Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sanjska ženska-Edi

Sanjska ženska-Edi

Kakšna se vam je zdela današnja oddaja, predvsem tisti del z Edijem?
Men se je Miša kr mau zamerla!

Lp

Edi je car.
Če ne bi bila poročena, bi ga povabila na kakšen zmenek. Miša pa je navadna naduta avša (že od prve oddaje).
LP

Meni tudi,moje mnenje je, da ženska nima pojma o bontonu!!!!!!!!!

Preponosna mi deluje….

l.p.Ninjetka ***************** Kdor ima dobro srce, ta ne potrebuje lepega obraza

Pri meni je Miša tudi kar zgubila nekaj točk!!! Zdi se mi, da ima čist previsoke kriterije! Edi se mi je kar zasmilil, saj se mi zdi v redu fant! Se mi pa Uroš zdi preveč “hohštaplerski” , Miši je pa ful všeč! Se mi zdi, da če bi šel on tudi na tek zmenek kot Edi, ravnotako ne bi vedel kaj več povedati, edino nakladal bi, tako kot je na ledu!! Ne zdi se mi fer!!! lp

To je en problem tipiv kot je Edi, ne.

Mislim, ta tip lahko ženski marsikaj ponudi.Finančno sigurnost itd…Žal se on ženskam ne zna prodat.

Izpadel je ko en revež, ki se grebe za zlato jamo (Mišo).Preveč je čustven.

Maš brezveznike, ki žensko v hipu prepričajo, da so oni točno tisto, kar si ona želi. Se znajo prodat, ne, čeprav v bistvu nimajo kaj prodat.

Ejej, Edi, bogi sentimentalnež.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Dans je bla pa nemogoča. Hoče bit ful dama, pol si pa po celodnevnem pohajkovanju pri večerji sleče tange in naga debatira o umetnosti.Mislim hallo!!!!????Edi je meni bil všeč.Si bo dobil eno primerno ne tako fino in visoko.Škoda.

Tudi men se je MIša zamerila! Se mi zdi, da je v začetku igrala neko ful dobro osebo, zdaj pa se kaže v pravi luči. Edi pa ima čisto prave vrline!!! Sem ful razočarana!

V bistvu ima dokaj nizke kriterije.

Očitno išče predvsem kakšnega lepotana, ki zna dobro blefirati, ne pa moškega, kar Edi je.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Miša je res navadna afna!! Ni primerjave recimo med Edijem in Urošem, ki se pol še neki hvali seksom, čist takoj je zrasel! Sicer pa je čist njej primeren.

bogi Edi, tudi meni se je kar zasmilil

a ni fajn, da ji je ponudil toplino, spoštovanje, objeme, pa še gospodinjska opravila?
pa je vse to zavrnila…

aja, še to

čisto prav, da je odšel. je vsaj ohranil dostojanstvo ne pa da bi čakal, da ga ona skensla

Edi bi jo mel rad, pa avto bi ji spuliru, ampak ona tega noče:))
Ma ja, je malček pretiravala, točno je vedla na kateri točki ga lahko zje…
že ko je začela s pianisti pa tisto s šahom se je takoj vidlo, da ga hoče zabit.
Bogi Edi, upam, da bo našel kakšno, ki bo cenila ljubezen in nežno srce.

lp,

Virus

Itak bo zmagal Andrej.

Če bi bla jaz tip in bi mi nekdo za mizo slekel tange, bi verjetno sama vstala in šla…Sploh pa se bejba hoče pogovarjati o pianistih, pa jih niti naštet ne zna…Pa avto je tud težko polirat z dolgimi nohti…
Škoda, da Edi ni špilal njene igre in rekel, da je strokovnjak jedrske fizike…Lahko bi ji prodajal buče, saj ona ni tako zelo razgledana, kot se dela!

Mene pa je Edi totalno razočaral. Pa saj se ni imela z njim kaj za pogovarjat. Tisto pri mizi je bila pika na i, sranje se je začelo že v avtu (češ, če odpovem, mi pomagaj; pa božanski pogled iz oči – aren’t men full of ****, bi rekla Shirley Valentine). Pa držal se je kot neka 10 letna sramežljiva deklica, čisto vsako besedo je prepuščal njej (daj ti povej, kaj bi ti rada, kaj je tebi všeč, itd itd), groza. Še v tisto hišo, kamor sta šla, je stopil ZA njo – tu mač.
Mogoče je bila rahlo pregroba pri večerji, ampak menim, da ga je kar bodrila, da ji vsaj čim več pove o sebi, če se že zabavala nista. Tangice si je očitno slekla le za to, da malo popestri sila mučen večer.

Sem pričakovala, da bo pri teh letih nastopil kot pravi moški, na koncu pa je še celo ušel. Brezjajčnik.

Se strinjam z vami. Meni je Edi že od začetka deloval resno, zrelo, pametno.
Miša je pa res ena taprava koza nesramna. Če ji ni bil všeč bi lahko vseeno izbrala bolj kulturen način, da mu to pove.
Dela se fino, zraven je pa ena prava hinavka!

se podpišem

Če bi meni tip postavljal takšna vprašanja, kot je Miša Ediju, bi ga nekam poslala. Full je težka… No ja pa saj sanjski moški ni bil nič boljši….

WWW, to je pa res:)))

pa saj Mozart ni bil “samo” skladatelj, ampak tudi pianist in je Edi imel čisto prav.
jaz sem se prvo spomnila na Iva Pogorelića

Res je ni bila fer do Edija.Tudi meni se je mal zamerila.Ona od fantov zahteva poštenost ,odkritost ona pa sama ni bila poštena na vprašanje kako sta se imela z Edijem še tako rekoč zlagala se je da sta se imela dobro.Še dobro da so fantje vedeli kaj je storila.
Glavno ni bila fer do Edija.Na koncu ko je izvedela da je Edi odšel je začela nekaj palamudit in se opravičevati.Sploh pa ni bila fer do njega da ga je pustila sanega pri mizi ona pa je odšla.Do drugih je pa drugačna pa čeprav se mi zdi da se fantje sedaj do nje vedejo drugače tudi njim se je malo zamerila pa tudi vedo kakšna je miša v resnici da ni tako poštena kot se dela.

Veš kaj Una 1, saj bi lahko pa ona začela kaj govorit, mu je pa samo postavljala vprašanja kot enemu učencu tovarišica!
Pravzaprav sploh ne vem kaj je hotela, po eni strani bi ne vem kaj imela od njega, po drugi pa vse zna in zmore samo – potem pa naj kar sama bo, če je tako velepametna!

Kaj je pa meni padlo v oči…
Ja, začela je s pianisti, ampak tudi ona ni nič povedala o tej temi. Bilo je videti, kot da tudi sama ne ve kaj dosti o tem. In tudi sicer mi je danes zelo plehko delovala…

Mislim, ženska je kreten na višku. Hudobna baba, coprnica, tolk sm jezna nanjo. Sej ni važn kaj je on naredu, ker ni bil on hudobn ampak ona. Daj no, naj se najde ena, ki zna razložit kaj je tista deklamacija pomenla, jst nism niti ene besede zastopla, o šahu nimam pojma, o pianistih tut ne… Pa kaj, lih tak mam fax, pa lepo žvim, pa vse. Pa sej se je začela kr dret nanjga, on bi ji mogu rečt, da ji bo eno okol kepe prmazu, sej tega pa še zihr ni vidla, ko ma tako željo po tipu, ki jo bo okol fural. CIGANKA

ampak se mi pa tipček kar precej smili, ker mi res deluje kot vredu dečko, ampak nimaš kaj, pač ne zna z ženskami – večini je namreč treba na dušo pihat….

Miša je izpadla kot ena razvajena avša, ki se visoko ceni, sama pa nima moškemu kaj ponudit!
Edi je pa car, pravi moški! Le to ga je polomil, da se je pustil ponižati pred njo in ni pravi čas opazil, kam miša taco moli in da bi ji na koncu povedal svoje, kar ji gre. Verjetno je trema nardila svoje.
Bistvo je, pa da je pred gledalci izpadel kot pravi moški s toplino v srcu in nežno dušo…

A bi bila katera tako dobra in mi povedala, kdaj je ponovitev? Ful ste me naredile firbčno.

New Report

Close