Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek all inclusive- Turčija

all inclusive- Turčija

razmišljamo, da bi šli z našim 11 mesečnikom na dopust v Turčijo, hotel 5 zvezdic, all inclusive, mislim da je kraj Kemar ali nekaj podobnega. Je kdo mogoče bil, mi lahko poveste, kako to je?

Kdaj pa bi šli?
Jaz ti med sezono močno odsvetujem. Ker zna biti neznosno vroče, tudi do 45 stopinj. Ni sicer nujno, ampak eni naši kolegi so šli in so praktično cel dopust preživeli notri v sobi in v hotelu, ker je bilo zunaj enostavno prevroče.
Drugače je pa Turčija zakon tam nekje oktobra. Mi smo bili že dvakrat zadnji teden oktobra, prvič je bila mala stara 1 leto, drugič pa pet. Vsakič all inclusive 4 oz. 5 zvezdic. Obakrat super zadovoljni. Voda topla, zrak pa tam med 28-30 stopinjami.

avgusta smo mislili. vroče, kaj pa vem, sem bila tkole junija že na tajski in baliju, pa se je dalo zdržat..

Ja, sam zdej maš otroka sabo.
Sicer pa, vsak po svoje. Zna biti tudi gužva, kar se tiče hotelov pa plaž in ostalega pa je sigurno vse OK.

ok, bomo mal preverili, kako je s tem… Drugače pa imaš na razpolago za otročke recimo BAZENČKE, PA KAKŠNA JE PLAŽA, PA TKO? JE PRIMERNO?*

Po mojih izkušnjah je tko, da ima vsak hotel svojo plažo, z ležalniki in marelami za senco. V Kemru so na plaži taki manjši kamenčki, v Antalyi pa je mivka. Baje je potrebno v sezoni še ob šestih nest dol brisače, da si rezerviraš plac.
Potem pa ima vsak hotel še kakšen bazen. Odvisno od hotela do hotela. Tam kjer smo bili mi lani so imeli tri bazene, enega družinskega s tobogani, enega namenjenega sproščanju in počitku, kjer so bili otroci nezaželjeni in enega z nizko vodo in igrali, primernega za najmlajše.
Tako, da najbolje, da pogledaš kakšne bazene ima izbrani hotel.

Če greš z otrokom, je dobro vedeti, kje se hotel nahaja in kaj vse ima – bazeni,… Z možem sva bila lani še sama in sva bila blizu Alanyje – super dopust, a je bilo konec junija na plaži, ki je peščena večji del dneva že prevroče, po pesku nisi mogel bos, saj je bilo okoli 40 stopinj, pesek pa zelo vroč. Hotel je imel en večji in en otroški bazen.
Sicer je Turčija nama ostala v zelo lepem spominu, hotel 5*, all inclusive, vse super, ZELO prijazni ljudje, a z malim otrokom ne bi šla tja ( v ta hotel). Morda kakšen Magic life hotel?
Želim vam čudovit dopust in še lepše spomine nanj!!!

Vsekakor priporočam, mislim da je tam sultan’s hotel,ki nudi all inclusive. poznava ljudi,ki so bili tam in so bli čist zadovoljni.sicer je res, sedaj je že ful vroče.midva sva bila pred dvemi leti, sicer ne v tem hotelu, ker je to bolj družinski hotel, ampak v centru antalyje, ki je cca.30 km od kemra. tam se dogaja vse, tržnice, hoteli, kafiči, marina ampak vedva to zdej sigurno ne iščeta. bila sva v zadnjem tednu junija, vročina pa že 38’C, tako, da mislim, da ni ravno fajn ampak enim pa paše, tako da čisto po želji. Bila sva ful navdušena in greva drugo leto še v turčijo,sicer drugam, ker tle sva že bla. Razmišljava o Marmarisu, ker bo najin sine drugo leto junija tud star 11mesecev, sedaj pa že pridno čaka, da pokuka ven.

srečno in veselo, kjer koli že boste.
Lidija

New Report

Close