Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Oddam vikend v Dajli

Oddam vikend v Dajli

Živjo!

V Dajli (blizu Marede, Novigrada) oddam (oz. moja babica) vikend za 4 osebe (po potrebi jih je lahko tudi več)

Hiška je v prvi vrsti in je čisto ob morju. Spredaj je vrt, kar je odlično za naše otročke.

Gre pa za čas tam od 10.7-30.7 in 21.8 – 31.8. Cene so po ceniku.

Če je kdo zainteresiran naj me kontaktira na mejl pa bom poslala še kakšno fotko.

LP, Maruša

Kakšne so cene recimo od 6.07.05. – 13.07.05

se opravičujem datum od 10.07. – 17.07.05

nova
Uredništvo priporoča

Hej!

Se ne prijavljam, ampak tvoj oglas me je spomnil na nekaj zaporednih let, ko smo pocitnikovali tam…Sicer ne v prvi vrsti:)))

Lepo je, verjemite:) …morje in vrtovi.

Pozdravcek z obale Babi

CENA???

Tudi mene zanima cena! hvala! Sloncek

''Rojen si kot original, ne umri kot kopija...''

cena je do 16.7 in od 20.8 72 eur na dan za hisko. 16.7-20.8. pa 79 eur na dan. plus turisticna taksa. mogoce se da se kej zment, sam to se bom mogla z babico pol ment, ker to so cene od agencije, kjer se prijavite.

ni glih pocen, je pa res, da se ti ni treba guzvat in iskat sencko po plazah.

lp, Marusa

Jaz bi prosila za fotke na mail:

[email protected]

enako kot Babi – nostalgični spomini na otroštvo, ko sem pri teti preživljala počitnice v hladni senčki… in se pustila “pedenat” od spredaj in zadaj :-)))

za letos že imamo rezerviran dopust, mogoče pa drugo leto…

Muma, mene zanimata drugi in tretji teden v avgustu, zato se priporočam za cene in slikice.

Hvala!
[email protected]

Slikice bom poslala zvecer, ko bom doma. tuki v sluzbi jih nimam.

*zvezdica**, prva dva tedna v avg. sta ze zasedena, je pa zaenkrat frej druga polovica avgusta.

kar se pa septembra tice pa se ne vem, ker gre ponavadi babica dol se za kaksen teden, ampak tocnih datumov ne vem.

lp, M

Tudi jaz bi prosila za slikice.Ali je možno tudi v juniju in septembru?Kakšna je cena takrat?Za koliko oseb je hišica?Sprašujem tudi za drugo leto. [email protected]

Mi2 imava najlepši spomin na Dajlo, ko sva bila tam še v hiškah Tobačne tovarne. Prvi družinski dopust, ko je sinek štel 15 mesecev. Vsak večer smo se nekam zapeljali (Novigrad, Umag…) in se tako fino imeli. “Domov” smo prihajali med 23-24h, potem pa vsi trije z malim vred spali do 11h. To je bil zares pravi dopust.

No ja, saj to nima zveze s ponudbo, malo sem se vrnila v tiste čase :))), hotela sem samo napisat, koliko možnosti za pohajkovanje nudi Dajla, ker je v takem koncu Istre.

Tudi jaz bi rada slikce

[email protected]

Mene zanima termin od 10.7 do cca. 20.7. prosim za slikce na mail [email protected]. Hvala in lp

prosil bi za slike ter tel. št. hiše ali vikenda za 4 osebe v neposredni bližini morja od 31.7 do 7.8
na mail —- [email protected]

Če še oddajate vikend bi prosil za slike in tel. številko

[email protected]

hvala in l.p.

Pozdravljeni,
če še oddajate vikend bi prosila za slike in tel. številko.
[email protected]

Hvala.
Lep pozdrav.B.

prosim še oddajate vikend v najem 2011

če lahko pošljete slikhttp://i/[email protected]. in telefonsko

moj telefon 031-604-644

New Report

Close