Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Brez glasu sem- Porosim pomoč

Brez glasu sem- Porosim pomoč

Drage punce ,a ima kaktera kakšen učinkovit nasvet za pridobit nazaj glas. Jst sem namreč že od včeraj na slabem glasu- brez glasu (sem zgleda preforcirala glasilke v petek zvečer, ko sem veselo prepevala ) :(((
Od včeraj jem Neo angin tbl, pa grgram žajbelj, pijem čaj in med……..pa ni nič boljše. Ob tem pa sem seveda tudi tiho.
Jutri bi namreč šla rada v službo z glasom 🙂

Hvala za kakršen koli učinkovit nasvet!
Mogoče bi prišel upoštev kakšen babičin nasvet.

Sončen pozdrav! Kristi*

**************************************** Prijatelji ne živijo samo v harmoniji, kot pravijo nekateri, temveč v melodiji. (Henry David Thoreau)

suhe slive, surovo jajce, pa čim bolj tiho bit (ta bo težka, ha?) :)))

vse se hoče, če se da!

Meni so na ORL svetovali inhaliranje kamilic – veliko B vitamina (tudi kvas je dober) in molčanje.
Tisto, zadnje je bilo najhujše :))))

Nataša

Granobil in Panthol – dobiš v vsaki lekarni.

Pa skensli neoangin, ker ti tanjša sluznico. Meni pomaga grgranje žajblja in počivanje glasilk.

Še ena brez glasu, drage punce hvala vam za nasvete. Tudi jaz sem jedla neoangin ampak je samo slabše(Katarinca ima prav, res tanjša sluznico):((

Tu smo svetovali. Mislim, da kalcij najbolj pomaga:) in danes tiho:) Lp

Drage moje hvala vam za nasvete. Je šel moj možek v lekarno in kupil Granobil in Kalcijeve šumeče tablete – mu je isto svetovala farmacevtka 🙂
Tako,da sedaj veselo ližem in pijem kalcij. Upam,da se bo stanje kmalu popravilo, kajti taka ne morem v službo :(((
Tako,da bom verjetno jutri in še kakšen dan doma.

Sončen pozdrav iz Gorice! Kristi*

p.s. Še dobro ,da je forum :)))))

**************************************** Prijatelji ne živijo samo v harmoniji, kot pravijo nekateri, temveč v melodiji. (Henry David Thoreau)

Se pridružujem nasvetu Babi. Meni vedno pomagajo samo Sandostenove kalcijeve tablete (ne vem, zakaj, ampak pri drugih kalcijevih tabletih ni tako hitrega izboljšanja).

Sicer nagravžno, ampak meni vedno pomaga. Zmešaj žličko kisa, žličko limoninega soka in žličko medu in popij (3x na dan)! Glas bo sigurno prišel hitro nazaj.

Zanesljivo ti povrnejo glas kapljice 31-ih zelišč, 7 kapljic daj na žlico medu in poliži oz. pojej. Dobro deluje tudi za druge organe, želocec, grlo, črevesje…..

New Report

Close