Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali se da v Bosni kupiti poročno obleko?

Ali se da v Bosni kupiti poročno obleko?

Znanka mi je rekla, da se da v Bosni kupiti res lepe (in čist po zadnji modi) poročne obleke in, da so precej poceni. Zdej te znanke že dolgo nisem videla, pa me zanima, če je to res?

Sloncek

''Rojen si kot original, ne umri kot kopija...''

Zakaj si je ne sposodiš?

Ker mi je 80.000 preveč za rabljeno in znucano poročno obleko :(((

Sloncek

''Rojen si kot original, ne umri kot kopija...''

Slonček, jaz tud nisem hotela tok dat, potem pa sem pod EMproiumom staknila eno štacuno z večernimi oblekami in kupila eno tako odbito vijolično obleko, dala sem 30 jurjev in so na poroki vsi z odprtimi usti gledal, pa še sama sem se bolj epočutila kot v beli obleki. Če hočeš ti lahko na privat mejl pošljem sliko da vidiš kako je zgledalo.

Jaz sem imela izposojeno in mi ni žal. Počutila sem se kot princesa. Sama si takšne obleke nikoli ne bi privoščila in je tudi nikoli več ne bi oblekla. Res pa je, da sem si želela belo in točno takšno sem tudi imela.
Nič ni bila znucana in bila je čudovita in tako sem se počutila tudi sama.

Sicer je od moje poroke že kar nekaj let, a mislim, da sem dala za isposojo pol manj kot si navedla, pa mislim, da je bila ena izmed najdražjih.

Jaz v Bosno ne bi šla ponjo niti slučajno, sicer pa smo različni in tako je tudi prav.

Kakorkoli že želim ti lepo poroko.

Hojla mijaka!!! Ves kaj zdejle mi maili nekaj strajkajo, pa nima casa glih novega na hotmailu odpirat… Drgač pa verjamem, da si zgledala dobro! (a te lahko kdaj drugič spomnim za slikco???)… :)))

Tudi sama sem razmisljala o ne-beli poročni obleki. S prijateljem sem šla že poskusit 2 obleki v Lj (trgovina, kjer jih prodajajo). Enma je bila bela, druga nezno roza (obe čist isti model).

In je roza noro bolj poudarila polt in postavo (tako, da verjamem, da je lahko druga barva super lepa).
Ampak pol me je ta prijatelj začel prepričevati, da bela je večna in neponovljiva in nevmkajše… tako, da sem sedaj v dilemi :))))

Sloncek

''Rojen si kot original, ne umri kot kopija...''

nikoli se ne bi poročila v izposojeni obleki. Še štunfov za na tenis si ne maram izposoditi, kaj šele obleke za tako pomemben dan.

Sem si kupila v italiji lepo enostavno poročno obleko, ter dala takratnih 400 DEM, manj kot je bila izposoja. Pa res lepo, je niso mogli prehvaliti. Samo potruditi se je malo treba in razmišljati s svojo glavo.

Pa mi še sedaj v omari visi za spomin.

Sladka artičoka kje v Italiji si kupila poročno obleko?

Sloncek

''Rojen si kot original, ne umri kot kopija...''

kaj pa če bi si jo dala naredit?

jaz sem kupila res lepo blago in v isti trgovini dela super šivilja, ki mi je naredila enostavno ampak prekrasno oblekco in še jaknico zraven. bila pa je svetlomodra. za vse skupaj sem dala 35 jurjev (pred 4 leti)

Sposodiš si lahko tudi obleko, ki ni bila še nikoli nošena – torej čisto novo. Navadno pa je izposoja za tako malo večja. Sama sem si sposodila krasno obleko, pred mano je bila že nošena, ampak je bila kot nova. Pa še super je bilo, ker sem bila 7 mesecev noseča in mi jo je gospa popravila, da je pasala name kot vlita. Je bila pa bela kombinirana z lilo barvo.

Poglej še tule – – eden redkih butikov, ki izposojajo res kvalitetne obleke, ki jim ni videti, da bi bile že nočene. V Ljubljani sem bila sama kar večkrat razočarana – dokler nisem odkrila njih. :)))

LP

----------------------------------------------------------------------------------------------- Naučil sem se, da nihče ni popoln dokler se ne zaljubiš vanj. (Andy Rooney) ------------------------------------------------------- Slovenec ti odpusti vse, samo uspeha ne! :)

Tu sem si pred 8 leti (groza, je že toliko časa minilo) tudi jaz sposodila obleko in bila strašno zadovoljna. Imela sem srečo in dobila popolnoma novo obleko, kajti tista, katero sem imela izbrano, mi je v 1 mesecu postala čisto preširoka in bi izgubila formo, če bi jo ožali. Še boljše, kajti tista,ki sem si jo potem sposodila, je bila 100x boljša od prve. Za obleko, rokavice, ogrinjalo iz nojevega perja in nakit (verižica in zapestnica iz perl) sem dala 56.000 SIT.

Jaz sem si jo tudi izposodila tam kot Žogica Nogica in bila zelooo zadovoljna, ravno tisto poletje so začeli z dvodelnimi oblekami, tako da sem si izposodila praktično novo……

Pa skupaj z vsemi pritiklinami, ogrinjali, zadeve za lase, nakit…sploh ni bilo tako drago, pa sem vzela skoraj najdražjo, ker so bile pač nove…..

Po mojem se splača iti tja pogledat….

lp
n

Tudi jaz sem si jo izposodila. Z nakitom vred sem dala cca 3 leta nazaj 45jurjev, pa sedaj si jo je izposodila kolegica in je dala enak znesek.

Ampak če lahko izbiraš, pač izbiraj.

Sama sem bila s svojo izposojeno daleč zadovoljna. Ker se ji ni videlo, da bi bila že prej nošena. Pa še v čistilnico je ni treba nest, popravijo ti jo, skrajšajo, podaljšajo.

Verjamem, da bi se enako odločila tudi danes.

Ja, mogoče je bela res neponovljiva, ampak ko sem jo navlekla nase, sem izgledala kot bolnica. Mi je šampanjec barva bolj poudarila polt.

Najbolje bi bilo, da si ogledaš nekaj oblek preden si ustvariš neko mnjenje. MOgoče je kakšna res “boga”, kaka druga pa bi ti mogoče bila všeč.

Pravijo, da mora imeti nevesta, ko se poroči (ne vem zakaj) na sebi nekaj novega, nekaj starega, nekaj izposojenega in nekaj plavega in nehote sem se tega držala.

jaz sem si sposodila obleko marelične barve – mi je tudi na polt bolje odgovarjala. in sicer sem lansko leto dala zanjo 60.000sit, zraven sem pa brez doplačila dobila še 2 šala, bisere za v lase, toplo ogrinjalo (poroka je bila aprila) – vse že všteto v ceno: salon Grazia.

jaz sem najprej tudi razmišljala, da si ne bi sposodila in sem si želela kupit novo ali dat delat. potem pa ko sem razmišljala, kakšno obleko bi imela, sem ugotovila, da dat delat tako obleko je brez veze, ker bi se sigurno tudi kaj našlo v poročnem salonu na isti način – če bi jo dala delat paj e itak ne bi nikkoli več oblekla. obiskala sem ene 5 salonov in sem bila na robu solz: DA JAZ PA OBLEKE ZASE SPLOH NE BOM NAŠLA :((( – sem bila precej čustvena….. no, ko sem pa pomerila omenjeno obleko, sem pa vedela, da je to-to. in bila srečna in tudi na poroki sem se čudovito počutila.

glede nasveta tvojega prijatelja: NAJBOLJ VAŽNO JE, KAKO SE TI POČUTIŠ V OBLEKI! ti se boš poročila in ti boš obleko nosila cel dan. in če se v obleki ne boš dobro počutila, ti to lahko pokvari dan. seveda je fino imeti nekoga poleg, da ti svetuje, katera obleka ti dobro pristoji in katera ne (nevtralno mnenje), vendar pa se zanašaj tudi na svoj občutek.

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.- "True to life, true to me The way it's got to be So simple, so simple, so simple Live to love, love to be Absolutely free" Stacie Orrico, So simple

Sprasuje ce se jo da kupiti v Bosni.

Slonček se, da kupiti v Bosni poročna obleka po zeloooooooo ugodni ceni. Vem, ker lani je moja nečakinja imela poroko in je kupila poročno obleko in še dodatne stvari zraven in je plačala malo nič. Obleka je bila prečudovita.
Če te zanima, lahko vprašam nečakinjo, kje točno jo je kupila in ti sporočim.

lp, Doroteja

New Report

Close