Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kdaj so dnevi odprtih vrat v ZOO Lj.t?

Kdaj so dnevi odprtih vrat v ZOO Lj.t?

Kolikor se spomnim, so bili ponavadi v maju dnevi odprtih vrat oz. naravnoslovni dnevi (ali nekaj takega) s prof. dr. Ocepkom in študenti Biotehnične fakultete.

Ponavadi je to raj za otroke (in starše:)), saj takrat lahko božajo krastače, urhe, kače, ščurke, ptičjega pajka, tenreke… skratka spoznajo živali čisto od blizu, premagujejo strah in odkrivajo svojo ljubezen do narave.

Morda kdo ve, so letos že bili?
Mi smo še vedno polni vtisov, starih sicer že dve leti, zato bi jih želeli malo osvežiti 🙂
Z.

In greš pod “želite biti na tekočem”, tam pa najdeš urnik za maj!

Lola -------------------------------------------------------------------------- Ne more biti učitelj, kdor ne zna biti učenec /B. G. Morales/

Jees, hvala, Lolita!! Točno to sem iskala in odkrila, da ima ZOO celo prav luštno stran 🙂

Če ob še koga zanimalo:
Naravoslovni dan s študenti biologije bo v soboto, 21. in nedeljo, 22. maja in sicer od 9.30 do 13. ure in od 14. do 18. ure!

Zdaj grem pa še malo nazaj brskat po njihovi strani…
Lp,
Z.

nova
Uredništvo priporoča

Mi praznujemo 21.5. p.m. RD v ZOO.

Morda se srečamo ;))))

uau, piki, kdaj imate uro? :))))))

16.30h.

Tako zelo si želim, da bi bil sonček, da bo še najmlajši član(ek) gledal živalice.

Mimogrede: a dan odprtih vrat pomeni, da ni vstopnine? Se bojim, da bi bila ful gužva.

Odprta vrata so samo za živali :))))))

Mi smo bili pred kakšnimi tremi tedni, ko so študentje predstavljali kače.

Je neka študentka hotela položiti kačo okoli vratu naše triletnice, pa se je naša Pikica previdno odmaknila in rekla: “Ne hvala, imam doma svoj šal!”

Nataša

New Report

Close