Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek TURISTIČNA KMETIJA

TURISTIČNA KMETIJA

A MI KDO PRIPOROČA KAKŠNO TURISTIČNO KMETIJO, KJER LAHKO HRANIŠ DOMAČE ŽIVALI ( ZA NAŠEGA 2 LETNIKA) V OKOLICI BOHINJA, BLEDA ALI LOGARSKE DOLINE. V AVGUSTU BI ŠLI NA KRATEK DOPUST 2-3 DNI.

Ravno pred tednom dni je bilo v oddaji Turistica govora o kmetiji Urška v Zrečah, kjer otroci lahko sami hranijo domače živali, imajo veliko igral, savno in bazenček.

Pa poglej še na spletno stran:

Mi smo bili za 1. maja na tej kmetiji in lahko napišem samo pohvale. Naša punčara je bila takrat stara 22 mesecev in je grozno uživala. Sploh ni hotela spat, hodila je že kar cik cak od utrujenosti. Živali res lahko hraniš, lahko vzameš jajca kokošim in jih prineseš gospodinji, lahko skačeš po seniku, imajo tobogan in gugalnico, hrana je menda vsa domača in zelo okusna. Ko prideš, te vprašajo po morebitnih alergijah na hrano, tako da hrano prilagodijo temu. V glavnem, mi bomo še šli.

Helena

Na Bledu priporočam turistično kmetijo Mulej, Selo pri Bledu 20. Je čisto nova stavba, lastnika imata sama tri otroke stare med 5 in 9 let.

V Bohinju pa je edina turistična kmetija (se pravi kategorizirana z jabolčki ne z zvezdicami) Soklič, Podjelje 19, tudi ta je nova.

Obe sta bili odprti šele v letošnjem letu.

Priporočam pa še turistično kmetijo Dolinar Krainer IZA, Kuplenik 1a (Bohinjska Bela, na poti od Bleda proti Bohinju – odprta lani).

Vse tri kmetije so zelo lepo urejene, ne vem pa kako imajo poskrbljeno za male otroke. Najbolje da preveriš in vprašaš.

LP A.

Iza ima svoje otroke in je nadvse odlična gospodinja. Toplo priporočam!

Res povprašajte pri Izi na Kupljeniku pri Bledu. Je pravi sonček.

New Report

Close