno v Zadobrovi - Amforo imaš skoraj pred nosom. Jaz je drugače kot od zunaj ne poznam, vem pa, da je včasih slovela po dobrih ribah (ne vem, če še) in da imajo zelo poceni in dobre malice (moj mož poleti gre tja med službo jest). V Zadobrovi pa sem najprej pomislila na Micko (ne vem, če je ŽN mislila isto). Micka je znana gostilna po domači hrani, soliden ambient za poroke, a se bojim, da imajo prav zaradi tega zasedeno. Pa h Mihovc tudi hodijo praznovat poroke... pa v Močilnik... če se še kaj spomnim, pa napišem.

Ej, MTP, kje si, da pomagaš s predlogi???
Default avatar

Žogica Nogica

Gostiln iz Zadobrove ne poznam po imenu, sem pa že večkrat slišala, da je tam ena dobra oštarija. :)))

MTP je pa zasičena s službo, odkar je fertik s porodniško. :((( Jaz jo full pogrešam...
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney)
-------------------------------------------------------
Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)
Default avatar

Vallery!

Ja, Micka se je tudi včeraj našla na spisku, a še nisva poklicala!
nama je pa G. mačeha rekla, da je verjetno že zasedeno, da pa je res dobro! Jutri pokličem!
Mihovc v Pirničah - Zasedeno!
Amfora? Ja, predvsem imajo ribe, ker je on baje Dalmatinec? Nisem še bila, so jo pa nekaj časa nazaj nekaj šimfali! ne, vem, ne morem nič rečt, ker še nisem bila pri njih! Za pogledat je jit! Rada bi DOBRO, domačo hrano! ;))
Močilnik so mi Vrhničani odsvetovali ??
Vsekakor bom jutri spet neumorno vrtela telefon! ;))
V.!
Default avatar

Vallery!

MTP, mi je že OGROMNO pomagala!!
Po njeni zaslugi imam zraven fotografa kljukico! ;))
Hvala MTP! če bi šlo vse tako hitro in kot po maslu :))
V.!
Default avatar

Mojca **

Za Amforo od znotraj ne morem nič rečt, ker še nisem bila. Zunaj ni ravno bogata (najbolj navadne mize in stoli), ampak hrana je po zatrjevanju mojega izbirčnega moža OK. Priporočam, da greš pogledat kako zgleda od znotraj.

Močilnik pa je še ravno tak, kot je bil pred 20. leti, ko smo hodili tja plesat. Čisto nič ga niso renovirali :(( Jaz osebno tudi ne priporočam. Sama sem z možem šla kdaj tja na večerjo in ples, dokler je igral Oliver Antauer, od kar pa so ga zamenjali, pa nama ni več všeč. In tudi hrana - ni, da bi ravno hvalil in tudi izbira je morda polovična od tega, kar je na jedilniku.

Da je pa MTP zasedena pa vem :))) Ampak slike boš sigurno imela profesionalne :))) Mi je kar žal, da je ob moji poroki še nisem poznala :((
Default avatar

Mojca **

Sem prebrala še predlog za Zeleni mah v Črni vasi (mogoče tudi Zeleni gaj al kaj pa vem, je že pozna ura). Velika prostorna gostilna, pred 10. leti bila tam edinkrat in je bilo zelo lepo. Za cene ne vem.

Jurca v Podlipi - fajn domača gostilna, ampak problem bo prostor. Moj brat je imel tam 80 svatov, pa smo morali biti v dveh sobah - siecr z odprtim prehodom, a vseeno. Lani pa smo tam pranovali 20 obletnico osnovne šole, prišlo nas je cca 30, pa je bila v tsiti sobi kar gužva. Ne vem, mogoče skrivajo še kakšen prostor, ki ga nisem videla :((
Default avatar

PoloPu

Vallery,

pisala sem ti na email, preveri!

lp P
Default avatar

Hop, Cefizelj

ojej :(((((((((((

kakšna slaba izkušnja, imam kar slabo vest, ker sem jih jaz tudi pohvalila.... pa da imajo domačo hrano in postrežba na nivoju ....

upam, da jih ni denar pokvaril, ker so bili včasih čist kul familija, prijazni in vse to... pa za stranke se jim je šlo... hmmm, mrbit take vročina mal seka :))

Valerija, upam da ti bo čimprej uspelo najti dobro gostilno s prijazno postrežbo :))
Default avatar

italina

Zivjo Vallery!

Jaz ti lahko natrosim nekaj dobrih gostiln, ne vem pa, ce so primerne za poroko. Vendar se vseeno lahko poklices in se pozanimas.
- gostilna Kovac (v Tomacevem)
- Grm na Vicu
- Kirn tudi mene navdusuje
- Brinovc (ima veliko sobo)
- Kmecki hram

Mocilnik tudi mene ni navdusil, se kar strinjam z Vrhnicani, Kirn pa se mi ne zdi tako velik, ampak je ze kar nekaj casa, kar sem bila nazadnje tam, morda nimam dobre predstave.

Joj, resnicno upam, da se ti bo cim prej vse izslo in da bos z izbiro zadovoljna, ker to MORA biti vesel dogodek!!!! ;)
Default avatar

Barbinka

Vallery, a k Bitenčevim si kaj klicala, ko si se zadnjič natančneje zanimala?
Default avatar

Vallery!

?? Spomni me malo! Ej, toliko gostilen sem klicala in toliko številk imam, da res ne vem?
Kje je to? samo malo me spomni, da ne bom zdaj iskala kot nora!
Drugače pa:

Grm na Viču nima prostora
restavracija zeleni mah pa je zaprta, ker jo prenavljajo!
Predvidoma do konca leta! :((
To pa je sreča a? ;))
Lep dan!
Vallery!
Default avatar

Barbinka

Bitenčevi so v Brišah pri Polhovem gradcu. Pa kje zdaj ti to vse iščeš? Mislila sem, da iščeš nekaj zunaj Lj in cenovno ugodno, pa vseeno OK. Grm na Viču, na primer, ki ga omenjaš, je bleferski in grozljivo drag. Če hočeš v Lj je tudi Via Bona pri Interšparu na Viču. Zelo Ok.
Default avatar

Vallery!

Povsod iščem!
Ja, v Polhov gradec sem klicala, zelo prijazni, a nimajo prostora! :((
žal!
Iščem vse od Vrhnike do Ljublane z okolico!
Ma..... me bo res še minilo, da rečem "DA"! ;))
Pozdravčke!
Vallery!
Default avatar

svarowski

Pokliči še k Japu pri Trebnjem ali morda Štorovje v Ivančni gorici. Na obeh lokacijah sem že bila na porokah pa sta bili zelo v redu. Pred leti ko sem se poročila jaz smo imeli poriko pri Strahu na Škofljici. Preveri tudi tam.
Default avatar

svarowski

ŠE ENO SEM SE SPOMNILA PRI PEČARIČU NA VRHOVCIH.