Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Boleče uho – tokrat mamino!

Boleče uho – tokrat mamino!

Punce na pomoč! Prejšnji teden se me je lotil precej hud prehlad, katerega posledica je že nekaj dni “zamašeno” in boleče uho.

Ker imam osebno zdravnico v Ljubljani, za dva otroka pa sem brez varstva, mi prosim priporočite kakšna “domača”, preizkušena zdravila, kako se naj znebim te neprijetne nadloge.

Najbolj moteče pri vsem tem je, da imam občutek, kot da bi imela v ušesu vodo in mi kar zvoni in odmeva v njem. Posledično seveda skoraj nič ne slišim na desno uho…

kapljica švedske grenčice v boleče uho – lp mateja

Jaz sem imela tudi vneto uho pri prejsnji virozi, sedaj se mi je pa ocitno ponovilo, ker me spet nekaj “trga”. Prvic sem dobila antibiotike in Dexametazon kapljice za uho, tokrat sem si pa samo vato natlacila v uho – pravijo, da pomaga. Poskusi.
Lp Natasa

uporabi operil!

**************************** Tudi to bo prešlo.

Kapljice za nos, nikakor pa ne vate v uho. Uho mora biti prosto in tudi nobenih kapljic v uho, razen, če ti tako napiše zdravnik.
Pa pazi se prepiha in mrzlega zraka.
Čim hitrejše okrevanje ti želim!

oj S!
zdaj smo pa vsi zboleli al kaj. jaz sem čist boga. me vse tako boli, pa nos peče in kašljam kot nora. za boleče uho si probaj tut kakšne tople obkladke. jaz sem recimo servet segrela na štedilniku in dala na uho. enga sem celo zažgala 🙂
zunaj sneg, vsi bolani…grozno, a ne?
Kako pa zdaj pikice rihtaš? jaz moj komaj nesem, me vse tako boli.
upam, d bomo hitro zdravi in se vidimo zunaj.

pozdravček

*~ *~* ~* ~* ~* ~* ~* ~* ~* ~* 'Saj res - mar bomo ves čas brez zabave?' William Shakespeare

Čeprav pravijo nobenih kapljic v uho, vendar pa olje Tea tree nam pomaga, pa samo dva večera smo dali po eno kapljico.
Eni priporočajo Natresk vendar ga nismo še poiskusili.
Darja

Baje natresk zelo zelo pomaga, samo kje ga dobiti. Drugače pa malo švedske grenčice (kupiš v lekarni) na vato in v uho za nekaj časa.

Nam pomaga naslednje:
majaron nasuješ v bombažno vrečko za umivanje, dobro zašiješ luknjo in vrečko z obeh strani dobro prelikaš, da postane vroča. Potem se z bolečim ušesom uležeš gor in ko se shladi, ponoviš vajo.
Srečno,T

**************************************************************** The old dreams were good dreams; they didn't work out, but glad I had them. (Robert Kincaid v Najinih mostovih)

New Report

Close