Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek živalski vrt

živalski vrt

Tisti, ki ste že bili v živalskem vrtu v Zagrebu, prosim povejte, če se splača pogledat, kolk približno je velik…Ali se mogoče bolj splača na Dunaj?

lp

Ko sem bila majhna, sem bila na Dunaju. Bila sem navdušena. Za Zagreb pa ne vem.

meni je še ljubljanski prevelik

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj
nova
Uredništvo priporoča

Hojla!
Zoo – ja v Zagrebu in na Dunaju ne poznam, sem pa bila v Muenchnu, ki je iz Ljubljane skoraj isto oddaljen, kot Dunaj.

Krasen živalski vrt z ogromno “prebivalci”, počutiš se kot v enem velikem parku.

Midva sva šla gor pogledat pingvine in ni mi žal. Ko naša pikica malo odraste bomo odrinili ponovno, definitivno.

Za kateregakoli se boste odločili, veliko užitkov in lepega vremena,

srečno,
Natka.

Avtor: arya
Datum: 22-04-05 14:01

Mi smo se odpravili prejšnjo nedeljo v Zagreb v živalski vrt. Enkratno in čisto drugače kot ljubljanski- lepo urejene površine, sprehajalne potke in veliko več raznoraznih živali (krokodili, grizli, panda…). Zoo se nahaja v parku Maksimir (malo smo lutali po Zg), vstopnina je neverjetnih 50 kun za dva odrasla+otrok (toliko je v Lj. ena karta).
Res lepo doživetje. Priporočam.
Avtor: arya
Datum: 22-04-05 15:07

Če si želiš vse res podrobno ogledati, recimo kakšno uro in pol.
Je pa tako zanimivo, da otroci kar zdržijo.

izvleček mi lahko poveš koliko vožnje je do tja če si iz lj. seveda in ali se splača res samo za en dan…….hvala

Ti bom kar jaz odgovorila. Do meje rabiš približno uro. Mi živimo tukaj ob meji in smo v Zagrebu za 15-20min. Ponavadi gremo ob vikendu in ob čim lepšem vremenu. Ko vse pregledaš in raziščeš v ZOO imaš zraven tudi velik park kjer so tobogani igrala in zelo veliko sprehajalnih poti.Je zelo veliko dreves tako da si v senci.
menim da je ZOO Zagreb zelo lep enodnevni družinski izlet.

hvala petra za hitri odgovor….verjetno gremo v sredo…upam samo da ne bo preveč drena na cesti.

lp

Kaj pa Herberstein castle, ki je na poti proti Dunaju? Sploh ne vem, za katerega naj se odločim 🙂

New Report

Close