Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

hokej, GORENJKE!

Default avatar

6ica

no, tiste, ki veste, zakaj gre: Tekma danes bo svojevrstna poslastica, pa še frej dan je, zato priporočam ogled. Ker pa so karte zelo razprodane, svetujem, da pohitite z nabavo, prodajajo še danes od 10. do 12. ure, pred tekmo pa vprašanje če jih bo še kaj na razpolago. Sedišč je že včeraj zmanjkalo, stojišča pa so po 1500 sit.
Se vidimo?
Default avatar

ta-maxi

hokej, reprezentanca, pripravljalna tekma za SP skupine A
dons v hali Podmežaklo
Slovenija - Rusija
ob 17.30

To bojo letel :))))
LP,T

The old dreams were good dreams; they didn't work out, but glad I had them. (Robert Kincaid v Najinih mostovih)
Default avatar

AnaAna

Navijamo itak!!!!

žarek

hura za naše, dobro so se borili :))))
Default avatar

6ica

ja fino, a sem jes en teve tle al kaj? sej povsod vrabci čivkajo o tem, kako nej vem, da ti nč ne veš!!!!
drgač...ta post sem začela pisat včerej ob pol osmih zvečer, pa na pol napisala, pa nekam mogla it pa pol pozabila, tko da sem šele ob pol desetih poslala naprej. ja skrbna, kokr vidm, si ti točn ob pol ene sigurn vedla, da nekej bo! pa bi poklicala lahko! tsts...
no kokrkol, tekma je bla fajn, sam se je en norc najdu, k se je pol tekme dru olimpija!!!dobl smo sam 4 gole, od teh tri u treh minutah, k je bil naš golman že čist skurjen. pa enga za na steno namalat, tako je bil lep, zadnjo minuto. Dobro, ni kej. Če bo na SP pol tolk dobro, bo super. sam tam bojo rusi verjetn igrali mal bolj zares:(
nočko vsem!
Default avatar

AnaAna

Ej, a veš da na over.net ni tud H od hokeja? Najbl važn je, kako se špila tuje nogometne lige. Halo, pa kje teli Lublanski športni novinarji žvijo? In to nej bi bla spletne stran z vedno svežimi novicami? Pa sej ne morem verjet. Al pa sem slepa.

Folka je pa pod Mežaklo tut blo, ane? To se v Tivoliju ne bi mogl nardit. Na tričetrt bi blo povhn, tričetrt od tega bi blo jeseniških navijačev. Se ve kje je hokej doma, se ve kje je srce!!!

Evo, zdej sem pa že mal namerno žleht, tole je blo hudo lokal patriotsko. Naj mi oni drugi oprostijo, saj ne ve kaj dela, so rekli ...

iva_c

Evo, danes sem šla pa po desetih letih tud jest na tekmo. Si je hči zaželela enkrat v živo gledat hokejiste. Sicer me je prvo tretjino same bedarije spraševala, nima preveč pojma o hokeju. Naslednja želja je pa ogled odbojke.

Tisti tip ki je skoz provociral jih je pa mal po nosu dobil.

LP
Default avatar

ta-maxi

Hokej spremljala po TV, jutri pa šibam na odbojko! Komi čakam :)

The old dreams were good dreams; they didn't work out, but glad I had them. (Robert Kincaid v Najinih mostovih)
Default avatar

Skr bna

Ma ne, 6ica, ti si informator iz prve roke, nate se zanesem! Sej sm šla pol brskat na ene tri konce, pa nč najdla, pol tamal ni hotu mrknt, pa sem šla mirit, a ne, pol mi je ta zgorn sosed zabrisu na moj balkon en tegl z rožami, me je skor kap, preden smo za silo črepine pobral, je že tamal ustal in na pol poti izvem. Okol enih sem te pa klicala pa "številka trenutno ni dosegljiva". No ja, sej letos so vse brez mene naredl, so pa še to. Sam klinc, k Rusi glih ne hodjo vsak let sem. Kva češ :((

Špil je bil pa dobr, vsaj kar sem vidla. BRAVO!
Default avatar

sončnica_1

Oj 6tica, si bila zjutraj pri najboljšem sosedu???
Mislim, da sem te opazila, pa mal sem migala z glavo, a si me samo prav začudeno gledala.....
Al sm pa spet kaj zaj....
Default avatar

6ica

sem bla, ampak šele ob devetih in to v lescah, tako da si verjetn res nekej za***hehe. mam nekej dvojnic, zgleda.
včerej smo mel praznovanje, 8 let!!!smo mel, na okroglo rečeno, ene 19 otrok, moj brat jih je štel. ni pa preverjeno. dobr, da mamo dost placa okol bajte, pa še en igrišče, da so hokej igral, pa peskovnik, pa en gozdiček zraven. ampak še zdaj me noge bolijo, sem bla cel dan na nogah, pa še en dan prej, k sem torte pekla. mmmm so ble dobre....mljacmljac..jagodna je zginla, čokoladne je še mal, za zamudnike dons.
no, zredila se pa le nisam.