Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ogrodje za gugalnico

Ogrodje za gugalnico

Mi bi imeli na vrtu gugalnico. Smo gledali tiste dvojne, da bi bila za obe, ampak so vse preširoke za ta kot vrta. Zdaj pa sva se domislila, da bi kupila (ali naredila) samo kovinsko ali leseno ogrodje in bi potem lahko menjavali sedežke. Imamo namreč tisto little tikes plastično gugalnico z varovalom, kupili bi še en lesen sedežek za 6-letnico. A ste kje videle taka ogrodja? Ali pa imate kakšno idejo, kako ga ustvarit?

Hvala.
Andreja

mi smo ga naredili sami iz lesenih hlodov … čiiiiiiist simpl, če le ima mož malo žilice za te zadeve 🙂

imamo pa ogrodje za gugalnice in plezala pa hiško zraven … vse homemade 🙂 … na ogrodju je več tistih kljuk za obešanje raznih rekvizitov in jih menjavamo … po želji … viseča lestev, gugalnice … tarzan varjante … itd …

B.

Ti, Barbara, a bi se dalo mogoče sprosit kakšno slikico od tebe? Moj ima namreč veselje za te stvari, samo rabi idejo. Prosim, prosim. Se pa tudi jaz strinjam, da čez les ga ni.

Lp, Monstro

nova
Uredništvo priporoča

A ima kakšen možek veselje tudi kaj zaslužit? Tudi jaz bi imela za našega tako gugalnico…)))
lp

jasno … pusti mail 🙂

B.

Barbara,evo mail.
lp

Barbara, pišem z drugega računalnika (abea* tukaj). Daj prosim še meni pošlji slikco, bomo sami sklofali skupaj. Mi lahko pošlješ preko Z. foruma, tule ne bi puščala maila????

Hvala!
Andreja

Lahko še jaz prosim.

Barbara, še ena kandidatka za slikice!!

Always look on the bright side of life!!!

Joj, kaj sem sprožila. Moja mail: [email protected]

Lp, Monstro

poslala … upam da ste vse dobile … andreja tebi nisem mogla poslat slikce … sem ti pa mail … notri vse piše 🙂

B.

barbara* :Ali lahko še meni pošlješ slike oz načrte,ker bi tudi jaz nekaj sam skupaj sestavil in smo tudi nekoliko omejeni z prostorom. ([email protected])

Kje so tiste stezice.......

še meni lepo prosim, hvala

Kakšno naključje. Ravno včeraj sva z možem gledala prospekte za igrala in ugotovila, da je vse tako drago in vprašljive kvalitete. Pa je mož rekel, da bi poskusil sam:)

Zato barbara, lahko še meni pošlješ, prosim, prosim, prosim….:)?

Že imate gugalnico?

New Report

Close