Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek pizzerija v Novi gorici – nasvet

pizzerija v Novi gorici – nasvet

Jutri imamo med enim in drugim pregledom v bolnici dobro uro časa pa bi šli vmes na kosilo. Prosim, če mi lahko priporočate pizzerijo v bližini bolnice v Novi Gorici (mislim, da je v predelu Šempetra). Pa za opis poti do tja in ulico, v kateri se pizzerija nahaja, prosim.
Najlepša hvala!

joj, če bi te zdaj kdo od Šempetercev slišal :)))) Šempeter je samostojen kraj, celo občina…ne predel Nove Gorice. Žal dobre picerije v Šempetru ne poznam, če pa se vam bo dalo zapeljat nazaj v Novo Gorico, je zraven Perle Odeon picerija…zelo dobra!

Urka… to sem jo pihnila. Se opravičujem… pa če bi lahko zbrisala post bi ga kar zbrisala ali popravila… me je res sram…

No, vseeno… je kje kaka dobra pizzerija v bližini bolnice?
Zakaj pa so mi potem v Stari Gori rekli, da sta pregleda v bolnici v Novi Gorici?!

V Šempetru je ena picerija, ma zdej se ne spomnim imena…do nje prideš peš iz “centra” Šempetra-v centru greš mimo banke, pa cerkve, naprej po ulici za Vrtojbo, mimo Hitove gostilne, nato mislim da je v prvi ulici na desno, če ne pa malo povprašaj. Tam so pizze srednje dobre. Če ne imaš v Novi Gorici Odeon oz. Marco Polo restavracijo, kjer imaš odlične pizze. Pa pizzerija Alcatraz na križišču pri Perli. V Solkanu Pri Žogici imajo tudi izvrstne pizze, ampak tja se moraš že zapeljati. Najboljše pizze pa imajo v Desklah-pizzerija Vinazza, ampak to je 15 min vožnje iz NG proti Tolminu, BOvcu…
lp
Pati

Pizzerija Casablanca.

Ja, to je picerija Casablanca in v njej pečejo odlične pice.

Meni je pa všeč O.K. Coral v Stari gori.

New Report

Close