Forum.Over.Net

Starševski čvek

Nujno! Rabim pomoč!!

Default avatar

tokrat neimenovana

Danes sedimo za mizo in jemo kosilo. Moji dve hčerki in jaz.
Pogovarjamo se vse sorte in prav lušno je bilo. Kako je bilo včeraj, ko jih je moral dat ati spat, pa da sta šli spat šele ob 22h. Danes zjutraj sta morali pa že ob 7h vstati.
Pa vprašam ta starejšo - 7 let, če je bila kaj utrujena, ker je morala zjutraj tako zgodaj vstat.
Pa pravi: "Kdaj?"

???? kako kdaj????

in sem ji bleknila: "Ja, enkrat lansko leto, a ne..."

In odgovori čisto mirno in resno:
"Ne, nisem bila zmatrana."

In zdaj me zanima, kaj za vraga je s tem otrokom?! Ja, a ni bilo čist logično, da sem mislila na današnje jutro?

Pa to sploh ni bilo prvič.... vsake toliko ima podobne prebliske. Saj ne, da bi jo nameravala kam peljat - h kakšnemu psihologu al pa kaj, samo včasih imam pa res občutek, da ji logika ne dela čisto tako kot bi bilo "normalno".
Default avatar

tejasn

Mislim, da bi ti prej potrebovala psihologa, kot pa tvoja hči.
Default avatar

izgubljena v vesolju

Aj, ja, jaj, mislim, da hudo pretiravaš. Je pač kaj drugega razmišljala.
Sigurno ji logika čist OK dela. A ti se nikoli ne zamisliš, pa nisi čist prisotna pri stvari?
Sori, sam tole pa res ni za neko nujno pommoč!
Default avatar

;-))))))

logični test:

60 deljeno z eno polovico JE???NO,DA SLIŠIMO
Default avatar

ta-maxi

Ja, kaj pa je zate normalno? Očitno njena logika še ni čisto taka kot tvoja (morda niti nikoli ne bo).

Če te to tako zelo moti, pa probaj točno časovno opredeliti in reči npr. DANES zjutraj, VČERAJ zvečer,... Potem boš pa videla, ali obvlada tele časovne termine ali ne.

Morda se pa ti ne izražaš "normalno" za njene pojme?

LP,T

The old dreams were good dreams; they didn't work out, but glad I had them. (Robert Kincaid v Najinih mostovih)
Default avatar

MatejaH

O madona, a prou mislim? :))))

Jaz se v glavnem še nisem odločila kaj napisati :)))

LPM
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Poraženec vidi problem v vsakem odgovoru.
Zmagovalec vidi odgovor na vsak problem.
Default avatar

ta-maxi

JP :)

The old dreams were good dreams; they didn't work out, but glad I had them. (Robert Kincaid v Najinih mostovih)
Default avatar

SREČA

Sorry, preden sem razumela, kaj sprašuješ, sem zgornji del tvojega zapisa prebrala trikrat zelo poočasi... Menim, da imaš ti težko logiko, z malo je čisto OK.
Pa brez zamere.
Default avatar

morje*

Ma to se še men dogaja pa četudi nisem utrujena.

Daj ti najprej pri seb razmisl kako deluje tvoja psiha, pa nočem bit nesramna, sej mogoče je vaš pogovor drugače zgledal amapk tako kot si ti opisala situacijo z malo ni nič narobe.

LP
Default avatar

tokrat neimenovana

No, hvala za vaše cenjene odgovore!

Očitno ni z deklico nič narobe in bo najbolje, da si jaz poiščem kakšno zdravniško pomoč. Mogoče je to zaradi mesa? Zelo rada imam namreč meso - svinjino, govedino, obožujem tuno.

Pa pravijo, da so najbolj zdravi vegiji. Samo kaj, ko pa soje pa brokolija ne maram.

Eh, bo že...
Default avatar

ta-maxi

Sej ni panike, mal se obe spočijta, pa bo vse cool! Porajtaj, če je to res samo takrat, ko je utrujena, da ne boš po nepotrebnem skrbela.

Itak je pa najboljš zelenjava svinja :)))
Mirno noč,T

Default avatar

Biba

Meso je krivo, ziher...

Mat so eni ubrisani, no...
Default avatar

-

Očitno nujno rabim pomoč jaz, ker mi ni pa čist nč jasno :((((((((((
Default avatar

July,neprijavljena

Tale nezbranost me pa spominja na film Sreča na vrvici....
Mama vpraša Matica:S čim pa boš zrezke.
Mali nezbran otrok s 1000 in eno skrbjo pa kot iz topa:z marmelado. .TO JE TO
Default avatar

vira

Težko je karkoli reči, jaz bi vprašala takoj, kaj in kako, ali res ne ve, kdaj je kaj, mogoče te sploh ni poslušala in je govorila na pamet, samo, da bi ji ti dala mir,...... Jaz velikokrat rečem ja, pa sploh ne slišim vprašanja,:(((( no, tudi tega se že odvajam, skratka vse probleme odpravljamo, pridejo novi, jih po določenem času odpravimo, pridejo novi,.......................

Jaz ponavadi vse razčistim, kar se razčisti da, sem prav tečna pri razčiščevanju, če te kaj skrbi, se pogovori z malo ali jo opazuj.
Default avatar

:--->

tokrat neimenovana napisal:

> in sem ji bleknila: "Ja, enkrat lansko leto, a ne..."
>
> In odgovori čisto mirno in resno:
> "Ne, nisem bila zmatrana."

Hmm, bejba je totalno skulirana, če je na tako butasto pripombo čisto mirno in resno odgovorila...
Default avatar

Sapramiška

Take pogovore pa dobro poznam: namreč moj sinko vzame vprašanje / stavek... dobesedno. Npr.: sezuj si čevlje, bo sezul čevlje, če pa ima superge ali natikače, pa ne. "Sej nisi rekla superge, ampak čevlje..." mi je prijokal, ko sem ga kregala, v stilu, kolkrat timoram rečt...

:)))))))))))))))))