Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek GORENJSKI DRUŽINSKI MON PIKNIK!!!!

GORENJSKI DRUŽINSKI MON PIKNIK!!!!

Drage moje Gorenjke, pa tudi ostale, ki bi se nam rade pridružile, treba bo določiti datum za naš gorenjski piknik in doreči nekaj stvari.

Torej, prirejamo GORENJSKI DRUŽINSKI MON PIKNIK, KI BO ŠE NE VEM FIKSNO KDAJ, V MAJU PA ZIHER, IN SICER NA PRIJETNEM PIKNIK PLACU MALO NAD JESENICAMI.

Čimprej moram povedat datum, ker ljudje počasi pričenjajo feštirat, pa ne bi rada da nam zasedejo vse datume in prostorčke.

Torej, kar se mene tiče, pa menda moram biti zraven, pride v poštev nedelja, 15. maja in teden kasneje tudi nedelja, 22. maja. Tako, na težko silo bi šla skozi tudi sobota 21. maja, čeprav ima naš predragi ati fuzbalsko tekmo in če ostanem sama z Živkom Poskokom, kaj pretiranega ne morem naredit. Kot določeni vodja piknika pa si to precej težko privoščim … torej kar se mene tiče odpade, pa še družinski piknik ne bi bil … Meni najbolj paše 22. maj!!!

… no in iz tega razloga, ker pri nas mora nekdo biti da ima vsaj eno oko in pol na ŽP-ju in eno nogo v nizkem štartu, našega atija ne moremo porabiti za kurjača – peka (naša mami bi rekla za ‘peče*urca’). Torej se na tem mestu išče tudi ati peče*urec (lahko seveda tudi mami peče*urka). Pogoj je, da ne zažge hrane.

TAKO: prosim, če se zainteresirani za začetek pofočkate, tako da se okvirno ve koliko bi nas bilo in kateri piknik plac bi prišel v poštev. Pa seveda pripišite, kateri datum bi vam bolj ustrezal.

Torej:
STROGO FOČKALNO:

AnaAna, ŽP in ati – 22. maj

Nočko!

Izgleda,da je odločitev padla….in nas ne bo,kajti ravno na ta datm imamo birmo,kar pa pomeni,,da bo tudi na našem vrtu fešta s peče*urcem…Ne ozirajte se name,ker imamo tudi teden pred tem in teden po tem termin že zaseden(pričenja se morska sezona in vikendi so rezervirani za Umag)…
žELIM PA VAM OBILO ZABAVE,NAJ BO SREČANJE KAR SE DA PRIJETNO IN TO JE TO

******************************************************************************************************** Je juho polil pa jih je slišal : a zdej si pa sit, k boš lačen ...

July, tebe bo pa zgleda treba mal za ušesa. ZMEREJ SAMI IZGOVORI!!!!! :))))

No, AnaAna, midva z malim Cezarčkom ziher prideva, za ta velikega pa še ne vem….. ga moram še mal “zmasirat”. Če bomo same babe sigurno ne bo hotel priti, torej upam, da bo čimveč vaših možekov prišlo zraven.

Pomembno vprašanje: ali vaši možje na piknikih igrajo fuzbal???? :))

Bom izkoristila tole temo, da ne odpiram nove…. Šestica, a mi lahko prosim pustiš tvoj mail, imam eno prošnjo, pa ne bi rada tukaj morila.

Hvala!!!

Torej:
STROGO FOČKALNO:

1. AnaAna, ŽP in ati – 22. maj
2. ta-maxi, M & T – 22. maj

Kleo – če pa možje ne bodo igrali fuzbala, bodo pa varuške in bomo me udarile eno obojko!

Lep dan vsem,T

**************************************************************** The old dreams were good dreams; they didn't work out, but glad I had them. (Robert Kincaid v Najinih mostovih)

okej, ta drugi datum je tut moj RD, upam, da me to kaj ne obvezuje…..?????(če smo že na Gorenjskem…)hehe
mislim pa, da hočjo mene doma prsilt, da mamo tut mi piknik za moj rd, pa bi verjetno zato monov piknik men bolj pasov na 15. Moj možiček bo verjetno varuška, ker hočem met gmh, (!!!!), tako da za kakšenga k*** vrjetn ne bo, možno pa je, da bo drva vlačil skup. To zna dobr. Ana, a tvoj fotr ne bo bliz hodu? sicer bom jaz pečena, ostala brez varstva, hehehe.

1. AnaAna, ŽP in ati – 22. maj
2. ta-maxi, M & T – 22.maj
3. žarek, kuki & keki & ati – 22. maj ( lahko tudi za peče*urca :))

no hudiča, 22. nam na žalost ne ustreza, ker ima moja miška roj.dan in ga bo treba praznovati v družinskem krogu…
če pa ta termin odpade se pa tud mi vpišemo:
TT, E & Z

lp, T. (navijam za 15. :))

No, se pa še mi pofočkamo – vseeno kateri vikend, da le ne bo zadnji (29.05.) – tudi pri nas bo takrat RD! :)))

1. AnaAna, ŽP in ati – 22. maj
2. ta-maxi, M & T – 22.maj
3. žarek, kuki & keki & ati – 22. maj ( lahko tudi za peče*urca :))
4. NatašaH & Co. – vseeno 15. ali 22. maj

Nataša

PS: a je kakšna streha, če bo dež????

Kakšen dež?????? Kva pa govoriš? :))))))))

A kva govorim???? Nič, sam neumnosti sprašujem :)))))))

Nataša

Kleopatra moja, itak, da bojo atiji tudi. Bistvo piknika je družinski piknik in kaj bi mi brez njih? Itak bojo morali otroke merkat, da bomo me lahko klepetale:))))))))))))))))))))))))))))))

Ja, ponavadi se igra fuzbal, ja. Kaj bi moj mož brez fuzbala na pikniku??????
Igra pa se tudi odbojka, med dvema, pa kakšno špago vlečemo … ideje dobrodošle.

6ica – tvoj roj. dan ni obvezujoč za nič. Itak ga od nobene do sedaj nismo praznovale. In najbolje je tako, ker jih je že itak preveč. Predlagam pa ti, da narediš za domače žurko v soboto, v nedeljo pa prideš na piknik. Torej, se pofočkaš?
Pa še to: “Ana, a tvoj fotr ne bo bliz hodu? sicer bom jaz pečena, ostala brez varstva, hehehe.” — za tole bi pa rabila podnapise prosim! Kaj pa imaš z mojim fotrom????

Streha je, itak. In to velika. Pa ne samo ena, več jih je. Sicer bo pa lepo vreme. Če bo dež, bomo verjetno prestavili, ali kako?

TOREJ:
1. AnaAna, ŽP in ati – 22. maj
2. ta-maxi, M & T – 22. maj
3. žarek, kuki & keki & ati – 22. maj ( lahko tudi za peče*urca :))
4. NatašaH & Co. – vseeno 15. ali 22. maj
5. Kleopatra, Cezarček (Prstjenko) in Cezar?! – 22. maj

ŠE KDO???

6ica – ja zdej mi je usekal. Ti se bojiš, da bi moj foter tvojega moža kam odpeljal – mislim po tehnični stroki, kajne? Dolg nucam … ni blema, mu bom prepovedala približevanje na 300 metrov.

Oj!

Mene pa naš kandidat za peček**** že gnjavi kwa bo zdej, al bo sploh kej. U glavnem, še predn se pofočkam – mene tud mal vprašanje “natašine neumnosti” matra. Sicer pa – skorej useglih ker vikend od teh dveh je, sam da nau mačkov zraven (povem štorijo na čveku). Pa k se mi zdi, da se je Kleo pozabila pofočkat, bom jest dopisala

1. AnaAna, ŽP in ati – 22. maj
2. ta-maxi, M & T – 22.maj
3. žarek, kuki & keki & ati – 22. maj ( lahko tudi za peče*urca :))
4. NatašaH & Co. – vseeno 15. ali 22. maj
5. Kleopatra & Cezarček
6. MatejaH & vsi lumpi (4)

LPM

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Poraženec vidi problem v vsakem odgovoru. Zmagovalec vidi odgovor na vsak problem.

Hvala AnaAna, moram samo še z “dušo dvojčico” govoriti in potem povem.

Khm, a sva hkrat gor, pa je zdej mal duplo? Ma ja no, mi smo tud zraven :)))

LPM

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Poraženec vidi problem v vsakem odgovoru. Zmagovalec vidi odgovor na vsak problem.

1. AnaAna, ŽP in ati – 22. maj
2. ta-maxi, M & T – 22.maj
3. žarek, kuki & keki & ati – 22. maj ( lahko tudi za peče*urca :))
4. NatašaH & Co. – vseeno 15. ali 22. maj
5. Kleopatra & Cezarček
6. MatejaH & vsi lumpi (4)
7. Katja & B & N & M (4) – 22.maj, ker imamo 15. obhajilo

Always look on the bright side of life!!!

evo, zgleda da bo tista varianta, da je moj rd v soboto (kar je tut men že prišlo na misel…) še kar najboljša. pa tut, zakaj neki bi se jaz matrala glih za rd, če pa lahko lepo “izležavam” nek drugje, a ne? sej se bom v soboto lahko dost naletala. Ja, Ana, maš prov, tisto drugo. Če še ne veš, je zarad tega, k je naš en alarm predolg štrikov, tvoj ati oškodvan glih tam, kjer bomo. Je zdej najprej zajamrov…a zdej bom pa res mogu tist nardit…HEHEHE(tole je blo mišljen čist zlobno od mene)

no torej:

1. AnaAna, ŽP in ati – 22. maj
2. ta-maxi, M & T – 22.maj
3. žarek, kuki & keki & ati – 22. maj ( lahko tudi za peče*urca :))
4. NatašaH & Co. – vseeno 15. ali 22. maj
5. Kleopatra & Cezarček
6. MatejaH & vsi lumpi (4)
7. Katja & B & N & M (4) – 22.maj, ker imamo 15. obhajilo
8. 6ica + L+T+A, po sili razmer 22.

Zaželena oprema: goli in hokejske palce! a se da špilat?

U matr ženske, prehtevate po desni in levi :)) Jest še aprila nimam pod streho, ve pa že kar maj planirate, jao, jao. Načeloma fočkam “tri komada iznenada”, Žužija, pa oba njegova avtorja :)))

1. AnaAna, ŽP in ati – 22. maj
2. ta-maxi, M & T – 22.maj
3. žarek, kuki & keki & ati – 22. maj ( lahko tudi za peče*urca :))
4. NatašaH & Co. – vseeno 15. ali 22. maj
5. Kleopatra & Cezarček
6. MatejaH & vsi lumpi (4)
7. Katja & B & N & M (4) – 22.maj, ker imamo 15. obhajilo
8. 6ica + L+T+A, po sili razmer 22.
9. Skr bna, Žuži+ati

PS: pa za Žužija dvojni “mesek” prosim :))) Od današnje južne, ki je bla brezmesna. Pride juha, sine je. Pridejo štruklji, sine je. Pride solata, on je. Pol pride pa kompot. REVOLT!!! “Ma ne kompot, kašn kompot. Mesija, MEEEEE-SIIII-JAAAAAAAA, MESO mi dejte!!!!”

[url=http://lafemmebonita.com][img]http://image.lafemmebonita.com/c/u506550.png[/img][/url] [url=http://lafemmebonita.com][img]http://image.lafemmebonita.com/c/p506563.png[/img][/url]

Ej, punce, tko vas je fajn brat, mislm, tolk enega pozitivizma, vau, super! Vse skorej trikrat preberem in se smeškam zraven!

KATJA PUST – dobrodošla med nami!

EJGA – kdo je duša dvojčica?

MATEJAH – fino za tvojega peče*urca, zdaj imamo torej dva – tvojega in žarkovega. Se bosta že zmenila, kdo bo glavni in kdo bo stranski …
Kar se tiče strehe, sem že zgoraj Nataši odgovorila. Ta veliki piknik plac je pod velikim kozolcem in sicer za sto glavo množico. Pod streho in ne pod streho. Tako da, lahko je v dežju, lahko pa tudi rečemo za rezervni termin.

6ICA – ti kar mirno izležavaj, čeprav očitno res ne boš imela varuške z jajci … sicer pa lahko najamemo žarka, damo vse ta male pobe in dečve na kup, pa jih ona merka – sej je iz foha. žarek – joke!
kar se tiče hokejske opreme, verjetno boste vi imeli kar nekaj tega materiala, pripeljite, plac pa bomo že našli, ni vrag, saj ga je ogromno.

SKR BNA – treba je naprej planirat, če ne nam bojo vse place zasedli! Sezona piknikov se že začenja! Za Žužija ne skrbi, dobil bo triplo šnicl, pa še repete, sam da poba je!!!

PA ŠE NEKAJ TEHNIČNIH:

Malo sem kontala, ali bi razdelila kaj kdo prinese, pa se potlej poračuna, ampak se mi zdi, da bi bila prevelika zmešnjava. Torej rabim enega ali dva pomočnika za nabavo fasenge. Lahko se nabavlja tudi v dveh delih, dva po dva, eni nekaj, drugi drugo. Ker je pa pri takem številu ljudi že kar težko zalagati za vse, predlagam, da se denar v naprej pobere. Tako je res tudi ziher, da tisti, ki plača, tudi pride. Denar lahko pobirava dve, lahko se nakaže na račun. Predlogi??? Upam, da me že toliko poznate, da mi zaupate …. Predlogi – koliko bi se pobiralo? Glede na to, da moški spijejo nekaj piva, pa tudi pojedo več kot dva kosa kruha, predlahgam, da se pobere za par 3000 SIT in za otroke po 500 SIT na glavo. Se vam zdi preveč, premalo? Res je, da preseravat se s tem ne da.
S stvarmi ne bi komplicirala – da bi moralo biti ne vem kaj vse – preproste stvari.

1. DATUM: ker se večina strinja, je datum piknika 22. MAJ 2005!!!

2. HRANA IN PIJAČA:
MESO: hrenovke, piščanček, čevapčiči, kotlet
DODATKI: senf, majoneza, ketchup, ajvar,
OSTALO: kruh, smokiji, čips, palčke, piškoti
KANDIDATI ZA SOLATE: javite se kandidati za francosko, šopsko in kakšno posebno solato (stroški se obračunajo)
PIJAČA: pivo, vino, radenska, kakšni mehurčki, fruc, jabi, lahko pa se skuha čaj in se ga kot ledenega vlije v kakšno večjo kanto s pipico, pa si otroci sami nalivajo (to sem prebrala na MON-u, pa baje so otroci navdušeni).

3. PROSTOR: prostora je veliko in če otroci ne bodo zvečer dol popadal, naj me koklja brcne. Streha JE! Velika, majhna, srednja, lahko pa še kakšno naredimo. Zadeva stoji v bivšem jeseniškem kamnolomu.

4. IGRE: prav originalnega igrišča še ni, z improvizacijo pa se lahko uganja vse sorte športe, ker placa je res dost. Nekaj malega je otroških igral. Možnost paintballa, če bo interes.

5. TO JE TO: če pa koga še kaj zanima, naj pa vpraša.

VPRAŠANJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
BO V REDU? DOBRODOŠLE SO PRIPOMBE, MNENJA IN USKLAJEVANJA, TO JE LE MOJ PREDLOG. NAREDILI BOMO PA TAKO, DA NAM BO VSEM PRAV.

TOREJ????? NA DAN Z BESEDO!!!

No, pa še ne znam nehat.
Jest se javim za posebno solato in nakupe, to itak.

AnaAna, mene pa lokacija boli :(( Ker poznam tale kamnolom (sm žvela 15 let pod njim), vem, da ke do julija zlepa ne posije sonce not, pa še pol ko posije, posije za pol ure in odbezla naprej. Hočm rečt, da glede na letošn let, k skoz pere in ni toplote nit za vzorc, zna bit tm not prov preklet mrz pa mokro, pa tud mulci (tamali, k še na fuzbalirajo, košarkajo itd) ne bojo mel kej dost počet. Ena guncalca pa en tobogan za 20 mulcev je sam povod za špetir in kreg. Tko jest razmišlam. Men se zdi kamnolom fajn lokacija za kakšn odrasu piknik, k se začne bl pozn popoldan in traja pozn v noč (al u jutr), za tkole čez dan, pa še za mulce – ne vem no, men bi se zdel bl fajn, če bi blo mal sonca pa mal trave, pa glih kšn igralo zraven. Dobr, peska valjda ni zmankal, a ne – ampak tale senca pa fajht (beri vlaga) pa posledično mraz mi pa ni glih najbl simpatiš. Kva ta druge pravte??

[url=http://lafemmebonita.com][img]http://image.lafemmebonita.com/c/u506550.png[/img][/url] [url=http://lafemmebonita.com][img]http://image.lafemmebonita.com/c/p506563.png[/img][/url]

Kaj pa moj BREEZER?????
Hitr na spisek :))) – za šoping se tud jest javm 🙂
Šibam gor, kaj več jutri
Nočko,T

**************************************************************** The old dreams were good dreams; they didn't work out, but glad I had them. (Robert Kincaid v Najinih mostovih)

U, še neki! To more tuki gor ;o)

Katja (drgač moja sošolka) je v četrtek naredila zadnji izpit :)))) Še diplomo in TO JE TO! (upam, da ne zameriš – ampak verjetno nisem edina, ki ti je fouš)

Pa povem tamali, da je Katja, mamica od M in N naredila zadnji izpit, pa mala vsa nasmejana: o, jupi, pol bojo pa mel še enga dojenčka :)))))

Nočko,T

**************************************************************** The old dreams were good dreams; they didn't work out, but glad I had them. (Robert Kincaid v Najinih mostovih)

Mi smo letos že piknikiral gor. Ni blo preveč mrzlo, čeprov je zunej mrzlo. Pa če mene vprašaš, je konc maja že kar fajn sonca, stoprocentno. Ti men povej, kdaj si bla nazdnje gor? Če v zadnjih dveh letih nisi bla, ti lahko povem, da zadeve sploh ne bi več prepoznala. Je travca, pa v življenju se mi ni zdel fajhtn. Ko je bil kamnolom, je bil kamnolom – ampak je zdej deleč od tega.
Igral res ni za dvajset otrok, nekaj jih pa je. Pa če se mularijo da zmotivirat, pa če ta najbl mičkeni prpelejo s sabo kakšn biciklček, men vrjem, da ne bo prov nobenmu dolgcajt. Sem bla že velikrat gor, z razno razno družbo, pa če je kdo jamrov, da mu je blo dolgcajt, je bil to kvečjemu kakšen najstnik, ki ni imu svoje družbe. Jest mislm, da če bo tolk otrok kolkr jih je, pa zihr še kakšn več, da jim bo čist fajn. Res se ne spomnim, da bi se kdaj kdo pritoževal, nasprotno, vedno več jih je, ki bi prišli gor.

Lahko pa najdete drugo lokacijo, me nič ne moti, ampak kerkol drug piknik plac bo treba plačat. Tale bo zastonj, ker mam pač nekaj vez. Pa čist vse kar rabmo je tam. Da bi pa osebno iskala kaj drugega, pa žal nimam časa.

New Report

Close