Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kiropraktik namesto operacije

Kiropraktik namesto operacije

Prosim za vaše izkušnje s kiropraktiki. Mislim, da imam premik vretenca, nevrokirurg pravi, da bi me operiral, samo na magnetno resonanco bi še morala iti.

Razmišljam o kiropraktiku, nekako se mi zdi, da če je vretence premaknjeno, bi se ga dalo mogoče brez operacije dati na svoje mesto.

Moj mož ima pa za 1,5 mm premaknjeno medvretenčno ploščico, ali bi tudi njemu lahko pomagal kiropraktik??
l

Dr. Donald Hopkins ( v sklopu salona Omersa ) bo zanesljivo pomagal ali povedal odkrito, če je operacija potrebna. Je edini kiropraktik pri nas, ki ima licenco tudi za otroke – torej je vreden zaupanja. Pa tudi naše izkušnje z njim so zelo dobre, toplo priporočam. Moje mnenje je, da moraš vse poskusit, preden greš pod nož – če resnično ni druge pomoči, potem pa na operacijo.

nova
Uredništvo priporoča

Ena, hvala.

Preselil se je v hotel Slon, telefon 251-55-02.

Prva obravnava pride 8.000, vsaka naslednja 6.000.

Toliko, če bo katera klicala, da ne bo spraševala isto kot jaz.

Moj brat je šel nazadnje, ko je vse propadlo h kiropraktiku, le ta je pogruntal diagnozo in je šel takoj na nujno operacijo. Torej se njemu lahko zahvali, da ima še vedno dve nogi.
LP

Joj Vira, najlepša hvala, sploh nisem vedela….no, se vidi, ga ga že dolgo nismo potrebovali 🙂 Hvala še enkrat, pa poročaj kako in kaj. Lp.

Jaz pa razmišljam in razmišljam, o tem in onem, se že odločim, pa spet premislim, pa spet razmišljam. Kaj zvezde tako stojijo ali kaj, sploh se ne morem odločiti pri nobeni stvari.:))))

Da bo moja odločitev lažja, prosim za čimveč informacij o kiropraktikih. Zanima me, če lahko grem sama, če bom po obravnavi sposobna vozit. Po telefonu so mi namreč rekli, da bo potrebno do 11 obravnav trikrat na teden. Sem iz MB, to pomeni kar veliko vloženega časa. Nadalje me zanima, če si lahko kje ogledam seznam bolezni, kjer lahko pomaga kiropraktik, da vidim, če je moja diagnoza med njimi, morda obstaja kaka literatura? Zanima me tudi, če je možno, da kiropraktik na eni obravnavi zdravi oz. “ravna” dve nepravilnosti hkrati, imam namreč probleme tudi z vratnimi vretenci? Na to se navezuje moje naslednje vprašanje, ti kiropraktik “popravi” samo željeni del ali pogleda in “porihta” še vse ostalo?

Kje so ti pa rekli, da bo potrebno 11 obravnav? Kako ti pa lahko že po telefonu povejo kaj takega….Pri dr. Hopkinsu je sledil najprej vedno temeljit pregled in izčrpen pogovor, potem je določil koliko obiskov bo treba
( čeprav je poskušala na recepciji prodati takoj per obiskov v kompletu, pa je potem dr. Hopkins rekel da bo trikrat zadosti ). Ko smo mi hodili tja, je bila pri njemu tudi ena sterejša gospa ravno iz Maribora, ki naj bi šla na opercijo (nekaj na hrbtenici, ne vem točno ) pa po nekja mesecih obravnav pri Hopkinsu ni bilo potrebno – menda potem v bolnici v Mariboru niso mogli vrejet, kako se lahko stanje tako izboljša. Vse to je pripovedovala ta gospa, mogoče ve dr. Hopkins kaj več povedat o tem. Hočem rečt, da vsak primer zahteva drug pristop in postopek. Jaz na tvojem mestu se bi dobro pozanimala oz. ne bi zaupala kar nekomu, ker gre nekateroim res samo za zaslužek, žal, isto je tudi s hoemopati. Prav imaš, da želiš zbrat čimveč informacij, jaz z drugimi nimam izkušenj in ne morem nič povedat, bo pa mogoče kdo drug. Srečno.

Do 11 obravnav, ne 11, tako mi je rekla njegova tajnica. Hvala za post, da se tudi jaz ne bom prej menila za število, dokler me kiropraktik ne vidi. Danes sem spet na tem, da grem.

Oprosti, sem površno prebrala, kar sicer ne počnem pogosto, pa vseeno ni opravičila za to. Srečno, pa poročaj prosim 🙂

New Report

Close