Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kako jih oblečete spomladi?

Kako jih oblečete spomladi?

Hojla!
Mogoče sem malo nerodna, ampak zmeraj imam težave z izbiro oblačil v tem prehodnem, spomlad. obdobju. Imam dvojčka stara skoraj 3 leta in danes gremo v nabavo spomlad. čevljev in jaken (vetrovk)-ne vem kaj. Prosim, dajte mi kakšen nasvet, v kaj oblačite svoje malčke spomladi, kaj se mi najbolj splača kupit (ker ne morem kupit stvari samo za parkrat oblečt), da bo najbolj uporabno. Pa kakšen nasvet, kam naj se (v LJ.) odpravim, da to čimprej (z najmanj iskanja) opravimo. Lp Petra

H&M , city park..

Pozdravljena,
moja triletnica je danes oblečena takole:
spodnja majčka + majčka z dolgimi rokavi, jopica iz flisa (s kapuco!), vetrovka, debelejše hlače, dokolenke, čevlji. Vedno moram pazit, da jo zjutraj, ko gremo v vrtec (15 min. peš) ne zebe, da jo lahko hitro slečem v vrtcu in da ji tam ni prevroče. Kar se pa tvojega nakupa tiče, razmisli še mal – a se ti splača na pragu maja kupovat spomladanske čevlje in jakne?! Povsod nas bombardirajo z informacijami o poletju, ki se bo kmalu začelo in bo neverjetno dolgo, vroče,… Moj nasvet je: počakaj še 1 teden in pojdi po nakupih za poletje. V BTC in City parku v LJ imaš ful veliko trgovin za malčke, H&M ni slab.
Lp

No, Petra, moja dvojčka, tudi 3-letnika sta te dni oblečena takole – bodi s kratkimi rokavi, puloverček in hlače (tip trenirke), vetrovka ali flis jopica, dokolenke in trak za ušesa in to je to. Ven itak ne gresta pred deseto dopoldne, takrat se pa že segreje. Aja, pa obuta sta v telovadne copate. Tudi jaz ti svetujem, da kupi le kakšno vetrovko, ki je uporabna tudi poleti, na čevlje pa počakaj, saj bo kmalu “zakuhalo” in bo poletje tukaj. Lep dan, M.

V tem času se mi zdi najboljše večplastno oblačenje- flis in vetrovka čez sta obvezna in zelo praktična oprema. Zjutraj je hladno, piha, čez dan na sončku je pa lahko prijetno toplo in se otroke lahko “lupi kot čebulo”…

Obleke so toliko velike, da bodo zagotovo lahko spet prišle na vrsto jeseni, pa mogoče še naslednjo pomlad – tako da se nakup te kombinacije tudi še sedaj, pred obetajočim se poletjem vsekakor še splača. Malo zavihani rokavi pa tudi niso nič tragičnega. Čevlje kupujem vedno prav velike in nikoli na zalogo, obleke pa običajno “zdržijo” več kot eno sezono.

lp tanja

Najbolj uporabno za ta čas je prav gotovo jopica iz flisa in vetrovka. Mi to dvoje uporabljamo tudi celo poletje pri izletih v hribe. Naša dve veliko nosita tudi brezrokavnike, ne predebele.
Večino imata oblečeno sedaj hlače od trenerke, sp. majico, pulovar od trenerke ter velur jopico ali brezrokavnik, ali oboje če je zelo hladno. Ter seveda nogavice in teniske. Trak pa samo če zelo piha veter.
LP A.

Pa še moj triletnik: Spodnja majčka brez rokavov, trenirka (ne pretanka), dokolenke, čevlji ali superge (malo toplejše), zjutraj toplejša jakna in kapa, popoldan iz vrtca vetrovka in trak čez ušesa. Če ne piha, pa brez traku in samo v puloverju ali še v flis brezrokavniku čez.

Lp,
Katarina

Moja dva (2 in 5 let): body brez rokavov oz. spodnja majčka, bombažna majčka z dolgimi rokavi, tanek pulover, anorak (oziroma debelejši pulover in brezrokavnik) ter dokolenke in ene normalne trenirka hlače oz. kavbojke. Traka za čez ušesa jima praviloma zdaj več ne dajem.

IrenaK

Punce, hvala za nasvete. Vidim, da bom mogla oblačenje malo posodobiti. Zdaj pa v shopping! Lp Petra

New Report

Close