Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kaj vzeti na 1-dnevni izlet na morje?

kaj vzeti na 1-dnevni izlet na morje?

Zanima me, ali se oborožite s hrano in pijačo (med poletjem v hladilni torbi, seveda), ko greste na 1-dnevni izlet? In če, kaj vzamete? Sendviče, prej pečene “panirane” zrezke, klobase … , sadje ???
Mi smo ponavadi šli na kosilo ali večerjo, sedaj pa malce šparamo – gradimo – in bi najraje vzela hrano kar s seboj. Imamo 3-letnika in pa 4-mesečnico, ki se veselo doji pri mamici :-)))

Lep sončen pozdrav.

Če greste na slvoensko obalo, potem vam priporočam, da si kar privoščite kosilo v koprskem Sparu.

Za slabega tisočaka po osebi tudi doma ne moreš skuhati in pripraviti malice (seveda razen za tamičkeno :))).

Lahko pa vzamete sokove in sadje. Ampak tudi to nakupiš na licu mesta, po isti ceni, kot v Ljubljani. :)))

LP in veliko sončka,

Nataša

kaj vzeti s sabo?

dobro voljo

lp:))))))))))))

Jaz nikoli nisem na enodnevnem izletu hodila tam v trgovino. Mi je že doma odveč, ne pa da bi še na obali hodila v trgovino. Naložiš v hladilno torbo kakšen sendvič, pašteto ali zdenka sirček,pa na pijačo in sadje ne pozabi. Čisto zadošča, zvečer pa, ko prideš domov, lahko na hitro nekaj pripraviš, če bi želeli kaj konkretnega pojesti. Čeprav naši nikoli niso bili navdušeni nad kakšno posebno večerjo po takelem enodnevnem kopanju. Jim je bolj pasalo kaj mlečnega, npr. mlečni riž ali zdrob ali polenta. Prijeten dan vam želim!

MOgoče stvari, ki bi jih rabila za dva dni, ala zobna ščetka, pleničke za malo…če se slučajno premislite in ostanete dva dni.

New Report

Close