Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Romih tu

Romih tu

Živijo, evo mene.
Pripravljen na klepet in ogretih prstov.
Kaže, da bo lep dan…
Boštjan Romih

Pozdravček iz oblačnega Maribora!

🙂

Kako družina? (klasično vprašanje :))

Pozdravljen Boštjan!

Dobrodošel med nami. Me veseli, da si si vzel čas in da boš poklepetal z nami.

lp m.

nova
Uredništvo priporoča

ojla kako kaj hčerkica?
Lep dan.

O pozdravljen!

Ravnokar sem brala spodaj komentarje na Viktorje. Meni sta se zdela voditelja kar v redu, sploh ker je težko prevzeti neko delo, ki ga je prej že kdo drug fenomenalno opravil.

V tem smislu tudi vse čestitke za vodenje Miljonarja, ker si takrat po Jonasu nisem predstavljala, da bo kdo lahko zadevo opravljal vsaj tako dobro.
Pa jo. Super.

Pozdrav

B

Boštjan, ravnokar odgovarja še na eno vprašanje na ljubezenskih. Ja postal je tudi strokovnjak za ljubezenske nasvete, mogoče bo to nova oddaja po milijonarju na PopTV :-))) V uredništvu še ne poznajo njegovih odlik, pazite zdaj.

Se bo pa pridružil tudi tukaj, pa malo ga bom peljal na ogled sistema in bomo še v živo na klepetu.

Malo se še lovi, ni tako zverziran kot ste ve.

primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Ha Primož, po enem tednu bo že čist naš, boš videl :-))

**************************************************** Jemanje nam polni roke, dajanje pa srce.

aja … pa Boštjan, dobrodošel med čvekami :-))

**************************************************** Jemanje nam polni roke, dajanje pa srce.

Pohvale za vodenje Milijonarja.
8-letna hči ne izpusti nobene oddaje, ker “je tale Boštjan tko prijazen”..
Upam, da bo Sanjska ženska hitro opravila, kar pač mora in bomo ob petkih spet uživali.

Madonca, tole hitro leti. No, hvala za vzpodbudo.
Viktorje sem gledal iz dvorane in tam smo v glavnem uživali. Žal kamera nikoli ne more popolnoma ujeti vzdušja v dvorani, ampak slišim, da je bilo tudi po tv ok. Sicer je pa treba dati kapo dol pred vsakim, ki si je po lanskie veleuspešnem dogodku drznil prevzeti voditeljske vajeti. Meni se je Emeršič zdel odličen.

Ojla=)

------------------------------------------- Nasmehni se, nekdo te ima rad=)

Aja, hčerkica.
Več kot v redu. No ja, bila je en teden v vrtcu (prvi), nato pa tri tedne doma. Vsi pravijo, da je to klasika in da se naj kar pripravimo na drugo rundo.
Sicer pa tam vsi malčki smrkajo in res ni nič čudnega.

Lep pozdrav se iz malo manj gorenjskega konca. Cestitam obenem za odlicno vodenje “miljonarja”!

Se vikamo ali tikamo?

Punce, a smo kej važne k mamo tako pomembnega gosta?

Pozdrav Boštjanu!

To je res klasika. Ampak, če so samo viroze in ne pokasira nič hujšega, bo prve par mesecev malo bolj bolna, potem pa bo mir. Vsaj pri nas je bilo tako. Obakrat.

Jala, dajmo se tikat, seveda.
Bay, prvih par mesecev praviš… to bo očitno pisana pomlad…

Seveda smrkajo, zato pa sem jim reče smrkavci. :-))))

Pozdravljen!

****************************************** Izgubljen je dan, ko se nisi smejal.

Ma sej verjetno ne bo tolk hudo, ker je drug letni čas.
Naše so šle v vrtec novembra in do maja smo bili pečeni. Ampak zdaj zbolita, če že, enkrat letno (trkam).

Živjo iz Gorenjske.
Pohvale za vodenje Milionarja. Tudi Jonas ni bil slab, ampak ti si nam bolj simpatičen.
Doma me skoz priganjajo, da bi se prijavila na kviz. Pa nekako nimam poguma.
Lep dan še naprej.

V vrtec pa smo šli prvič septembra in tudi pri nas smo bili prve pol leta bolni non stop! Od takrat naprej imamo mir! Mogoče enkrat na leto zbolimo to pa je tudi vse.

lp

Pa da ne bi samo o Milijonarju – kaj misliš o navideznim samohranilkah, o katerih je tu kar veliko debat?

Ariadna!
B.R. najbrž še ni na tekočem s težjimi debatami. Malo mu daj še dihat. Bo Primoža vprašal pa bo.
AnaM

Mislim, da je tvoja hčerka marčevka, kot moja! Kdaj pa pravzaprav je rojena?

AnaM, ni problem, se mislila, da bo o čem razpravljal, ker pogovarčkanja je dost že v trač revijah. Gotovo ima stališča o raznih zadevah in gotovo lahko pozitivno vpliva na marsikoga. Saj to je tudi namen, a ne?

Ojla, Boštjan!
Klepetulj se tule ne manjka, ne?
Lp

ppikap

New Report

Close