Najdi forum

Žensko spodnje perilo

Punce, kje kupujete perilo zase? Imam popolno sušo v predalu s spodnjim perilom (kar naenkrat, v enem tednu, so štiri spodnjice postale cunje – take, s kakršnimi najraje čistim steklene in kromirane površine). In ker ni suša samo v predalu, ampak tudi zmerna v denarnici (pa še prazniki in obdarovanja …), ne bi rada dajala po 2000 (in več) za navadnje spodnje gate. Večinoma to kupujem v Italiji, modrčke tudi, no, zdaj pa ne morem čakati, da bomo zavili kaj proti Primorski. Kje torej? Kar precej sem iskala po starih sporočilih, pa mi je iskalnik na spodnje perilo in hlačke ipd. serviral samo otroške spodnjice, modrčki so pa omenjani večinoma samo v zvezi z dojenjem in nosečnostjo. In takole, mimogrede, a je katera kdaj kupovala perilo tudi po katalogu (Neckermann, npr., če bi mi morda kdaj prišlo v poštev)? Hvala in lepo noč, Medeja (naga skoraj kot Videk)

jaz kupujem spodnje perilo v modiani, včasih pa kar naročim pri neckermannu. sem zadovoljna.

lp, rebeka

To je čisto odvisno kakšno spodnj perilo hočeš. Tudi sama sem ga že dostikrat kupila preko katalogov pa sem bila zadovolna. Če pa iščeš poceni spodnje perilo,ga lahko dobiš v metro trgovinah-PRIBLIŽNO 1500DO2000sit komplet,je pa res,da moraš pri takem perilu uporabljati dnevne vložke,ker je perilo iz sintetike in pač ne diha.
Upam da sem ti pomagala

nova
Uredništvo priporoča

Ko kupujem navadno spodnje perilo, najrajši kupim Triumph, Slip Soft. Mehke, super bombaž, trpežne (tiste, ki sem jih kupila pred kakšnim letom, ko sem jih “odkrila”, še vedno ne morem vreči stran), ostanejo bele tudi po pralnem stroju in sušilcu. Ponavadi kupim v Nami.

Drugače sem pa neskončno hvaležna Maxi za informacijo o Namini internet strani kjer lahko Skiny-evo perilo kupiš 20% ceneje (pravzaprav več kot 20% ceneje, ker je celo v redni prodaji v Nami Skinyevo perilo cenejše kot napr. v Modiani, Sparu itd.), ki ga kupujem za svojega dragega:

Venus !
Kvaliteta in cena ugodna!
lp Maja

Lep pozdrav !

Sama tudi kupim perilo v tgovini Venus – je v Šentvidu nad Lj pri Jati,
Za lepše perilo se zapeljem v Žabnico pri ŠK.loki podjetje HESTO in imajo super ponudbo. Lepo kot Triumf ali Lisca, moderčki pa od 3-6 T spodnjice pa od 1,5 – 3,5 – odvisno koliko čipke ali pa so kar cele iz čipke

Če ne iščeš zapeljivih spodnjih hlač, temveč hlačke za vsakodnevno rabo, pranje na 90 in iz čistega bombaža ti predlagam, da stopiš do Texasa v Šentvidu, kjer so cene več kot ugodne, od 300 sit naprej dobiš super hlačke. Tudi, če rabijo tvoji fročki kakšne bombažne, so od 130 sit naprej. Cene so bolj okvirne, saj sem jih nazadnje kupovala že kake pol leta nazaj. So pa kvalitetne in se dobro nosijo, imajo pa tudi kake dvajset različnih modelov. Samo še enkrat te opozarjam, da so to hlačke za vsakodnevno rabo, ne tiste za po osmi uri zvečer. Imajo tudi modrčke, vendar so le ti za bolj majhne prsi in jih zato jaz še nisem tam kupila, vendar so cene tudi zelo ugodne. Ravnokar sem jih kupila tudi preko Quelle, je bila tudi cena ugodna, model je tudi Okay, samo šele ko sem jih dobila, sem ugotovila, da se perejo le na 40, kvalitete pa še ne vem, bom videla koliko pranj bodo zdržale.
Upam, da boš našla kaj primernega zase.
Nada

Mislim, kakšne cene!!!!!!
Pogledala sem to ponudbo Name, če je to ugodno, potem pa res ne vem!

Hvala, punce, pravkar sem se vrnila iz Venusa, kupila sem za poskusit 4 različne modele, od takih čisto čisto navadnih (za imet npr. vložek in da jih res lahko perem na 90 stopinj) za 650 sit do malo bolj čipkastih za 950, 1050 in 1350, potem bomo pa videli. Videti je res v redu, samo nekam velike mi je svetovala, ko me je pogledala okrog pasu … Hm hm, pa ne, da se kje pozna huda strast do čokolade 🙂 ali, bolje, 🙁
Lep dan, Medeja

Lahko napišeše, kje se Venus nahaja? Kako do tja?
Cene, ki si jih napisala so res ugodne!

Ljubljana Šentvid, Prušnikova 78, to je zraven Jate (na levi strani, če gledaš proti mestu, precej blizu križišča s Celovško, kjer je LB, tistega zadnjega križišča Celovške in Šentvida pred gorenjsko avtocesto); malo naprej od Venusa je na levi zelanjadar, na desni pa en foto, še naprej pa Merkur. Sem preveč zakomplicirala, kaj, ampak ko boš tam, ni težko najti. Drugače pa vprašaš, saj v vsaki trgovini približno vedo, kje je kaj v Šentvidu. LPM

V Kranju na Gregorčičevi.

ali pa Za-ja v Domžalah, moj Miklavž ima po mojem mnenju tam kar abonma!

New Report

Close