Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek britje intimnih delov – pomoč!!!

britje intimnih delov – pomoč!!!

Pred dnevi sem se spet poskusila malo v red spraviti… Pa imam danes hudo srbečo kožo, polno izpuščajev… Za znoret…

Zanima me kaj naj še poskusim – predelala sem že britvice in peno za odstranjevanje dlačic, pa je vse samo problem. Poleti opazim, da imajo nekatere tako lepo odstranjene dlačice, da se jim nič ne pozna.

Kaj naredite ve? Katero kremo, prašek ali kaj drugega mi svetujete?

In še eno vprašanje – bolj intimno – kako se uredite? Se pobrijete čisto ali pustite kakšno obliko, črto? In kako si skrajšate predolge dlačice – škarje, aparat..

Uh, sem radovedna in nevedna in hvaležna bi vam bila za vsako pomoč.

koža se bo počasi navadila……za intimne dele je dober puder….da se koža umiri….

pa še: črtica…včasih tudi nič

škarje

Jaz ti priporočam Loccitanovo kremo za po britju, enkratna je, tudi losijon on Nivee, za po britju, je dober.
Drugače pa, ja, kar se tiče dlačic, manj je več:)-res čim manj.

Ko se redno brijes postane koza manj obcutljiva in ni vec nadleznih izpuscajckov in mozoljckov… Pa tudi fino je, da si na primer od Nivee vzames tisti balzam za po britju (sicer je za moske – ampak lepo nevtralno disi in kozo prijetno pomirja in hladi)…

Sicer pa – crtica, trikotnik … pac kokr kdaj :)))

Sloncek

''Rojen si kot original, ne umri kot kopija...''

Bom poskusila s pudrom in Niveo.

Kaj pa krajšanje dlačic – kako to naredite? Ali pustite kar natur dolge?

Kupi si kakšno kremo za po britju. Jaz sem kupila eno v trgovini Lush zraven mestne hiše v Lj. Pred 2,5 leti, pa je še ni zmanjkalo. Sicer se pa koža počasi navadi. Meni gre samo grozno na živce, ker se moram biriti vsaj 2 krat na teden, če hočem, da zgleda.

Oblika pa črtica, črtice, nič, vijuga, ribica, trikotnik — skratka domišljija dela svoje.

Dlake si skrajšam s strižnikom zdaj ko ga imamo, prej sem jih pa kar z žiletko, ampak ni prišlo tako lepo.

Beri in se uči:). To je ena taka fina stran, ki je vse lepo napisano in razloženo:) – http://www.spolnost.com/index.php?page=britje .

Bacilka.

samo ena finta je – obvezno brij samo navzdol – v smeri rasti.
zagotovljen uspeh..

Jaz pa predolge kar s škarjami porežem. Drugače ne znam.

ne vem, kako se vam da tole z britjem…najbol enostavno je kar z električnim (baterijskim) brivnikom – z ženskim do nule, z moškim pa s tistimi nastavki 0,3…0,6 itd…nobenih pikic, nobenega rezanja, nobenega srbenja…vsak dan 3x če je treba, hitro in učinkovito 🙂

New Report

Close